little weird orchestra

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
lwo

little weird orchestra

Příspěvek od lwo » 08 kvě 2010 17:49

zdravicko. nejak jsem narazil na tyto stranky, tak jsem si rekl, ze tady jakoze i muzu patrit, kdyz se teda snazim delat hudbu na kompu. no a jelikoz mi dela az nevyslovnou radost pochlubit se svymi vytvory, tady je jedna mala ochutnavka:)

dekuji za poslech

http://soundcloud.com/littleweirdorchestra/sick
vrcholem me hudebni kariery bude track, ktery mi Pytkin pochvali a Tomy ho bude chtit zremixovat:)

roocza

Re: little weird orchestra

Příspěvek od roocza » 08 kvě 2010 19:13

bravo! :) takovýhle věci mě moc baví, máš to pěkně zmáklý :)

Prvotsky

Příspěvek od Prvotsky » 08 kvě 2010 22:48

Fakt dobrý!
Temny downtempo...

Prvotsky

Příspěvek od Prvotsky » 08 kvě 2010 23:23

Poslechl sem si tedy rovnou vice skladeb a musim rict, ze tvoje tvorba se mi dost libi.. :wink:
Muzu vedet v jakym softwaru a eventuelne s jakym hardwarem pracujes?
A jak aktivne se tvorbe venujes?

Zdar!
P.

lwo

Příspěvek od lwo » 08 kvě 2010 23:39

:) diky.

m-audio pro 88, kytara, nejaka polorozbita elektroakusticka, ableton-8, nejaky hodne nekvalitni laptop od compaqu, dale tam mam nejake vst v ablu a to je blue glitch. dale Emu Tracker Pre USB2 Audio Interface, ale chystam se na E-MU 0404 2.0 USB, no a konecne jsem si poridil monitory Yamaha HS50M, ktere nemuzu pouzivat diky memu skvelemu kompu, tak to vse musim delat na sluchatkach. no a teda snad mi tento rok uz konecne vyjde preorientace na IMAC.

muzu si nekde poslechnout tve veci?
vrcholem me hudebni kariery bude track, ktery mi Pytkin pochvali a Tomy ho bude chtit zremixovat:)

c9000

Příspěvek od c9000 » 08 kvě 2010 23:44

Fajn věci, líbí se mi. Palec nahoru dávám :wink:
Cimbál, Harmonium a Vozembouch.

don corleone

Příspěvek od don corleone » 08 kvě 2010 23:59

vydavas u nejakeho labelu? znie to dost profesionalne. :D

zatial najlepsie, co som tu pocul.

lwo

Příspěvek od lwo » 09 kvě 2010 00:17

don corleone píše:vydavas u nejakeho labelu? znie to dost profesionalne. :D

zatial najlepsie, co som tu pocul.

no tak az tak zas ne, ne:) zadny label, teda o tom nevim :roll:

EXCOM

Příspěvek od EXCOM » 09 kvě 2010 12:32

Iwo píše:no a teda snad mi tento rok uz konecne vyjde preorientace na IMAC.
ani nevies ako dobre spravis 8) ja som to spravil pred dvoma tyzdnami a neviem si vynachvalit.. ja som siel do MacBook Pro, iMac si necham na neskor ;)

lwo

Příspěvek od lwo » 09 kvě 2010 13:06

ja som siel do MacBook Pro, iMac si necham na neskor ;)[/quote]

no dobre , ze o tom pises. to je vcelku dilema pro me, jestli imac nebo macbook pro. proc ses rozhodl takhle?

diky

EXCOM

Příspěvek od EXCOM » 09 kvě 2010 13:40

Iwo : nechcem tu moc offtopicovat, aby sme neodbacali od temy, ale dovod bola portabilita.. ja beham hore dole a MBPro je uz dost vykonny HW. isiel som do MBPro 17 s i5 cpu.. dal som tam logic a v podstate mam vystarane.. mozes zobrat hoc kam a odchytavat napady, vydrzi 10 hodin, ked zapnes wifi tak tych 6 hodin.. s logicom bez wifi mi to dava tych 8 hodin, co je teda sakra dobry time na pracu :)

kupil som si k tomu Korg NanoKEY a je vystarane ..
mbp_nk.jpg
mbp_nk.jpg (130.81 KiB) Zobrazeno 222 x

lwo

Příspěvek od lwo » 09 kvě 2010 13:49

[quote="EXCOM"]Iwo : nechcem tu moc offtopicovat, aby sme neodbacali od temy, ale dovod bola portabilita.. ja beham hore dole a MBPro je uz dost vykonny HW. isiel som do MBPro 17 s i5 cpu.. dal som tam logic a v podstate mam vystarane.. mozes zobrat hoc kam a odchytavat napady, vydrzi 10 hodin, ked zapnes wifi tak tych 6 hodin.. s logicom bez wifi mi to dava tych 8 hodin, co je teda sakra dobry time na pracu :)

kupil som si k tomu Korg NanoKEY a je vystarane ..

no tak to uz je pekna vybavicka, ale to uz je moc penez, takze se asi spokojim s tou zakladni verzi imacu, protoze zatim nepotrebuji se premistovat s kompem, kazdopadne to je dobra hracka. a nejspis asi zustanu i u Ablu.

jakou hudbu vlastne delas?

Prvotsky

Příspěvek od Prvotsky » 09 kvě 2010 15:05

Lwo: muzu si nekde poslechnout tve veci?[/quote] :)

Pro mne ses borec! Ses jasny dukaz toho, ze delat zajimavy a dobre znejici veci neni tolik otazkou vybaveni..
Ja sem si svoje vybaveni koupil nedavno a ucim se s tim a delam jen po chvilkach po vecerech... ( spis je to muj relax.. )
Pred tim sem delal na pc v cubase jen s x stationem a vstckama..
Mam dost casove narocnou praci a velkou rodinu...
Nic mene musim rict ze i kdyz stylem mirim k t trochu vice melodictejsim vecem, tak bych byl rad kdyby se mi podarilo dosahnout
takovy kompaktnosti a citelnosti jaka je slyset v tvych skladbach...
Podarilo se mi ted do skladani zatahnout i manzelku, takze si myslim ze do pul roku by sme tu mohil taky neco odprezentovat..
Myslim si ze bys mohl svoje skladby mohl urcite nabidnout nejakym labelum..
Muzes to brat tak, ze se to dostane k vice lidem...
Pokracuj! Sem tvuj fanda!

P.

biscuit

Příspěvek od biscuit » 09 kvě 2010 15:42

pekna prace. urcite nevahej investovat do hudby nejakou korunu a urcite si ji neschovavej v supliku jen pro kamarady ;)
drzim palce 8)

Cyril

Příspěvek od Cyril » 09 kvě 2010 15:42

Neni to spatny, ale nektery pasaze na me pusobej trochu bezradne ("tak, mam peknej loop, tak ho desetkrat zopakuju, at se to natahne..."). Vlastne celkove mi prijde, ze by na tom chtelo jeste chvili pracovat, aby to bylo zabavnejsi... trosku vic menit treba ty bici (ty me po chvili uz stvaly) atd. Nicmene soude dle ohlasu ostatnich, lidem se to libi :) Jen tak dal.
Grafický design – http://www.cyrilkriz.cz (velmi rád navrhnu tiskoviny pro kapely, producenty a studia)

Odpovědět