Mind Warp - Spirit Of Kingston

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Acid Punk

Příspěvek od Acid Punk » 01 zář 2007 23:19

Vuid píše:to Jindy2:
Mel by sis vic vazit rad od syncra - a jeste lip - zaridit se podle nich:)
Zaklad se mi celkem libi, ale je tam vubec nejakej groove? Asi jo, ale nejak to neni ono...
Od opetovneho poslechu me ale spolehlive odradil zvuk synthu, ten je fakt naprosto nehodici se. Presne jak psal Acid: Eva a Vasek vzpominaj na chorvatskou diskoteku.
No pozor ja to nemyslel tak docela vazne, Eva a Vasek maji do Jindyho dost daleko :))

Ale jak mi to Jindy vytmavil celkem jasne, mam sice pravo na vlastni nazor, ale on tak takze nema cenu mu kecat do toho jak to chce, kdyz to chce mit prave takhle a libi se mu to...

Kdyby mne nekdo kecal do toho ze tam mam moc vrtulek a samplu z punku a jeste ze to mam hrozne moc nabasovane tak bych ho taky prerazil a mozna i osobne :)))

Nicmene tohle reggae neni a nepriblizi se tomu.. zatim je snad dobre ze je to nezaraditelne s reggae vychazejici ale totalne bez toho feelingu.

Aspon neco noveho, byt s rozporuplnymi vysledky.. pripomina mi to hodne novou vlnu 80 nebo resp to co se ke mne dostala na cd, zni to nejak podobne .. divne :)

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 » 02 zář 2007 14:34

Acid Punk: Eva a Vašek :) oni to hlavně dělají jen pro peníze a pro důchodce a podle toho to také vypadá...

jinak mě se to takhle také úplně nelíbí, nejsem s těmi nástroji spokojen, ale teď se v tom hrabat už nebudu, dneska hraju Bioshocka ;)

Acid Punk

Příspěvek od Acid Punk » 02 zář 2007 18:18

Jindy2 píše:Acid Punk: Eva a Vašek :) oni to hlavně dělají jen pro peníze a pro důchodce a podle toho to také vypadá...

jinak mě se to takhle také úplně nelíbí, nejsem s těmi nástroji spokojen, ale teď se v tom hrabat už nebudu, dneska hraju Bioshocka ;)
No kdyz uz jsme natrhli zadek komerci, pro jakou cilovou skupinu produkujes svoje skladby?

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 » 02 zář 2007 18:59

Acid Punk: Pro sebe 8)

Ale jinak si o lidech co to poslouchají můžeš udělat dobrý obrázek z výsledků mých anket - http://www.mindwarp.cz/texty/ankety-2.htm
Byl jsem mile překvapen, kolik procent holek mi tam chodí :)

Acid Punk

Příspěvek od Acid Punk » 02 zář 2007 19:25

Jindy2 píše:Acid Punk: Pro sebe 8)

Ale jinak si o lidech co to poslouchají můžeš udělat dobrý obrázek z výsledků mých anket - http://www.mindwarp.cz/texty/ankety-2.htm
Byl jsem mile překvapen, kolik procent holek mi tam chodí :)
A kurde! A mas nejake profi fotky? Ze bych te nafotil, levne ;)
Mimochodem ty holky by prisli na koncert?

A co merchadising mas to podchyceny?

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 » 02 zář 2007 19:54

Acid Punk: Na co fotky prosimtě? Já si tam na ty svoje stránky radši žádné osobní údaje dávat nechci. Nakonec mě ještě někdo na ulici pozná a řekne "Hraješ sra*ky" a dá mi pěstí :)

Nevim jestli by ty holky přišly na koncert, já je neznám. A hlavně, jeden z důvodů, proč u těch anket nemám uveden celkový počet hlasujících je ten, že těch lidí tam moc nechodí, není to známá stránka. Co jsem se koukal, tak myslim, že těch holek tam bylo asi sedm ;) Ti lidé tam chodí jenom občas, chodí to tam čas od času zkontrolovat a poslechnout si nové tracky.

Přesně tedy nevím co je merchandising, nejsem obchodník nebo ekonom. Řekl bych, že to je něco kolem reklamy a zviditelnění výrobku, ne? Mám tam akorát reklamu od billboardu, jak vidíš.

Na koncerty pro mě podle mě ještě neuzrála doba. Dal bych tomu ještě pár let. Nejsem ten typ člověka, co se dostane k nějakému DAW a za dva měsíce už hraje nějaké sra*ky v klubech nebo na open airu. Takových znám hodně, jen co se k tomu dostanou, už chtějí být na nějaké akci středem pozornosti, vládnout davu. To mě dávno přešlo, kašlu na to, ikdyž teď v létě mě jeden technař lákal, abych k nim přijel zahrát jako kuriozita, ale vykašlal jsem se na to.
Všechny akce co jsem kdy dělal, byly komorního charakteru pro pár známých na privátu nebo v malém klubu.

Každopádně, pokud bys chtěl nějak nezjištně spolupracovat, tak napiš PM. To platí samozřejmě pro každého.

Acid Punk

Příspěvek od Acid Punk » 02 zář 2007 20:06

Jindy2 píše:Acid Punk: Na co fotky prosimtě? Já si tam na ty svoje stránky radši žádné osobní údaje dávat nechci. Nakonec mě ještě někdo na ulici pozná a řekne "Hraješ sra*ky" a dá mi pěstí :)

Nevim jestli by ty holky přišly na koncert, já je neznám. A hlavně, jeden z důvodů, proč u těch anket nemám uveden celkový počet hlasujících je ten, že těch lidí tam moc nechodí, není to známá stránka. Co jsem se koukal, tak myslim, že těch holek tam bylo asi sedm ;) Ti lidé tam chodí jenom občas, chodí to tam čas od času zkontrolovat a poslechnout si nové tracky.

Přesně tedy nevím co je merchandising, nejsem obchodník nebo ekonom. Řekl bych, že to je něco kolem reklamy a zviditelnění výrobku, ne? Mám tam akorát reklamu od billboardu, jak vidíš.

Na koncerty pro mě podle mě ještě neuzrála doba. Dal bych tomu ještě pár let. Nejsem ten typ člověka, co se dostane k nějakému DAW a za dva měsíce už hraje nějaké sra*ky v klubech nebo na open airu. Takových znám hodně, jen co se k tomu dostanou, už chtějí být na nějaké akci středem pozornosti, vládnout davu. To mě dávno přešlo, kašlu na to, ikdyž teď v létě mě jeden technař lákal, abych k nim přijel zahrát jako kuriozita, ale vykašlal jsem se na to.
Všechny akce co jsem kdy dělal, byly komorního charakteru pro pár známých na privátu nebo v malém klubu.

Každopádně, pokud bys chtěl nějak nezjištně spolupracovat, tak napiš PM. To platí samozřejmě pro každého.

Nezistne? :) si upad.. no ja myslel tricka Jindy, natelniky, privesky na krk, prupisky svitilny, hodiny s jindy,, atd.

No tech 7 holek je celkem maso, ja mam vlastne jej jednu fanynku ale zaroven je to moje uhlavni odpurkyne pac se ji nelibi nic z toho co delam.
Ale fandi :)

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 » 02 zář 2007 20:58

Acid: nj, tricka a spol. si muzu udelat sam, na to se chystam uz delsi dobu, ale nejsou na to penize, ono to neni uplne levne a sam ani nemam triko s napisem mindwarp.cz pro sebe ;)

hehe, hodiny s jindy :) :) :) to se povedlo vole :)

ale muzes hodit cenu za vytisteni nejakeho maleho napisu na cerne triko...jenze bych chtel stejne zatim tak 2 trika jenom pro sebe a to mi asi nikdo moc tisknout chtit nebude, no urcite ne tim sitotiskem nebo co to je...sem koukal na nejaky ty nazehlovaci potiskovaci folie, ale myslim, ze to bude vypadat hnusne...
a ze by si neco takoveho koupili moji posluchaci, tak to fakt nehrozi...ti tam chodi hlavne proto, ze ty tracky jsou zadarmo...ja na tom fakt nechci vydelavat, spis mi jde o to, aby o tom vedelo vic lidi...nejvetsi podekovani je potom treba vyjadreni jednoho posluchace: "To tvoje Blue Lagoon posloucham v aute porad dokola, je to fakt supr, asi nejlepsi co jsem od tebe slysel." To cloveka fakt potesi...

Acid Punk

Příspěvek od Acid Punk » 02 zář 2007 21:17

No ty tricka to ma podle me smysl tak az od 10 kusu jinak to kdysa par let zpet bylo jedno tricko (kdyz sis ho donesl) potisk 250 - 300 kc.
Jinak obdivuju ze jsi takovy nekomercni :) by me zajimalo kde na masinky beres penize :)musis mit asi vynosnou praci.

ninja

Příspěvek od ninja » 02 zář 2007 21:55

jindy2: Me se ten tvuj track fakt libi, a to jsem fakt vybíravej. Delej to tak jak to citis, kasli na to co by tam melo byt nebo nemelo byt. Jde o to vymyslet neco originalniho ne? Vzdycky se najdou lide kterym se to libit bude, a lide kterym se to libit nebude...

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 » 02 zář 2007 22:00

Acid: Také jsem někde viděl ty potisky za 200-300 a pořád by se to snad někde dalo sehnat, ale stále to odkládám.

No mašinky, já jedu jenom přes VST a ovládám to UC-33e a Keystation 49e. Takže to jsou akorát kontrolery a ne mašinky. Jako mašinku si představuji třeba Viruse a ten nemám. Dohromady to moc nestálo, takže tady ostatní toho mají mnohem víc. Když vidím studio Ecsona nebo sbírku Tudyho a dalších a dalších, tak to jsem úplné nic. Tak alespoň nemám kolem sebe mraky "šrotu" ;)
Ale docela mi ty VST vyhovují, je to paráda to mít všechno v PC a ovládat to jako HW, pohodlně, je to supr hračka, je zábavné s tím pracovat.
Naposledy upravil(a) Jindy2 dne 02 zář 2007 22:04, celkem upraveno 1 x.

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 » 02 zář 2007 22:02

ninja: Jsem rád, že se ti to líbí, díky :) Nj, vždycky se najdou pozitivní i negativní ohlasy, ale to víš že bych byl raději, kdyby ty pozitivní převládaly ;)

Odpovědět