Mind Warp - Vespin

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
fova

Příspěvek od fova » 13 bře 2008 10:39

Ja myslel, ze pouzivas suche bici z AD a neumis nebo nechces pracovat s efekty. Proto jsem myslel, ze by ti jiz hotove zvuky z EZD vice sedely.

Mimochodem, ty jsi zkousel jen zakladni instalaci EZD nebo i rozsirujici balicky? V tech rozsirujicich baliccich je treba rockovy kit Nashville, ktery je vseobecne hodnoceny hodne vysoko. Dale ja mam kit Latin Percussion, ktery je take vyborny na akustickou hudbu. AD tyhle balicky nema (nebo alespon nemelo pred pul rokem, kdyz jsem se o to zajimal).

Jinak jsou dalsi nove softy na bici, ktere jsou ted modni a udajne zvukove potrou i AD a EZD, ale ted si nepamatuji nazvy. Jsou o tom temata na Gearslutz. Jestli jsi na tom dobre s anglictinou, tak tam hledej.

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 » 13 bře 2008 10:57

fova: zrovna tady v tomhle tracku jsou bicí z kategorie Dry...jinak ostatní kategorie v AD nejsou Dry, ale jsou většinou s tím jejich vestavěným reverbem a já nevím s čím ještě...právě že většinou stejně ten jejich reverb vypnu a spolehnu se na reverb co mám na masteru...prostě u bicích ty efekty nemám moc rád, kdyžtak jenom mírně...

hmm, ty rozšiřující balíčky...nevím, jestli jsem je zkoušel všechny, ale možná je ještě odzkouším...zrovna rockové Nashville bych zase tak často asi nepoužil, tady to je docela vyjímka...a Latin...na tuhle hudbu tu mám Wizoo Darbuka a Latigo...máš pravdu AD nemá balíčky, tedy vím o jednom a ten nemůžu sehnat, takže to je špatný...musím se podívat po něčem novém...

upman
Vybavení

Příspěvek od upman » 13 bře 2008 14:04

Hmm, tak me to moc neoslovilo :( Prijde mi to jako beat machina, groove box a par akordu na synatku. Urcite to je velice hezky poskladane a nejaky zvuk tam je, ale nevyvolalo to ve me zadny pocit.
Mac mini, Logic 9, MOTU Ultralite, PadKontrol, Novation SL37, IK VSTs
http://bandzone.cz/lifelies

Odpovědět