Calibier - Skywalker

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
wire

Re: Calibier - Skywalker

Příspěvek od wire » 01 bře 2012 17:31

Oxyygen píše:ten printscreen je nahodou dobrej a rozhodne neni samoucelnej.:)
Calibier: proc tak podrazdene?
Podrazdene proto, ze dostal podus snad vsude, kam to postnul... a zrejme naprosty nedostatek sebereflexe, ktery mu leta septal do ucha, ze je genius, ted dostal dost tezkou cocku a spatne se z toho vzpamatovava...

jackies

Příspěvek od jackies » 01 bře 2012 17:37

Tak já oceňuji snahu. To je tak asi všechno.
Je to sympatické, že si jdeš za nějakým cílem a máš nějakou zábavu.

Osobně ale před kameru do budoucna nelez.
V tom kožichu ta role a zjev ještě šel, dále už moc ne :wink:

Co se týká muziky, vůbec nic pro mě.

Amorph
Moderátor

Příspěvek od Amorph » 01 bře 2012 17:44

me to docela bavilo. Nektery aspekty toho videa i hudby jsuo spravne viralni.

pan mozku

Příspěvek od pan mozku » 01 bře 2012 17:44

to podrazdeni taky uplne nechapu, prece kdyz vypustis neco takovyho, tak musis cekat, ze dostanes za usi :) jinak me se tam libi tvoje vyrazy kolem treti minuty - nejdriv ten ukazkovej duckface a potom to sileny zvazneni, kdyz "hrajes" to "solo" - jakoze ted usmev stranou holky, at to nepokazim :D

Calibier

Příspěvek od Calibier » 01 bře 2012 17:52

Nojo... jsem myslel, že jedu nejvyšší ligu....

Ale najednou se na mě seběhlo tolik profíků, jejichž hudbu každodeně slýchám z rádií, že už to nezvládám a jdu se z toho vzpamatovat :D

Jako upřímě řečeno, je mi jedno, že se to nelíbí vám, kteří děláte hudbu.... jde mi o to, že se to líbí většině posluchačů, kteří hudbu nedělaj... Takže asi tak. Dělal jsem to pro posluchače a né pro vás, "profesionály".

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 01 bře 2012 18:25

problem je ze tie holky malo hraju .. nesuhlasim ze zenskemv klipe hned musia vyzerat ako lacne kurvy - ale je treba aby troaku "prehravali" a hadzali pozy... hlavne nie tie nesmele pohlady do kamery akoze "nebude to vyzerat blbo??" ... proste je treba aby do toho dali trosku "herectva" aby bolo to "bavim sa a ziadna kamera tu nieje" ocividne...

takymto klipom dost pomoze ked sa to proste mierne preexponuje a clovek si robi viac prdel sam zo seba.. spracovanie videa nieje zle, len proste chcelo tam dat viac "strestenosti" do toho, vacsi fun factor

inak suhlasim aj s tym co pise oxyygen

Mareczech

Příspěvek od Mareczech » 01 bře 2012 18:56

V tom pripade tve "dilo" splnilo ucel, pokud jen melo vzbudit rozruch tady. Ja nejsem zadny profik, nemam hity v radiich, ale to prece neznamena, ze nikoho nemuzu kritizovat, a nedokazu spolehlive rozeznat, kdyz je neco ok a neco shit, wtf? :wink: K tomudle ani zadny profik byt nemusis, staci trocha soudnosti. Ja nevim, co ses tak zhrzenej porad? Ty fakt neuznas ze to stoji za houby? Fakt trosku pokory by to chtelo. Ja narozdil od tebe umim nahlizet na moji tvorbu s odsupem, a posoudit, zda je neco tuctova neoriginalni sracka. Zabrnkam si ji, kdyz me to bavi, ok, ale nikam ji nevypoustim. A pokud jo, tak musim ocekavat podobne reakce. A nedodelane polotovary taky nikam nenahravam. Az usoudim, ze to stoji za to, tak to nekam flaknu. Tot k moji tvorbe (ad tvuj pubertalni argument "Jooo hmmm kdyz kritizujes tak ukaz co umis ty!"). Je fajn ze mas konicek, hudbu, to jo, ze neco tvoris a tak, nez abys nekde neco nicil... Snad bude nejaky pokrok. Proste mi to jen prijde absurdni, ze tu resis veci jako jestli si mas koupit kabel na nahravani za 200 nebo za 2000 a jakej syntak atd. A nakonec je vysledek takovy, jaky jsi predvedl, a jeste se nasiras. No... uz do tebe vic energie investovat nehodlam, nejsem vecny kritik, nic si na tobe nelecim, ale pokud nesneses kritiku... :? Jestli ses zvyklej ze ti tvy kamosi jen pochlebujou tak si to cpi jim a svym hracickam. Easy 8)

peeetras

Příspěvek od peeetras » 01 bře 2012 19:06

Ja to tak černě ze svého amaterského pohledu nevidím.Na videu ocenuju právě to neherectví ,kdy holky zapomenou ,že je někdo točí (když se nedívají do kamery)jen tak blbnou a hází úsměvy.Krajina pěkná zasněžená i slunce mám pocit pěkně svítí.Co se týče hudby dalo by se zapracovat na zvuku i na skladbě vůbec.Použití více efektů by určitě nezaškodilo. Celkově to na mne působí mladistvě rozjařeně s určítými nedostatky ve zvuku,kompozici a vizuální stránce
362

Calibier

Příspěvek od Calibier » 01 bře 2012 19:51

- Mareczech: sorry... už se nikdy na tomhle servru nebudu na nic ptát. už nikdy nezaložim žádnou dikuzi, když ti vadí, že tu řešim kabely a synthy, atd... PROMIŇ. :)

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 01 bře 2012 20:28

calibier fakt to zbytocne hrotis... vediet prijat negativny feedback a poucit sa z neho je dolezita vec, ked budes brat len ludi co ti budu pochlebovat tak sa nikdy nikam neposunies lebo si budes stale mysliet ze si najlepsi... spravne vyhodnoteny a spracovany negativny feedbak je to co cloveka posuva dalej, chvala je dobra len na honenie ega

badkick

Příspěvek od badkick » 03 bře 2012 15:24

Calibier> no mne sa ten track aj klip celkom lubi. riadne mid-90ties retro, ale vsak sa to mozno coskoro dostane do mody. 80ties retro vlna tu uz bola a kedze kopec ludi mal rad 90ties, tak sa da 90ties retro vlna ocakavat a ty uz si ready. ten spev posobi na mna fakt dost domáckym dojmom - ako pokusy o anglicke tracky, na tvojom mieste by som ho zvazil prerobit a text tiez nejako moc nemusim - trosku banalny, ale zas mozno prave to prispieva k tomu retro feelingu. inak v pohodicke - muzicka moze byt. heh. a klip podla mna fakt slusny vzhladom na minimalne naklady. slusne holky ;-) aj strih. skoda len ze si nepockal do leta :-) heh. ocenujem PR a drzim palce. maj sa.

Brooklyn / juanita juarez
Profesionál

Příspěvek od Brooklyn / juanita juarez » 03 bře 2012 16:37

komickej viralni potencial to ma, ja bych to poslal treba conanovi o brienovi, staci, aby o tom tweetnul a mas miliony views, i kdyz mozna ne tim zpusobem, jakej si chtel; lidi na svetovejch internetech to budou brat jako 'kouknete na ten bizar z albansky sibire' nebo tak nejak.

Brooklyn / juanita juarez
Profesionál

Příspěvek od Brooklyn / juanita juarez » 03 bře 2012 16:38

badkick píše:Calibier> no mne sa ten track aj klip celkom lubi. riadne mid-90ties retro, ale vsak sa to mozno coskoro dostane do mody.
to uz vic nez rok hodne frci.

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 03 bře 2012 16:48

Brooklyn / juanita juarez píše:lidi na svetovejch internetech to budou brat jako 'kouknete na ten bizar z albansky sibire' nebo tak nejak.
:-))))))) skusim to pustit cez fcbk, mozno sa to uchyti :-)))

tomy45

Příspěvek od tomy45 » 03 bře 2012 17:09

Masaker...

Odpovědět