Meditime - What is after?

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
delay

Příspěvek od delay » 30 čer 2006 11:54

Vrsak:
Určitě to má cenu!, slyšet tuhle hudbu o 8 let dříve, tak máš basáka. Dneska bych to už asi nezvládl (psychicky).

Vrsak

Příspěvek od Vrsak » 30 čer 2006 23:41

Delay: Třeba by jsi mohl dělat virtuálního basáka. Já Ti někdy pošlu projekt v cubasi a ty tam vykoumáš basu :-)

Vuid

Příspěvek od Vuid » 01 črc 2006 13:55

Vrsak: Skvela skladba! I Harbinger se mi libi....
Jsem prekvapen jaky se tu objevujou pekny kousky.

To zpivas ty? Libi se mi barva hlasu, pripomina mi misty zpevaka prazskych Slut.
Hudba: Jak jsem rekl skvely, ja bych si to ale klidne dovedl predstavit i ve tvrdsim provedeni bez ponekud klisoidnich smyccu v pozadi, jinak nemam vyhrady.
Zvuk: Nekdo to tu uz rikal - je to cely moc zaechovany, zadelayovany....
Basa je nejaka nevyrazna, proste nejak nebasuje.

Jen vic takovych kousku!

Vrsak

Příspěvek od Vrsak » 12 črc 2006 22:21

Vuide díky za recenzi - zní to vcelku optimisticky, což mne těší. Zpívám to já a dokonce jsem si našel i tu kapelu Slut, nebo? mne zajímalo, zda objevím nějakou podobu :-) ale nevím já se tam nepoznám. Možná tam mají kousky s jiným zpěvákem :roll:

Vuid

Příspěvek od Vuid » 13 črc 2006 11:31

Vrsak píše:Vuide díky za recenzi - zní to vcelku optimisticky, což mne těší. Zpívám to já a dokonce jsem si našel i tu kapelu Slut, nebo? mne zajímalo, zda objevím nějakou podobu :-) ale nevím já se tam nepoznám. Možná tam mají kousky s jiným zpěvákem :roll:
Zpevaka maj (meli, uz nehrajou pokud vim) jen jednoho, zpiva samozrejme jinak. Ty jses vic melodickej, podobu vidim jen v barve hlasu, a ta se mi libi.
Slut - dopotucuju desky Daemonstrational (je tam i vybornej reaggae kousek!) a Luftganja.
Jo a to jsem zapomel, zpev je v nahravce skvele citelnej, jeste kdyby tak byla slyset i basa.

delay

Příspěvek od delay » 13 črc 2006 11:37

Vrsak:
No, kdyby jsi bydle tady někdo poblíž, tak bych o tom, jak se znám uvažoval :-), ale asi by to neslavilo úspěch, já bych ti do toho šrouboval ty svoje postupy, a navíc na tenhle styl nemám zrovna ideální basu...

Vrsak

Příspěvek od Vrsak » 18 črc 2006 20:43

delay píše:Vrsak:
No, kdyby jsi bydle tady někdo poblíž, tak bych o tom, jak se znám uvažoval :-), ale asi by to neslavilo úspěch, já bych ti do toho šrouboval ty svoje postupy, a navíc na tenhle styl nemám zrovna ideální basu...
Delay, až budu mít song a nebudu vědět jak basu tak Ti pošlu projekt Ok. Zas tak brzo to nebude, ale obecně uvažuji o nějakej spolupráci na dálku, myslím, že pak práce bude o něco zajímavější. Jsem vcelku otevřený i jiným individualitám.

Vrsak

Příspěvek od Vrsak » 18 črc 2006 20:50

Na závěr recenze zde přikládám odkaz na hitparádu. Takže komu se skladba líbila může dát hlas číslu 8 zde na http://www.metalforever.info/mp3.php

Odpovědět