Chronology Opening - hudba k audiovizualu

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Cyril

Příspěvek od Cyril » 23 říj 2007 10:06

biscuit: no to jsi shrnul moje pocity, tak skoro tajne (haha) doufam, ze je vecer jeste potvrdis, at nejsem za rejpala a tluchubu... :)
Grafický design – http://www.cyrilkriz.cz (velmi rád navrhnu tiskoviny pro kapely, producenty a studia)

Amorph
Moderátor

Příspěvek od Amorph » 23 říj 2007 11:06

Serialova klasika! :) Nelibi se mi smycce jak barvou, tak hrou. Ty delaj imho nejvic tu samohrajkovost. Motivy jsou mnohdy klise, ale urcite funkcni. Celkove zvuk vetsiny nastroju je trochu uzssi, stredovy. Jako podklad do televize si to dovedu predstavit uplne v pohode.

S_Bühler

Příspěvek od S_Bühler » 23 říj 2007 12:43

No podle mě tady spíš záleží taky do čeho přesně to je :wink: do nějaké PC hry, filmu, televize nebo seriálu by to myslím šlo uplně v klidu... ale normální hubda na poslech to asi nebude že? :roll: 8) Spíš jako podklad k něčemu... a "podklad" co já vím tak nikdy nemusí být dokonalý... takže tady toto by se dalo docela dobře použít :) ale záleží jako zase k čemu... to je můj skromný názor :roll:

Poshook

Příspěvek od Poshook » 23 říj 2007 21:44

biscuit píše:predesilam, ze to posloucham na shitoznich bedynkach..

prijde mi to jak k nejaky pc hre ve stylu age of empires - hudebne teda asi trefa do cernyho, jestli to ma bejt k necemu takovymu

zvukove mi to prijde trochu GM, kdyz jsem si precet vycet nastroju, tak me teda polilo horko a usoudil jsem, ze to bude nejspis bednickama. s chuti si to poslechnu vecer doma, kdyz nezapomenu.
ale stejne mi to zni na tu hromadu "akustickejch" nastroju trosicku sterilne - jinymi slovy: malo organicky
suhlasim, farba celkoveho zvuku nie je optimalna, chybaju hlbky, priestor a vseobecne naturalnost. problem je v tom, ze asi hluchnem a mam problem so stredovyskami a mozno aj v tom, ze skladbu som robil od 18:00 do 03:00 velmi intenzivne, co asi tiez nepridalo usiam na presnosti. jaj a este by som zabudol, asi som trosku prepiskol Character plugin na masteri :)

co sa tyka projektu, slo o draft na hudbu k intro videu o historii ludstva

Odpovědět