bodyia - Game

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 11 bře 2008 00:55

stavime sa ? viete co robim poslednych par dni ? od rana do vecera pocuvam ukazky z TI-cka :D :D ja som blazon, na mna pozor !!! :))))) inak STRASNE trpim ked teraz doma nemam ziadny HW .. aaaach.. tazke to je .. utrpenie.. :)

nechcete to splitnut ? mech chudakovi bodyiovi nezasierame thread...

80_psu

Re: bodyia - Game

Příspěvek od 80_psu » 11 bře 2008 02:19

bodyia píše:Nový kus v osobním minimálním slohu, podobným cestami bych se nyní rád ubíral:

bodyia - Game (V2, 5MB)

Samozřejmě mě zajímá váš názor, budu povděčen každému posluchači, díky;)
Tyo mi to prijde hudebne plochy. Je to koncepcne svazany samo sebou. Bych tam rozvinul nak vic komunikaci mezi jednotlivejma elementama, obohatil o organicky prvky a prdnul nakej akusticky znejici beat, ke? Poslu libovej & inspirativni priklad, az vysampluju z vinylu.

Nekery zvuky's tam vytah ale paradni, nutno uznat! Chtelo by je to ovsem este drobco vic a radoby nenucene zotrocit..

Tak z 30% relevantni ekvivalent myho navrhu k inspiraci shledas treba zde:

http://users.skynet.be/fb841725/ORM/orm5.mp3

bodyia
Vybavení

Příspěvek od bodyia » 11 bře 2008 10:35

fova píše:Ty zvuky jsou fakt nadhera. Tucne, mohutne.
Ze bych si jakozto zaryty vst user prece jen koupil nejaky stary syntak...
Nedá mi to nevyjádřit se ke zvuku a nepřilít trochu oleje do flamu;) Kolikrát jsem si říkal, jak by byl život snazší, kdybych měl pár VA/Rom přehrávačů, nemusel řešit rozladění, CV převodníky, spoustu šavlí v mixu. Rukama mi prošly všechny Clavie, většina Accesů, pár VA Korgů, něco VA Yamah a imho krom VL1/7 ev. Prophecyho jsem nenašel nic, co by bylo inspirativní, co by dokázalo hrát tak živočiště a expresivně jako ty starý škopky. Třeba i levňoučký a relativně tenký Ensoniq ESQ s 8bit ROM vzorky, ale poctivým analogovým filtrem a analogovou cestou signálu má v sobě víc, než většina současných technologických divů.
Pouze názor, žádné dogma, resp. dodatek k pozadí uvedené skladby;)

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 11 bře 2008 10:40

ziadne VA nezahra to co kvalitny analog.. a ziadny kvalitny analog nazahra to co kvalitne VA .. proste su to 2 svety a kazdy zije v tom ktory mu vyhovuje :)))

najlepsie je kombinovat to dobre z oboch svetov :)

keby som chcel robit hudbu s takymi zvukmi ako mas ty v tvojej skladbe, je mi jasne ze ina cesta ako analogy proste nieje.. hentake veci si proste neviem prestavit ze by sa dali naladit na nejakom VA-cku ...

bodyia
Vybavení

Re: bodyia - Game

Příspěvek od bodyia » 11 bře 2008 10:41

80_psu píše: Tak z 30% relevantni ekvivalent myho navrhu k inspiraci shledas treba zde: http://users.skynet.be/fb841725/ORM/orm5.mp3
Tak to je absolutní klasika, to znám;) Tenhle charakter zvuků je ale imho už moc retro, má v sobě takovou nerozvážnost/hledání 70tek, úplně mi to evokuje studenou válku, normalizaci..., osobně inklinuju spíš k charakteru první půlku 80th, kdy v poměrně krátkém mezidobí firmy vychrlily neuvěřitelný kvantum kvalitního gearu, na kterém se staví prakticky dodnes.

Acid Punk

Příspěvek od Acid Punk » 11 bře 2008 14:19

ECSON WALDES píše:
dendy píše:
ECSON WALDES píše:Ze by se ted eZone poanalogovatela ? Pred chvili byl zdejsim snem virus sound a ted se zda ze prichazi touha po moog soundu, kazdopadne ale dobra zmena k lepsimu, bylo na case : )

.
zabudni :P prave som poslal Thomannovi prachy za Snow :-)))

sorry za offtopic.
:D at slouzi Dendy ! ...... ale ne ze ho tu uvidim za mesic v jarmarku s heslem "prodam, nebo vymenim s doplatkem za Moog Prodigy" : )))

.
Mno spis SE-1X.
Peace
'mentalita kulturnich okruhu'
edit: "nekteri slusni moderatori mohou byt slusni tak jako nekteri populisticti slovensti premieri..."
Obrázek

Acid Punk

Příspěvek od Acid Punk » 11 bře 2008 14:26

dendy píše:ziadne VA nezahra to co kvalitny analog.. a ziadny kvalitny analog nazahra to co kvalitne VA
Mno, ale treba Prophet 08 nebo Andromeda, ty zvukem k VA dost blizi :)
Peace
edit: "nekteri slusni moderatori mohou byt slusni tak jako nekteri populisticti slovensti premieri..."
Obrázek

Acid Punk

Příspěvek od Acid Punk » 11 bře 2008 22:25

http://www.youtube.com/watch?v=ZebGHXkVn14

Elektri me privedl na genialni myslenku :)
Peace
Obrázek

bodyia
Vybavení

Příspěvek od bodyia » 11 bře 2008 22:47

acid: :-DD

Acid Punk

Příspěvek od Acid Punk » 11 bře 2008 22:52

bodyia píše:acid: :-DD
Bodiya - Game, nebudes me zalovat, ze ne?
No jeste by si na me mohla doslapnout Sega, na youtubu jeden nikdy nevi, radsi to stahnu.
Peace
Obrázek

rastis

Příspěvek od rastis » 12 bře 2008 01:00

mne sa to lubi... ale na pripadnu Ecsonovu produkciu by som bol celkom zvedavy :)

Pierre niko

Příspěvek od Pierre niko » 12 bře 2008 10:02

Taky se tesim, co stim Ecson provede... mimochodem Bodyio, ktera stopa patri tomu Tiraconu?

bodyia
Vybavení

Příspěvek od bodyia » 12 bře 2008 10:40

Tiracon doplňuje v layeru v několika patternech plochu z Unique, třeba v úplně poslední fázi hrají oba dva (na začátku skladby je plocha jenom z Unique). Určitě tam poznáš rozdíl, Tiracon tomu dává lehce humanodní spektrum, něco mezi voicem a stringem.

biscuit

Příspěvek od biscuit » 12 bře 2008 11:05

bodo, tohle je prvni track od tebe, u kteryho nevim. nechal jsem si to tri dny ulezet, poslech znova a furt nevim. mam rad tvuj zivelnej analogovej sound, mam rad tvoje motivy a to i tady, ale celkove to na me pusobi mozna trosku zmatene - nevim, je to dobry, ale ma to nejaky "ale" (pro me) :-)

jinak si myslim, ze bys mohl zkusit pouzivat neco jako stylus rmx.. neni zadna ostuda pouzivat predudelany bici, kdyz nekdo umi vsechno ostatni a bici ho treba nebavej. navic je dneska uz tolik pripravenejch materialu, ze to nemusi ubirat ani na originalite. a tvoji muziku by to zvedlo o moc ;) i kdyz si vybavuju, ze v nekterejch tvejch starsich vecech me tvoje bici bavily...

Tudy

Příspěvek od Tudy » 15 dub 2008 10:41

Tak jsem pořád přemýšlel, co mi tak pekelně připomíná ta basová linka :)
http://pc204c.fzu.cz:8080/~ezone/Tudy/W ... 20kbps.mp3

http://www.electrozone.cz/viewtopic.php ... c&start=15

Pak už se to samozřejmě ubírá úplně jinam, ale i tak je to zajimavá shoda :)
Petr Tudy Holubář - INSANIA, RIVER
Tvorba + dema nástrojů: http://www.soundcloud.com/tudy-cz

Odpovědět