Cover Smells like teen spirit

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
BoB

Re: Cover Smells like teen spirit

Příspěvek od BoB » 29 říj 2011 16:13

nejak se na ten myspace z te stranky nemuzu dostat, cili si to nemuzu poslechnout:(

cigi

Příspěvek od cigi » 29 říj 2011 17:45

BoB píše:nejak se na ten myspace z te stranky nemuzu dostat, cili si to nemuzu poslechnout:(
Tohle je primy link, to snad fungovat bude http://www.myspace.com/stringsofautumn/ ... 3-84838661

Brooklyn / juanita juarez
Profesionál

Příspěvek od Brooklyn / juanita juarez » 29 říj 2011 19:24

nixx píše:Můžete zdrbat i tuto verzi (nebo pro ni třeba zahlasovat :-) ). Míchal jsem to já...
Za zvuk kláves se omlouvám, ty klapky neměly ani MIDI výstup, tak jsem pracoval s tím, co bylo :-)

http://www.youtube.com/watch?v=ZnWoHrHcarU&sns=em
hudebne a rytmicky je to vyspely (obcas to nekde pripomene stary 4hero, az na tu basu, kterou by oni meli asi jako double-bass). ale zvukove-esteticky to do "teletextu" / televariete hazi moc verbu vsude / samohrajkovity piano bez dynamiky / velocity (aspon tak zni, mozna je to jen procesingem) / lame znejici pad. takze jako "MIDI"/notove za me dobry, produkce to dela levne znejici.

nixx

Příspěvek od nixx » 29 říj 2011 19:50

Brooklyn: díky za kritiku! Klávesy jsem bohužel nemohl moc ovlivnit (byly to samohrajky Yamaha PSR bez MIDI výstupu, takže jsem je bral linkou a snažil se z toho aspoň něco vykroutit). Tu poznámku k verbu beru, je možný, že jsem to trochu přehnal. A co zvuk bicích/basy? Dík

nixx

Příspěvek od nixx » 29 říj 2011 19:56

BTW. Bicí jsou braný na
Oktava Mk319 - 2x OH
ElectroVoice RE510 (superkardioidní kondík na zpěv) - Snare
AKG C414B-XLS - Kick
Preampy: TC Electronic Konnekt 24D a Impact Twin
Basa byla aktivní, takže šla přímo do line-in
Klávesy taky 2x line-in

Profesionál

Příspěvek od Brooklyn / juanita juarez » 29 říj 2011 20:20

nixx píše:Brooklyn: díky za kritiku! Klávesy jsem bohužel nemohl moc ovlivnit (byly to samohrajky Yamaha PSR bez MIDI výstupu, takže jsem je bral linkou a snažil se z toho aspoň něco vykroutit). Tu poznámku k verbu beru, je možný, že jsem to trochu přehnal. A co zvuk bicích/basy? Dík
myslim, ze bici jsou dobry a odpovidajici zanru (art-rock / nu-jazz?). jak sem psal, resil bych (i u bicich) jinak prostory. nechal bych tam kratsi ambience (vic prirozeny, jestli mas oh?), mozna by to trochu pomohlo snizit tu umelohmotnost piana v kontrastu...

nixx

Příspěvek od nixx » 29 říj 2011 20:27

OK, díky za tip! ;-)

Fillippos

Příspěvek od Fillippos » 29 říj 2011 22:02

Začnu tímhle -
tim to slo cely dohazjlu
. ...WTF IT IS :?: :!: :?: :?: Takhle se mluví? - Se nedivím, že se to tu potom takhle "rozjelo"..

Cigi: Ta verze se mi líbí a můžu říct že dost. Je tam nápad, a zároveň ta klasika nejklasičtější z každého žánru, který je zde "použit". Jde slyšet, že jste se tím rozhodně bavili a nebáli se. Je v tom život a dobrý úmysl, žádná přetvářka či trapnost. To Disko trysko se mi naopak hodně líbí... Celá věc má nápad. Originální v této skladbě považuji paradoxně samotný motiv SLTSpirit. Ovšem velký problém je skutečně, jak už zde zaznělo zvuk. I tam slyším velkou SNAHU, ale bohužel jen tu, protože um v tom skutečně není. Tohle bych nechal ještě někomu profesionálně smíchat (už je ale na soutěž pozdě, vím) , ale do budoucna.. - Stojí to za to.

Profesionál

Příspěvek od Brooklyn / juanita juarez » 30 říj 2011 00:09

nixx píše:OK, díky za tip! ;-)
rado se stalo. ale prezentuju jen svoji estetiku, umim si predstavit, ze nekdo to citi uplne jinak.

cigi

Příspěvek od cigi » 30 říj 2011 10:19

Fillipos - mockrat diky :shock:

Ostatni - dnes je posledni den hlasovani, tak, prosim, HLASUJTE, HLASUJTE, HLASUJTE :twisted:

Zašlete e-mail na sance@strunypodzimu.cz s uvedením celého vašeho jména a kontaktního telefonního čísla. Do předmětu e-mailu je nutné uvést číslo skladby, které dáváte svůj hlas. V pripade Poetic Filharmony se jedna o cislo 13

mockrat diky vsem, hlasujicim i kritizujicim i tem, co chvali :oops:

cigi

Příspěvek od cigi » 31 říj 2011 14:22

nixx píše:(byly to samohrajky Yamaha PSR bez MIDI výstupu)
Sem myslel, ze midi nemaji jenom stary analogy :D

cigi

Příspěvek od cigi » 31 říj 2011 14:24

Tak jsme s Poetic Filharmony v te finalove petce. Ted uz je to jen a jen na Robertovi Glasperovi. Mockrat diky vsem, kdo nam poslali svuj hlas, bez vas bychom to nedali 8)

vasek

Příspěvek od vasek » 31 říj 2011 14:53

Ze zvědavosti jsem si poslechl obě verze, bohužel jen na laptop-repro :(
Verze od nixxe je ve všem víc profi, ale je to strašná nuuudaaa... Ta cigiho verze mě náhodou docela bavila - je to příjemně ulítlý. Ale není to na opakovaný poslech, to určitě ne :)

vras

Příspěvek od vras » 31 říj 2011 15:08

Taky si pridam spam: Nezbyva nez k uspechu pogratulovat. Muj nazor, ze cover No. 13 je necitlivy slepenec, ted nemam na mysli zvuk, ale dilko samotne: predely jsou hrube, vtip tam temer nenachazim, zejmena moog na me hned nekolikrat pusobi, jako by to tam nekdo bezhlave jebnul. Z uplnych drobnosti treba, ze solo na kytaru by nemelo byt rychlejsi nez kytarista zvlada - tak ten muj nazor - samozrejme subjektivni - i po druhem poslechu pretrval:-(

jackies

Příspěvek od jackies » 31 říj 2011 18:55

vras: to si neměl :wink:

Odpovědět