Calibier - Skywalker

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
badkick

Re: Calibier - Skywalker

Příspěvek od badkick » 03 bře 2012 18:42

Brooklyn / juanita juarez píše:
badkick píše:Calibier> no mne sa ten track aj klip celkom lubi. riadne mid-90ties retro, ale vsak sa to mozno coskoro dostane do mody.
to uz vic nez rok hodne frci.
no vidis, a je to tu:-) lol.

a este ak to bolo natacane v tych -20 az -25kach, co boli 2-3 tyzdne dozadu - co je podla zaberov (a tej flasky potuzne bez etikety - zeby whisky?) dost mozne, tak respect.:-D kukol som to 3x po sebe a ako som napisal, je to tam. :-)

loudspeaker

Příspěvek od loudspeaker » 03 bře 2012 19:30

rofl podruhe :D

Calibier

Příspěvek od Calibier » 09 bře 2012 00:01

Brooklyn / juanita juarez píše:komickej viralni potencial to ma, ja bych to poslal treba conanovi o brienovi, staci, aby o tom tweetnul a mas miliony views, i kdyz mozna ne tim zpusobem, jakej si chtel; lidi na svetovejch internetech to budou brat jako 'kouknete na ten bizar z albansky sibire' nebo tak nejak.
Tak jim to pošli.... ať to má miliony shlédnutí :)

biscuit

Příspěvek od biscuit » 09 bře 2012 08:36

Brooklyn / juanita juarez píše:'kouknete na ten bizar z albansky sibire'
lip bych to nezformuloval :-D

c9000

Příspěvek od c9000 » 09 bře 2012 12:58

ty klávesový sola sou uplně strašlivý.... Jakože sou moc dlouhý a prázdný, navíc Gaia a věřím tomu že to skutečně Gaia je (v nahrávce) má přesně tyhle divný zvuky. Hlas by měl mít víc "seběvědomí". Plus je, ten chytlavej refrén kterej je dobře udělanej. Jo ty žesnský, příště fakt v bikinách no.... :)
Cimbál, Harmonium a Vozembouch.

vasek

Příspěvek od vasek » 09 bře 2012 13:15

Nepřijde mi to tak blbý, mám pocit, že si tady někteří cosi léčí... Co je špatně u mě: zmrzlej xicht, dlouhý "sólo", zpěv ve sloce (debilně jede s basou, horší výslovnost, divnej výraz). Jinak je to normální písnička s amatérským ale ne trapným klipem.
Příště se víc odvažte a hlavně se obleč adekvátně tomu, že si tam hraješ na disco star (= ne konzervativně). Zvážil bych potlačení ega a nechat za sebe hrát někoho charismatičtějšího a ulítlejšího.
edit: ale jestli mi něco přijde divný, tak je ta pozvánka na premiéru videoklipu. EE. Koho si myslíš, že takový video zajímá??

psk501

Příspěvek od psk501 » 21 bře 2012 22:37

Me to prijde ok, az teda na ty jalove, zbytecne dlouhe sola co se tyce hudby a omrzlou hubu co se tyce obrazu. Kdyz mi bylo asi deset, tak neco podobneho dost frcelo: Zdenek "Style" Hruby, Blondes, Maduar, Morhotronic...hudba byla na podobnem levelu, klipy vetsinou jeste horsi, debilni lyrics a vyslovnost co se uci na zakladce....tohle vsechno to dílo ma, takze pokud nedejboze prijde retro vlna ceskeho eurodance z pocatku devadesatek tak si v baliku.

Odpovědět