Mind Warp - Weeping Willow

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Acid Punk

Příspěvek od Acid Punk » 03 srp 2007 22:13

Hej me se ta skladba nahodou libi, ta jedna pasaz :-) od 1:23 :)

Stejne obdivuju kde beres tolik inspirace, jak rychle skladas, a ze mas ten zvuk.. tak prima poreseny :) zni to dobre, profesionalne :)

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 » 03 srp 2007 22:43

Acid Punk: mno, já vim, že ta jednoduchá bicí pasáž se ti líbí :) ale já s tím celkově nejsem spokojen, nesplňuje to moje požadavky na kvalitu, to už jsem ale psal, nebudu se opakovat...

kde beru inspiraci - já nevim, prostě mě to baví a vždycky bavilo jde to čistě ze vzduchu - ale někdy musim počkat až příjde ten správný čas něco složit, protože cítím takové prázdno, že prostě skládat nechci - to se mi v poslední době stávalo často a teď to zase sypu z rukávu jednu za druhou (musim zaklepat), jde to mimo mě...
zvuk zase tak pořešený není, tady proti zdejším mistrům jsem pořád žabař, ikdyž někam se posouvám, to určitě, nestojim na místě, pořád se zajímám o všechno, co s hudbou souvisí a hlavně chci zvládnout cokoliv si vymyslím a nedržet se jen jednoho stylu...
no, jestli to zní profesionálně, to nevím - jak na čí měřítka - opět říkám, že nemám na zdejší mistry (a že jsem od nich leccos slyšel) a to nemyslím vůbec ironicky...no, pořád se chci zlepšovat, protože kdybych někdy přestal se zlepšováním, asi bych neměl už co dělat a skončil bych...

Odpovědět