Oh Shit (Conscindis Bootleg)

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
biscuit

Re: Oh Shit (Conscindis Bootleg)

Příspěvek od biscuit » 18 říj 2013 23:11

jazzym

Příspěvek od jazzym » 18 říj 2013 23:12

Oh shit , .. nejak mi to nedošlo že to neni pôvodna tvorba .. :o

diplo

Příspěvek od diplo » 19 říj 2013 17:18

biscuit píše:je to hudebne dost prazdny, dle myho i na trap.
noooo trap je uplne odlisnej styl :) uplne ale uplne jinej. tohle je da se rict takovy Festival House ktery se ted posledni dobou hodne rozmohl. klade hlavne duraz na nejtvrdsi dropy, poradne tlustej bass kick, a minimalisticky prvky :)

jinak trap je spis takova odnos hip hopu :)

Joooo jinak, nezda se vam ze by byl track moc nahlas?? neprehnal sem to trochu s tou maximilizaci??

303

Příspěvek od 303 » 19 říj 2013 18:04

biscuit : jo dik..už vim oco de -takzvanej Trap shit.....to fakt nechapu jak mohlo vzniknout z hip hopu..ma to uplne jiný elementy než sem si dycky teda myslel , že ma klasickej hipec mit ...no asi proto, že todle už hipec neni prostě..je to prostě trap shit :-D

Pristě se rači zdržim tedlech comentu... na tudle teda udajně housovou tvorbu..sem myslel že to je minimal tak sory Diplo.

biscuit

Příspěvek od biscuit » 19 říj 2013 19:40

diplo: no ja nevim, nejsem na tyhle styly odbornik a festival house, to jsem v zivote neslysel a ani nechapu :-) trosku mi prijde, ze uz se vymejslej styly, jen aby se producenti odlisovali za kazdou cenu, ale pritom silne upada obsahova slozka. ze trap vzniknul puvodne z hiphopu to vim, ale ta derivace je uz teda dneska hodne silna, protoze to co se da pod timhle oznacovanim slyset, to uz je velka vsehochut, tak jsem si tam automaticky zaskatulkoval i toto :-)

ohledne maximalizace - je to rozhodne meganapraseny, ale nedokazu ti rict, jestli to tomu obsahu vubec nejak skodi, nebo naopak pomaha. spis si snad myslim, ze vic to druhy.

diplo

Příspěvek od diplo » 19 říj 2013 20:44

303 píše:biscuit :
Pristě se rači zdržim tedlech comentu... na tudle teda udajně housovou tvorbu..sem myslel že to je minimal tak sory Diplo.
ton tohohle prispevku zni jako by ses urazil nebo tak :) jenom aby bylo jasno nic sem nemyslel zle :D a s tim minimalem si mel zcasti pravdu.
biscuit píše:diplo: no ja nevim, nejsem na tyhle styly odbornik a festival house, to jsem v zivote neslysel a ani nechapu :-) trosku mi prijde, ze uz se vymejslej styly, jen aby se producenti odlisovali za kazdou cenu, ale pritom silne upada obsahova slozka. ze trap vzniknul puvodne z hiphopu to vim, ale ta derivace je uz teda dneska hodne silna, protoze to co se da pod timhle oznacovanim slyset, to uz je velka vsehochut, tak jsem si tam automaticky zaskatulkoval i toto :-)

ohledne maximalizace - je to rozhodne meganapraseny, ale nedokazu ti rict, jestli to tomu obsahu vubec nejak skodi, nebo naopak pomaha. spis si snad myslim, ze vic to druhy.
nooo tak festival house se tomu rika jen v "undergroundovym" prostredi jinak oficialne by to mel byt Electro House (coz zcela nechapu) jinak joo mas pravdu, s tim vymejslenim novejch a novejch stylu :) je to hrozny

hombrefeo

Příspěvek od hombrefeo » 19 říj 2013 20:56

jestli o tomto jeste nekdo rekne, ze je to minimal, tak budu blinkat!

p.s. celou noc asi...

303

Příspěvek od 303 » 20 říj 2013 18:48

Diplo neurazil,vůbec...jen tu hudbu nechapu asi .Vobčas mě to irituje ....tydle produkce, to je pravda , ale to je muj problem...proto sem rikal , že se zdržim komentu pristě.Nic osobního.

Biscuit: to stima stylama maš recht, taky to nechapu moc ...Moombahton , complextro atd..treba pod complextrem si predstavim nakej future podnik , kde žeru nakou molekulární kuchyni a k tomu mi hraje todle :-D a to sem to nikdy neslyšel ..dobrý končim .

Odpovědět