Mystical Woodland - Ancient Code

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Amorph
Moderátor

Re: Mystical Woodland - Ancient Code

Příspěvek od Amorph » 03 črc 2013 14:17

Misty hlavne v prvni pulce me to taky trosku nudilo, ale celkove se mi to libi, dobra atmoska. Zvukove by to chtelo asi jeste trochu vymichat, drzi to sice po hromade a zdroje jsou fajn, ale chtelo by to tak nejak rozsvitit a nafouknout:)

Jirka Štolfa

Příspěvek od Jirka Štolfa » 03 črc 2013 15:02

Nuda je určitě vítaná, bez ní by nebylo zábavy. :-)

Vymíchané to moc není. Už mě to moc nebaví... stojí to strašně moc času a výsledek to nikdy nezmění natolik, že by se mi to vyplatilo. Respektivě sem na to teď neměl moc chuť, možná příště mě bude víc bavit se šťourat ve zvuku, te'dka se musíte spokojit s tím co je. Nebo to prostě vypnout a neposlouchat. Koneckonců záleží jen na vašich nárocích. Někdo potřebuje top zvuk, jiný zase nějakou hlubokou myšlenku, zapamatovatelnou melodii, dokonalé provedení, akustické nástroje, zpěv, vřelost analogového zvuku, splnění estetických norem daného žánru, atd... Každý si to nalimituje jak chce, ale realita je vždycky bohatší a tudíž pak dostane logicky i to co nechce. Určitě jsem rád, že mi k tomu něco napíšete, ale už mě to nechává zcela šťastným. Komu se to líbí, tomu se to líbí a komu se to nelíbí, tomu se to nelíbí.

Amorph
Moderátor

Příspěvek od Amorph » 03 črc 2013 15:20

Jestli se to vyplati nebo ne, to je na tve uvaze, nicmene pro me to je ted ve stavu, ze bych s tim spokojen nebyl, takze proto ti davam ten feedback. Chapu, ze to mas asi jako tvurci ventil a nechce se ti prejit od ciste tvurci zabavy k cilevedomemu snazeni a rekneme posouvani vlastnich limitu, ale nekdy je pak ten pocit z vysledneho dila nesrovnatelny - proste je to potom tak jak to ma byt a do te doby ne. A myslim si, ze ten cilovy stav nezavisi az tak na tve chuti, ale spis na tom, co si zada ten material. Podle me to ted proste nefunguje tak jak by mohlo a je to tedy pro me nevyuzity potencial, ktery bych se snazil posunout.

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 03 črc 2013 15:33

dendy píše:
Jirka Štolfa píše: Pytkin: Ten důvod uvidíš až si to poslechneš celé ! :-)
Nerob si iluzie, on takuto hudbu nema sancu pochopit :-) To neni zle ani dobre, to proste len konstatnujem ..

Musim konstatovat ze ked som si dal odstup a pustil som si to znovu uz si to trosku cesticku ku mne nachadza.. takze podarilo sa ti trosku prelomit moje naucene vzory, modely a sablony a zaniest tam daco nove :-)
ja som si to pustil znova .. a fakt jeden loop hrat 13 minut mi pride akoze to neni ziadne velke umenie .. a cudujem sa , ze to niekomu nieco dava .. ale jasne .. niekto chce za zenou lilo dalasovu .. niekto kozu ..

Jirka Štolfa

Příspěvek od Jirka Štolfa » 03 črc 2013 16:06

Pytkin: A poslechl sis to celé ?

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 03 črc 2013 16:34

uz 3x ..

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 03 črc 2013 16:38

Pytkin píše:.. niekto chce za zenou lilo dalasovu .. niekto kozu ..
LOL :-)

Jirka: vidis ja som ti to vravel :-)

Jirka Štolfa

Příspěvek od Jirka Štolfa » 03 črc 2013 18:18

:mrgreen:

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 03 črc 2013 23:29

prave som sa vratil k tejto tvojej skladbe a musim povedat ze z odstupom casu ma uz chytila fakt ze dost ! ... pytkin nemoze byt dalej od pravdy tym vyhlasenim o tom 1 loope dokola.. tam sa neustale nieco deje...

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 03 črc 2013 23:50

ale je to furt jeden loop dokola .. 13 minut , to su bezne 3-4 pesnicky .. ja chapem , ze aj takyto loop dokola sa moze dakomu pacit .. ja bezne na taketo veci nereagujem .. len ma zaujalo , ze treba vydrzat dokonca .. a ja som nejak neobjavil ten dovod , ze preco ..

Amorph
Moderátor

Příspěvek od Amorph » 03 črc 2013 23:55

Pytkin: spatne poslouchas, neni to jeden loop:) Ma to vic vrstev, ktere se vyviji a prolinaji.

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 03 črc 2013 23:55

v 2:00 su tam dokonca falosne tony .. mladenec sa podujal ze daco aj zahraje do toho loopu .. a hned mimo .. zle zle zle ..

Jirka Štolfa

Příspěvek od Jirka Štolfa » 03 črc 2013 23:56

dendy píše:prave som sa vratil k tejto tvojej skladbe a musim povedat ze z odstupom casu ma uz chytila fakt ze dost ! ... pytkin nemoze byt dalej od pravdy tym vyhlasenim o tom 1 loope dokola.. tam sa neustale nieco deje...
jj, akorát to prostě občas není tak vycizelované, jako už jsme dneska zvyklí. Má to svoje slabé i silné místa. Není to mrtvé, vypreparované a přeprodukované ale spíš živé, nepředvidatelné a nekonzistentní.

Ono by to šlo celé udělat "líp". Vymíchat apod. Ale pak by to už nebylo tohle, ale něco jiného.
Naposledy upravil(a) Jirka Štolfa dne 03 črc 2013 23:57, celkem upraveno 1 x.

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 03 črc 2013 23:56

amorph : no zavisi jak sa na to divas .. som v 2:35 .. a stale je to jeden loop .. a pridavaju sa do toho len rozne pazvuky .. naznak ziadnej hudby tam zatial moc nenastal ..

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 03 črc 2013 23:59

3:28 zase falosnost .. kokot ja toto nedokazem pocuvat .. to je zleee .. fakt som tomu chcel dat sancu ze si to cele vypocujem .. nevazmozna .. moje usi toto neakceptuju .. ja sa tiez takto doma zabavam .. ze si pustim dake loopy z masin a dotoho krutim a jebem vsetkym .. ale vzivote by som sa neodvazil vystavit to na internet a pytat sa niekoho , co si o tom mysli ..

kokot 4:26 zase mimo ..

no som 5:25 a stale to je to iste .. koncim .. dalej nejdem mrhat svojim casom a radsej si pustim daku hudbu ..

Odpovědět