NEOPHYTE - CassaNova (ukázka tvorby)

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
delay

Příspěvek od delay » 17 kvě 2006 10:16

cyril:
Tvého názoru si vážím nejvíce (a to né z důvodu vesměs příznivých reakcí).
Jednak mě samotného již při prvním hrubém poslechu napadlo, že to zní jak hudba k erotickému filmu :-) (třeba do nějaký art produkce jako je stará ZAZEL bych to klidně zapůjčil / prodal :-)), a za druhé jsi asi nejvíce ze všech vystihl imaginaci, když jsi napsal:
"Ne vazne, ma to moc prijemnou snovou, destivou atmosferu, zajimavy detaily..."

Veškeré ostatní nedostatky jsem si prakticky od začátku uvědomoval, takže mne reakce ani moc nepřekvapily...

Amorph
Moderátor

Příspěvek od Amorph » 17 kvě 2006 10:39

Me to prijde jako celkem pohodova improvizace na basu a kytaru i kdyz nutno rict, ze u ty basy jses si daleko jistejsi. Vadi mi rozladenost, synthy mas o par centu jinde nez akusticke nastroje. A prostorove je to dost ploche. Btw. ty dropouty mi tam vubec nevadi, naopak, dal bych k nim jeste nejaky vinyl:)

delay

Příspěvek od delay » 17 kvě 2006 10:45

Amorph:
Víš, že jsem měl taky pocit rozladěnosti, fakt hnusně se mi nahrávala basa, nechápu. Použil jsem groovebox E-MU Mp7, ale transpose bylo na nule. Jednotilvé pady ladily s tóny basy, ale měl jsem z toho fakt divnej pocit, navíc ve sluchátkách to bylo ještě intenzivnější. Musím to nějak zkontrolovat...

Jinak basa je pro mě primární nástroj, pak ještě sem tam akustika, ale ta elektronika je pro mě naprostá novinka, takže tohle je v podstatě panenskej pokus...

delay

Příspěvek od delay » 17 kvě 2006 14:04

to rastis:
A ty jsi zase poznal, že se jedná o FENDER Jazz Bass Marcus Miller, nebo ti minimálně ten zvuk Millera připomněl...:-)
To je taky milý.

rastis

Příspěvek od rastis » 17 kvě 2006 14:11

Ten zvuk mi ho pripomenul - takto nejak "podobne" to Millerovi zneje. A kedze viem, ze mas tu basu, tak som to dal do placu ;)

Odpovědět