Lunar5 - See The Moon

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
delay

Re: Lunar5 - See The Moon

Příspěvek od delay » 25 úno 2010 09:28

tomy45 píše:Priznam sa, ze i mne ta marimba tam akosi prekazala.
Osobne... mat takyto napad, song v takejto atmosfere a vlastne cely feeling skladby, tak urcite ten pop-ovy vplyv by som vypustil. Myslim si, ze tej skladbe pop influence skor ubera ako pridava. Resp. robi ju takou, ze presne zapada do akejsi skatulky.

Raz si mi spominal ze bicie ti trocha robia problem, a tu v tejto skladbe je to prave ta najslabsia cast.
Díky. S marimbou teda taky má řada z vás problém, což je dostatečně vypovídající, že to asi nebude uplně OK.
Pop - Těžko v sobě dokážu potlačit něco, co chce ven. Samotnýho mě mrzí, že nedokážu oddělit takový ty ETHNO prvky od lehce alternativní POPiny, sou to dva styly, který mám rád, a který tak nějak (ne)přirizeně patlám do sebe už delší dobu - ale, není to právě to co, dělá autorskej rukopis, nevim, nepřijde mi že se to vylozene hádá a nepojí, je to proste zachycení materialismu a popu kterej se tady valí z každý strany s něčím niterním... . :?:
Bicí no comment - tohle se musí řešit - do budoucna. Co se týče zvuků a aranží, tak sem s touhle věcí skončil, možná kdyby měl někdo zájem udělat REMIX, tak klidně...

biscuit

Příspěvek od biscuit » 25 úno 2010 11:04

delay: vcera jsem to poslouchal doma a libilo se mi to vic.. nemel jsem uz takovej problem s tim vokalem, bud jsem si zvyknul a nebo mi na tech notebook reprackach vic vylejzal. nelibily se mi ale bici. ten hiphop clap/snare mi tam nesedi a tomy se mi taky nelibej jak hrajou. celkove jsou ty bici nejaky spinavy divne - ty jsou taky z mophatt banky?
je zajimavy, jak se na lepsim zvuku zacnu min zajimat o hudbu jako takovou a resim vic zvuk :-)

delay

Příspěvek od delay » 25 úno 2010 11:10

biscuit píše:delay: vcera jsem to poslouchal doma a libilo se mi to vic.. nemel jsem uz takovej problem s tim vokalem, bud jsem si zvyknul a nebo mi na tech notebook reprackach vic vylejzal. nelibily se mi ale bici. ten hiphop clap/snare mi tam nesedi a tomy se mi taky nelibej jak hrajou. celkove jsou ty bici nejaky spinavy divne - ty jsou taky z mophatt banky?
je zajimavy, jak se na lepsim zvuku zacnu min zajimat o hudbu jako takovou a resim vic zvuk :-)
Pozor :!: Bicí jsou komplet REASON (první a poseldní pokus).To asi mluví za vše :wink: . Clap (ten mi přijde fajn), jeden ride a basy jsou MP7.

MonkeyFighter

Příspěvek od MonkeyFighter » 25 úno 2010 14:28

souhlasim s tomym co se tyce tech bicich,je to presne ten pocit co jsem mel z jakejchkoliv bicich ktery sem udelal jen na mp7 a nijak zvlast neprocesil,
jinak je to na me mistama taky hodne pop,ale to je proste proto ze to neni muj salek...jinak mi to priojde fajn a atmosferu to urcite ma!

edit:vidis ted cumim ze sou bici cely z rizna, takze tam asi zustava jen to neproceseni.)

delay

Příspěvek od delay » 25 úno 2010 14:44

Poznámka k MP7:
Já si mylsím, že MP7 je hodně o důvěře, ono totiž, když na tom dáš dokupy bicí řekněme z 10 midi stop, tak to zní hrozně moc SOFT (ve stereo outu samotný mašiny) a lepí se to do sebe, je potřeba si to nahrát postupně do wavek a pak s tím pracovat v PC a prostě věřit, že se to vymíchá, ale je to pravda únavný.
Přesto mě neustále něco nutí tu krabici mít a používat... Hlavně ty zvuky jsou neskutečně teplý a tlustý, hlavně tlustý, nicméně to není samohrajka a samoudělátko...

bassline

Příspěvek od bassline » 25 úno 2010 21:11

.....ten song je pekny taky ako je aj so zvukom, bicie su OK, marimba tiez....

Ja mam pocit ze dneska musi byt vsetko naslapane, natlacene, musi to valit, drtit, masirovat, srotovat a neviem co este :D ...

delay

Příspěvek od delay » 26 úno 2010 10:21

bassline píše:Ja mam pocit ze dneska musi byt vsetko naslapane, natlacene, musi to valit, drtit, masirovat, srotovat a neviem co este :D ...
Jo, pravda, to je presne to, co me nebavi a je mi to uplne ukradeny, ale netvrdim, ze sem neco neodflakl, vzdycky to muze byt lepsi... Jinak díky moc, tvá podpora je moc fajn.

biscuit

Příspěvek od biscuit » 26 úno 2010 13:37

nejde o naslapani, ale musi to hrat prijemne a co nejlip. kazdej mame svou hranici, kde si myslime, ze uz je to dost supr. ja taky nevnimam a neresim veci, ktere nekteri dalsi jeste ano a resi.. nikdy ale nereknu "takhle je to dobry a tecka", coz bassline jeste zdurazni argumentem mimo misu.
bassline: rekni co mas za tak referencni poslech, ze reknes to co rikas. respektuju te ve vsem ostatnim jen ne v nazorech na to co je dobrej zvuk. peace

delay: proste vnimam mezi tim co je pruser zvuk a vybornej zvuk docela jeste dost velkej prostor a ten tvuj track je uprostred, stejne tak jako je i moje vlastni prace ;)

bassline

Příspěvek od bassline » 03 bře 2010 20:31

biscuit: pre mna je to dobre tak ako je, nemam viac co riesit...zvuk mi pride OK neviem co by som tomu dodal viac...nema vyznam to riesit, kazdy ma iny vkus/skusenosti :wink:

...nech tu uz nepiseme Lukasovi offtopic

Vuid

Příspěvek od Vuid » 03 bře 2010 21:38

Me se zvuk zda na neprofesionala vic nez dobry, ale song mi nesedi, moc popik. Jinak vsechna cest, dal sis s tim praci.

delay

Příspěvek od delay » 04 bře 2010 11:16

bassline + biscuit:
Oba máte pravdu, záleží jen z jaké perspektivy se na to koukáte, OT to není, rád získám jakýkoli názor - feedback, vždyť o to jediné tady nakonec jde.

Vuid:
Díky za poslech a komentář.

Odpovědět