Mind Warp - Starchild

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Jindy2

Příspěvek od Jindy2 » 26 úno 2009 17:17

tys mě nepochopil, jako obvykle - já narážel na analogii mezi mortifikací a ciliciem co používá Opus Dei a tvou zálibou dělat "hudbu" v assembleru (nebo kde), aneb dělat věci složitě, když to jde jednoduše...
ale to nech bejt, asi ani s vysvěltením to asi nepochopíš, pro tebe je to nejspíš lahoda a krása...ale to pro ty borce co se doma bičujou asi taky...
ale možná naopak já nechápu tvůj podpis, nevim...

luphtrack

Příspěvek od luphtrack » 26 úno 2009 17:23

s tím asseblerem to byl spíš vtip

hudba se dá, jak jsem psal, dělat různě, nemůžu za to, že mě nějaký ten screenshotik vytočí ;)

a můj podpis se týka toho tam nahoře
Obrázek
live free or die!

Jindrix

Příspěvek od Jindrix » 28 úno 2009 19:36

Jindy2: Příjemná věc, líbí se mi to.
Zvukově (zvukem i zvuky a barvou nástrojů) je to dosti povedené.
Ta basa se mi tam nezdá nijak problematická.
Navíc si tak nějak "jede své"; i mimo kopák a to je tam docela zajímavé, dává jí to prostor.

Co bych tomu snad jedině vytknul:
1) Slyším to jen já, nebo se to zdá jen mně (?) ale mám pocit, že zvuk nějak "pumpuje", zejména vždy po úderu kopáku... (kompresor?).
2) Chtělo by to možná nějakou překvapivou mezihru, kdy beat utichne a zazní třeba jen lehké pady s nástinem nosné melodie... Ale Ty jsi tvůrce a nechci Ti do toho mluvit.
3) Nevím, jak děláš finální rendering do MP3, ale zdá se mi to dosti hlasité a u Tvých tracků to není první případ. Ale je známo, že u MP3 je to s dB úrovněmi problematičtější.
No a konec? Víš, že jsem (ne)oblíbeným kritikem zakončování Tvých tracků, ale zde - konec dobrý (všechno dobré :) )

Celkově hodnotím vysoce kladně.

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 » 02 bře 2009 20:38

Jindrix: Díky moc za obsáhlý komentář. Jsem rád, že to celkově hodnotíš kladně. A speciálně kvůli tobě a tvé kritice konců mých skladeb, jsem tady konec udělal, jaký by být měl.

Hlasitost - tady je spíš někdy asi přepálená dynamika u synthů, ona ta nastavení mají na mě moc malé rozlišení velocity, tak s tím teď zápasím, ale bohužel, narazil jsem asi na technická omezení.

Jinak máš pravdu, překvapivá mezihra by se tam hodila, možná zkusím, tenhle track mám rád, tak proto se na něj asi ještě kouknu.

Odpovědět