Oh Shit (Conscindis Bootleg)

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
diplo

Oh Shit (Conscindis Bootleg)

Příspěvek od diplo » 17 říj 2013 18:18

Tak jsem dodelal novinku :) melo to byt do contestu kterej jsem nevyhral, tak sem to jeste trochu zlepsil a nabizim vam to tu formou bootlegu. Všechny nazory, hlavne kritika jsou vitany! .) diky

jazzym

Re: Oh Shit (Conscindis Bootleg)

Příspěvek od jazzym » 17 říj 2013 22:31

Začiatok dobrý stred zábavný až úsmevný , koniec tiež zdarený , na mojich ubohučkých Sennheiser HD201 žiadny neprijemný rezavý zvuk.
Kompozične davam len 8/10 hviezd. inak fajn.
ešte sa treba podakovať vyrobcom Stock Fernet a Sprite za moju dobru naladu :wink:

Cundo
Profesionál

Příspěvek od Cundo » 17 říj 2013 23:58

Za moju dobru naladu vdacim Rizlingu Vlasskemu. Skladba ok, harmonizuje so svojim nazvom :-).
Aranžovanie, tvorba a nahrávanie hudby.

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 18 říj 2013 00:14

nazov zodpoveda ..

maux

Příspěvek od maux » 18 říj 2013 11:28

Promiň, ale těšil jsem se až to skončí....... :(

diplo

Příspěvek od diplo » 18 říj 2013 15:02

jazzym píše:Začiatok dobrý stred zábavný až úsmevný , koniec tiež zdarený , na mojich ubohučkých Sennheiser HD201 žiadny neprijemný rezavý zvuk.
Kompozične davam len 8/10 hviezd. inak fajn.
ešte sa treba podakovať vyrobcom Stock Fernet a Sprite za moju dobru naladu :wink:
Cundo píše:Za moju dobru naladu vdacim Rizlingu Vlasskemu. Skladba ok, harmonizuje so svojim nazvom :-).
haha vas dva mam teda brat jako ironii nebo vazne? :) :D
Pytkin píše:nazov zodpoveda ..
maux píše:Promiň, ale těšil jsem se až to skončí....... :(
tohle neni kritika kluci :) potrebuju poradne nasolit :) muzete mi to rict trochu objektivneji? :D diky :)

kazdopadne vsem dekuji i za negativni nazory! :)

maux

Příspěvek od maux » 18 říj 2013 15:26

Já jsem ten poslední, kdo by tady mohl rozdávat rozumy, ale ten track je prostě prázdnej, bez progrese, bez ducha jako když tchýně mlátí hrncema. Je to jako náhodně vyskládaný samply z music makera. Vem to trošku literárně. Úvod-stať-závěr a pak to sem znova hoď všem hladovejm psům. OK?

jackies

Příspěvek od jackies » 18 říj 2013 16:02

diplo píše: tohle neni kritika kluci :) potrebuju poradne nasolit :) muzete mi to rict trochu objektivneji? :D diky :)
Vyser se na to.
Na světě je tolik jiných bohulibých činností :)

diplo

Příspěvek od diplo » 18 říj 2013 16:11

maux píše:Já jsem ten poslední, kdo by tady mohl rozdávat rozumy, ale ten track je prostě prázdnej, bez progrese, bez ducha jako když tchýně mlátí hrncema. Je to jako náhodně vyskládaný samply z music makera. Vem to trošku literárně. Úvod-stať-závěr a pak to sem znova hoď všem hladovejm psům. OK?
super :) beru na vedomi. pri delani pristiho tracku si vzpomenu na tvoje slova :wink:
jackies píše:
diplo píše: tohle neni kritika kluci :) potrebuju poradne nasolit :) muzete mi to rict trochu objektivneji? :D diky :)
Vyser se na to.
Na světě je tolik jiných bohulibých činností :)
mas pravdu asi budu instalaterem nebo politikem :D

303

Příspěvek od 303 » 18 říj 2013 18:46

zdar...doporučuju treba poslechnout nejakou muziku kde sou nějaký nápady co se ti libí a pak skusit udělat neco podobnýho , ale trvá to roky , tak bacha. Dyž ty sem hodiš trek o kterým sam viš , že to je shit...tím bych začal..min nahazovat a vic dělalat a pilovat...to se všechno musí vysedět todle...Nevim co chceš dělat presně ..asi nakej minimal bych to viděl ...to je podle me jeden z nejnudnejších stylu dneška...kde nic tu nic..Mlady lidi sou nakrmený dneska jenom timadle sračkama A to nemyslim jen minimal... to je pak těžký . Omlouvam se všem minimalistum, ale citim to tak prostě .

jazzym

Příspěvek od jazzym » 18 říj 2013 19:55

naozaj si myslím že to nieje nejaký prúšvich , . určite tato skladba je skôr taký exot , ktorých sa nemá moc objavovať v setoch , .. zvukovo sa mi to pozdáva , a páči sa mi aj taký ten nábeh , .. akoby skreslenej gitary s pridaním volume. :roll: neviem ako sa to robí ale mne to pripomína gitaru .

hombrefeo

Příspěvek od hombrefeo » 18 říj 2013 19:57

303: tos posral! :D

ReaktoplazmAR

Příspěvek od ReaktoplazmAR » 18 říj 2013 20:10

mne sa na tom prave lubi to jak je to deravé :D, nejaky ten badatelný vyvoj by v tom nezaškodil.. no ja by som to hnal viac do extremu než normalizoval, viac rozbit, viac dier, viac rozposúvat.. + určite by som vymenil ten "lead" čo tam vytrubuje dokola.. no potom by si tu mal komenty ešte horšie alebo žiadne :)

biscuit

Příspěvek od biscuit » 18 říj 2013 20:41

je to hudebne dost prazdny, dle myho i na trap. je z toho slyset, ze vis jak by to melo znit, cast veci tak i zni, ale toho obsahu a myslenky by to chtelo urcite vic a nejen proto, ze je na to vetsina lidi zvykla z jinejch zanru :-)

a kdyz uz je tady zminka o tom hlavnim motivu, je pravda, ze v originale je o dost min otravnej, i kdyz se jedna o stejnou a stejne pitomou kolovratkovou melodii. prijde mi, ze oni si to uvedomovali a jistou mirou citu ten motiv nenechali tak "vyrvavat" jako ty...

btw. zde je orig. track

303

Příspěvek od 303 » 18 říj 2013 22:44

co je to ten Trap?...to je nakej styl novej ?

Odpovědět