Marylinova tvorba

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
gambler

Re: Marylinova tvorba

Příspěvek od gambler » 15 bře 2017 19:15

Nemohol by si mi prosim poslat jednotlive stopy toho s tou kapelou?Ucim sa mixovat...

marylin

Příspěvek od marylin » 16 bře 2017 07:34

Ahoj, no nevím jestli zrovna moje náběry jsou vhodné jako studijní materiál :) Zkus na internetu vyhledat "Nail The Mix" - spousta výborných multitracků ke stažení. Kapely jako MESHUGGAH, PAPA ROACH a spousta dalších... To by ti mohlo dát více. Přesto díky za zájem.
Kytarista v Renewal, vznikající domácí VAMI Sound Studio

Kelley

Příspěvek od Kelley » 20 bře 2017 23:04

gambler píše:Nemohol by si mi prosim poslat jednotlive stopy toho s tou kapelou?Ucim sa mixovat...
Zkus tohle: http://www.cambridge-mt.com/ms-mtk.htm

Džirka

Příspěvek od Džirka » 28 bře 2017 13:04

Mě to nepřijde zas tak zlé. Slušná kompozice. Zpěv mi nepřijde špatný, co se týče barvy hlasu. Hlavní problém, který kazí celý dojem z písničky, je intonace. Tady bych asi začal. Existuje celá řada cviků, jak zlepšit intonaci. Hlavně to chce zpívat, věnovat se tomu denně. Frázování by možná taky stálo o to trochu zlepšit. Mě nejvíce pomáhá, když se učím převzaté písničky a učím se zpívat podle jiných zpěváků. Jen tak se podle mého zpěvák může vyvíjet a posunovat techniku. :)

marylin

Příspěvek od marylin » 28 bře 2017 13:14

No chvíli jsem přemýšlel, zda by se měla v deathmetalu řešit intonace :-) Asi máš na mysli písničku v úvodu...Díky za názor, intonace je tam naprd, o tom vím. Se zbytkem jsem i po té době vesměs spokojený a stojím si za tím.
Kytarista v Renewal, vznikající domácí VAMI Sound Studio

Džirka

Příspěvek od Džirka » 28 bře 2017 13:16

Jo poslechl jsem si jen tu první písničku... s death metalem zkušenost nemám, vydržel jsem ho vždy poslouchat maximálně 3 sekundy, takže netuším nakolik je tam důležitá intonace :D

Odpovědět