little weird orchestra

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
lwo

Re: little weird orchestra

Příspěvek od lwo » 09 kvě 2010 17:19

Cyril píše:Neni to spatny, ale nektery pasaze na me pusobej trochu bezradne ("tak, mam peknej loop, tak ho desetkrat zopakuju, at se to natahne..."). Vlastne celkove mi prijde, ze by na tom chtelo jeste chvili pracovat, aby to bylo zabavnejsi... trosku vic menit treba ty bici (ty me po chvili uz stvaly) atd. Nicmene soude dle ohlasu ostatnich, lidem se to libi :) Jen tak dal.

no pokud se nekdo soustredi pri poslechu te skladby jen na bici, tak se asi moc nepobavi, protoze tam moc zmen neni, ale to jsem udelal zamerne, ne z nedostatku trpelivosti. kazdopadne, pokud ti to nepripada zabavne, tak s tim se neda nic delat a asi nebudes jediny, jelikoz ma tento prispevek asi 178 shlednuti a 14 komentu vcetne mych.ale dulezite je, ze se bavim ja, kdyz to delam. jinak by to asi nemelo smysl a to kdyz se to libi i nejkomu jinemu tak o to je to pak zabavnejsi delat.

kazdopadne diky za kritiku, ta je daleko dulezitejsi nez chvala!!
vrcholem me hudebni kariery bude track, ktery mi Pytkin pochvali a Tomy ho bude chtit zremixovat:)

biscuit

Příspěvek od biscuit » 09 kvě 2010 19:31

i chvala je kritika, kdyz leze z huby nekomu, kdo si do ni vidi ;)

Cyril

Příspěvek od Cyril » 09 kvě 2010 20:48

lwo: vzdyt jo, jasne... a ze to konkretne me moc nebavilo (i kdyz ty jednotlivy "loopy" se mi treba libej), na to se vykasli. Evidentne mas talent, tak jen tak dal, a drzim palce.
Grafický design – http://www.cyrilkriz.cz (velmi rád navrhnu tiskoviny pro kapely, producenty a studia)

Odpovědět