Mind Warp - Weeping Willow

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Jindy2

Mind Warp - Weeping Willow

Příspěvek od Jindy2 » 01 srp 2007 20:57

Nedostupné=smazat téma...
Naposledy upravil(a) Jindy2 dne 04 srp 2007 19:42, celkem upraveno 3 x.

hondzykk

Příspěvek od hondzykk » 01 srp 2007 21:58

poměrně jako dost nuda :: celkově :: na tekno se to vubec newallí :-) tekno hraju a pokud by jsi tohle vydal na placce tak to opravdu za 300 Kč nestojí
( ale proti gustu žádnej dišputát, je to jen muj názor )

Shodan

Příspěvek od Shodan » 01 srp 2007 22:16

No Tekno to není, ale nuda to je, to jo. Ten celkovej SOUND mě ale baví, připomíná mi to moje oblíbené období okolo poloviny devadesátek. Konkrétně Marusha a starý věci od Westbama.
-= As we grow as unique persons, we learn to respect the uniqueness of others. =-

Acid Punk

Příspěvek od Acid Punk » 02 srp 2007 05:41

Tak Jindyho tvorba zacina zni zajimave :)

Sice z toho jde divny neprijemny pocit... ale jinak se mi to zacina libit.. zajimave nuda i zajimave :))

Je to dobre udelane jakoby skoro rucne odehrane :))))

Fakt me tenhle track dostal :) zajimava smes absurdit ve stylu 90 no proste super :))

Ma to takovy prima zvuk :) jenom bych vyhodil ten syntak co tam dela plochu :) a nejakou gradaci pridal.. tak to vypada ze jindy bude vysamplovan :))) :D

Paradaaa jindy bude super zdroj samplu :))

jinak ta plocha, pritelkyne mi tady rika proc ji tam (on) dava..

Jindy nesla by ta plocha vyhodit a udelat jiny remix toho tracku?

misto plochy laaa laaa laa laaa laa nuda, to nejak zrytmizovat at to graduje :))

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 » 02 srp 2007 10:31

to víte, je to jen taková hříčka, včera jsem se nudil a původně to moc tekkno být nemělo, ale celé to bylo na klavír co je na začátku a asi ve 120 bpm...
ono to neni úplně dodělaný, pár věcí by to chtělo vychytat, ale stejně mi tam jako hlavní problém příjde to, co nastoupí v 0:45...mě se ten arp nelíbí a prohledal jsem už mraky presetů/nástrojů a nic mi tam nesedí...ta plocha se měla s tímhle arpem spojit, protože hrajou stejnou melodii, tohle tam ale nefunguje tak, jak chci...
ten hlavní motiv, ano, to je hrané živě a celé to v tomhle tekno provedení mám tady namapované na kontroleru, takže celé se to dá hrát živě, ale tohle je renderovaná verze...ten hlavní motiv jsem ručně kvantizoval přes 4 hodiny v kuse, to mě docela bavilo...
a nuda to je také především proto, že to neni opentlené různými efekty, nájezdy, breaky atd., to je fakt, je to syrové...asi v teknu nebudu pokračovat, to jsem jenom včera ulítnul...

acide, když vyhodím tu plochu, nezbyde tam žádná melodie a mě tekno nebaví dělat, pokud tam není melodie...v teknu by být ani moc melodie neměly, ale mě to jinak nebaví, dělat jenom rytmus, to už mě fakt přestalo dávno bavit...

shodane, zvuk by měl být snad ok, nemělo by to peakovat...a mě se také docela líbí, bicí jsou syntetické (až na ten funky loop) a tak nějak mi tam dobře pasují...

Acid Punk

Příspěvek od Acid Punk » 02 srp 2007 17:40

Jindy2 píše:to víte, je to jen taková hříčka, včera jsem se nudil a původně to moc tekkno být nemělo, ale celé to bylo na klavír co je na začátku a asi ve 120 bpm...
ono to neni úplně dodělaný, pár věcí by to chtělo vychytat, ale stejně mi tam jako hlavní problém příjde to, co nastoupí v 0:45...mě se ten arp nelíbí a prohledal jsem už mraky presetů/nástrojů a nic mi tam nesedí...ta plocha se měla s tímhle arpem spojit, protože hrajou stejnou melodii, tohle tam ale nefunguje tak, jak chci...
ten hlavní motiv, ano, to je hrané živě a celé to v tomhle tekno provedení mám tady namapované na kontroleru, takže celé se to dá hrát živě, ale tohle je renderovaná verze...ten hlavní motiv jsem ručně kvantizoval přes 4 hodiny v kuse, to mě docela bavilo...
a nuda to je také především proto, že to neni opentlené různými efekty, nájezdy, breaky atd., to je fakt, je to syrové...asi v teknu nebudu pokračovat, to jsem jenom včera ulítnul...

acide, když vyhodím tu plochu, nezbyde tam žádná melodie a mě tekno nebaví dělat, pokud tam není melodie...v teknu by být ani moc melodie neměly, ale mě to jinak nebaví, dělat jenom rytmus, to už mě fakt přestalo dávno bavit...

shodane, zvuk by měl být snad ok, nemělo by to peakovat...a mě se také docela líbí, bicí jsou syntetické (až na ten funky loop) a tak nějak mi tam dobře pasují...
Njn te stejne vysampluju :-)

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 » 02 srp 2007 18:04

Acid Punk: a co z tohohle chceš konkrétně samplovat? třeba bych ti to ulehčil a rovnou ti to poslal...

Acid Punk

Příspěvek od Acid Punk » 02 srp 2007 18:28

Jindy2 píše:Acid Punk: a co z tohohle chceš konkrétně samplovat? třeba bych ti to ulehčil a rovnou ti to poslal...
Ne to je ok, ja uz si to z te mp3 strihnu :) az bude cas prihodim k tomu dalsi veci a uvidim co z toho vyleze :)

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 » 02 srp 2007 18:41

Acid Punk: tak ale alespoň řekni, co konkrétně z toho chceš samplovat...

Acid Punk

Příspěvek od Acid Punk » 02 srp 2007 18:58

Jindy2 píše:Acid Punk: tak ale alespoň řekni, co konkrétně z toho chceš samplovat...
No ok tak mmt.. mrknu na cas :) pasaz od 01:23 do 2:03 :-)

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 » 02 srp 2007 19:17

Acid Punk: heh, to si neumíš ten zapper a ten bass udělat sám? :) vždyť je to jednoduchý jako facka...no, zrovna ten zapper je můj asi rok starý loop, co jsem si sám nakroutil...

Acid Punk

Příspěvek od Acid Punk » 02 srp 2007 20:39

Jindy2 píše:Acid Punk: heh, to si neumíš ten zapper a ten bass udělat sám? :) vždyť je to jednoduchý jako facka...no, zrovna ten zapper je můj asi rok starý loop, co jsem si sám nakroutil...
Ne ja jsem neschopny samplovaci hudebnik a ty ses prave stal obeti moji hudebne producentske vasne :)

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 » 03 srp 2007 15:54

Byla chyba, že jsem sem tuhle nedodělanou sra*ku dal. Omlouvám se. K tekno stylu už se asi nikdy nevrátím. Jako omluvu a reparát bych si dovolil upozornit na etnicky položenou, krapet melancholickou skladbu Arawac's Cry, která tu za okamžik přistane. Nejraději bych tohle téma celé smazal, tak jestli se někomu z moderátorů chce, ať tak učiní...

elektri

Příspěvek od elektri » 03 srp 2007 17:04

Jindy2: zat tak špatné to přece není, aby to tu nemohlo zůstat, i když jsem od tebe, po minulé skladbě, která se povedla, čekal víc.

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 » 03 srp 2007 17:08

elektri: no nevim, já se k sobě snažím být co nejvíc kritický a takhle s odstupem (a především s čistou hlavou) se mi to prostě nelíbí...schválně zkus ten Arawak's Cry a řekni, co je kvalitnější - podle mě je v kvalitě diametrální rozdíl...když se ti bude chtít, napiš tam koment, aby se pořád Weeping Willow neukazovala v nových příspěvcích...
ale s tím mazáním, tak stejně, kdykoliv jsem žádal i s modrou kartou moderátory, aby některá moje témata smazali, nikdo to nikdy neudělal...teď už jsem jentak křičel do prázdna...

Odpovědět