Nebeska brana

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
lukemarty

Nebeska brana

Příspěvek od lukemarty » 12 dub 2007 21:11

Ahoj lidi
Prave jsem v mym domacim obyvakovem studiu dodelal demicko jednoho dnes uz zlidoveleho songu a chci se pochlubit a prijmout poradnou davku kritiky co by se na tom dalo jeste zlepsit.

Hraju, zpivam, mixuju: JA :)

Enjoy a diky za reakce.

MP3: http://marty.iocomp.cz/ezone/kohd2-03.wav.mp3

Acid Punk

Příspěvek od Acid Punk » 12 dub 2007 22:06

Pěknéééé :)) na první poslech líbivé :)) Dobrý ten hlas.,..

Mozna je to tou integrovanou zvukovkou a nekvalitnimi sluchatky, ale neni ta basa trosku malicko prebuzena?

lukemarty

Příspěvek od lukemarty » 12 dub 2007 22:48

Acid Punk píše:Pěknéééé :)) na první poslech líbivé :)) Dobrý ten hlas.,..

diky za referenci

Mozna je to tou integrovanou zvukovkou a nekvalitnimi sluchatky, ale neni ta basa trosku malicko prebuzena?
no je mozny, ze mi ta basa trochu ulitla. a to jsem uplne rezal +50Hz a potlacoval kolem 125Hz

nemam referencni subfoower, takze dobrou basu udelat je v mych podminkach hop-trop

lukemarty

Příspěvek od lukemarty » 12 dub 2007 22:52

lukemarty píše:

diky za referenci

no je mozny, ze mi ta basa trochu ulitla. a to jsem uplne rezal +50Hz a potlacoval kolem 125Hz

nemam referencni subfoower, takze dobrou basu udelat je v mych podminkach hop-trop
Ted jsem to jeste porovnaval s nejakym zahr. bigbitem a na mym aparatu se ta moje basa v porovnani s profikama zda v poradku. Ale je mozny, ze tam mam bordel, kterej v mym prostredi neslysim

styx_oarsman

Příspěvek od styx_oarsman » 12 dub 2007 23:03

fajn, az na ten text, v cestine to znie desivo... :)
zvukovo sa mi to zda ale v poriadku

greezmen

Příspěvek od greezmen » 12 dub 2007 23:24

všetky nastroje su live aj bicie? pekný zvuk ale ten spev mi nejak reže do uší priliš výšok mne nesedí cez aky majk a gear je to nahravane ? v tej base ta nejaky bordel určite je ale moc to teraz na creativoch posudit neviem..

Acid Punk

Příspěvek od Acid Punk » 13 dub 2007 00:13

lukemarty píše:
lukemarty píše:

diky za referenci

Ted jsem to jeste porovnaval s nejakym zahr. bigbitem a na mym aparatu se ta moje basa v porovnani s profikama zda v poradku. Ale je mozny, ze tam mam bordel, kterej v mym prostredi neslysim
Mozna jsem se spletl nebo se mi to jen zda, jak uz jsem psal mam ted k dispozici jen integrovanou zvukovku a lacne sluchatka, az budu doma pustim si to pres mirne kvalitnejsi externi zvukarnu na bedny.

Ale stejne je v tech basech cosi "cudne" co me na prvni pohled upoutalo, tim ze to hned jak se obevi basa porad rusi :) fakt jakoby mirne prebuzeni anebo, je to frekvencne tak vyladene ze to basama krasne jemne prebuzuje moje lofi lacina sluchatka :)

Jak jsem psal zkusim poslechnout jeste zitra doma :)

Takze nebrat moji referenci tak ortodoxne :)

rastis

Příspěvek od rastis » 13 dub 2007 16:38

Pocuvam to na LCD monitore - sorry :). Pomery sa mi zdaju OK, bicie mi zneju dost dobre. Basy nemam ziadne :). Spev je strasne ostry, to som si isty, ale inak dost dobry. Skreslena gitara je dost falosna, respektive falosne sa na nu hra. Nelubi sa mi ani jej zvuk, zneje to ako lacny multiefekt. Ale ako celok mi to tu "zneje" dost dobre. Vypocujem doma este.

lukemarty

Příspěvek od lukemarty » 13 dub 2007 17:04

rastis píše:Pocuvam to na LCD monitore - sorry :). Pomery sa mi zdaju OK, bicie mi zneju dost dobre. Basy nemam ziadne :). Spev je strasne ostry, to som si isty, ale inak dost dobry. Skreslena gitara je dost falosna, respektive falosne sa na nu hra. Nelubi sa mi ani jej zvuk, zneje to ako lacny multiefekt. Ale ako celok mi to tu "zneje" dost dobre. Vypocujem doma este.
No jo nejsem solovej kytarista :)
Na ten zpev mrknu, to uz tady jeden psal.

Nize prikladam gear na kterym jsem to delal

lukemarty

Příspěvek od lukemarty » 13 dub 2007 17:07

Pouzite vybaveni:
Akustika Furch D34SR na AKGC1000S a SP TB-1
Solovka EP NightHawk pres GuitarRig2
Basa Trilogy
Bici Groove Agent
Zpev na SP TB-1
Klavesy Yamaha CS1x
Zvukarna FA-101

Trsatko Dunlop Croco 1.5mm :)

Cyril

Příspěvek od Cyril » 13 dub 2007 18:09

Pekny, pekny! Ale neco mi vadi na bicich. Jsou takovy naky prkenny a mozna maj divnej reverb, jsou naky studeny, neumim to presne popsat. Ale myslim ze je to hodne solidni prace na obyvak!
Grafický design – http://www.cyrilkriz.cz (velmi rád navrhnu tiskoviny pro kapely, producenty a studia)

nunu

Příspěvek od nunu » 13 dub 2007 18:57

Neber si to osobne,pro mne je to nudne,nedokaze mne to upoutat,je to na muj vkus presprilis sladoucke,ruzovoucke.Ja bych vic pritvrdil, zrychlil, je to ale asi otazkou vkusu.Idealni do frekvence 1 pro starsi generaci.Tam by to asi nemelo chybu.Citim z toho, jak bych to popsal umelou hmotu.Evokuje to ve mne dojem Lunetic 2,nemam takovou muziku rad.Pisu ti to proto abych te popohnal dal,placat te po rameni a rikat dobre,to nema cenu.Vyvazenost mi neprijde spatna,spis naopak.Horsi to je ale s nastrojema,je to takove nejake neprirozene,mozna by nebylo marne pouzit samply misto trilogy a bicich. Naefektovani elektrarny mi celkem sedi,ale kdyby to nemelo tu divnou pachut.Nicmene na to co lezlo z guitar rigu mne to je naprosty luxus.

lukemarty

Příspěvek od lukemarty » 13 dub 2007 21:25

Diky za dosavadni nazory... Velice poucne

Oxyygen
Profesionál

Příspěvek od Oxyygen » 13 dub 2007 21:45

Kalandra forever.. Jasně tu plati, že když dělají oba totéž není to vždycky totéž. Kalandra tomu dal kus sebe a hlavně zkušenost (on už v té době skutečně klepal na nebeskou bránu), kterou tahle věc vyžaduje. Ta tvoje verze zní dost nepřesvědčivě a povrchně.
Výroba reklam, jingles a prom pro síť rádií Radio United
http://www.semamastering.cz | http://www.kiss.cz | http://www.bandzone.cz/mellowpower

lukemarty

Příspěvek od lukemarty » 14 dub 2007 00:33

Oxyygen píše:Kalandra forever.. Jasně tu plati, že když dělají oba totéž není to vždycky totéž. Kalandra tomu dal kus sebe a hlavně zkušenost (on už v té době skutečně klepal na nebeskou bránu), kterou tahle věc vyžaduje. Ta tvoje verze zní dost nepřesvědčivě a povrchně.
Zdravim.

Nemuzu nez souhlasit. Ja to zpivam jako pisnicku a uplne vynechavam vyznam a tu nalehavost, kterou to potrebuje. Asi bude nutny tuhle vec nesrovnavat s Kalandrou, protoze to jsem si to ani nekladl za cil (nedosazitelne)

Mne spis slo o technicky hledisko (mix, barva, etc.)

kalandra rulah!

Odpovědět