Orbis - Deep and Dark

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
jackies

Příspěvek od jackies » 10 lis 2008 13:06

synth_synth_synth_synth píše: A ještě nám nadiktuj playlist dobré muziky – pokud se někomu libí Verona,,Scooter- DJ A-Z ,Lupo,Jindy2,Matucha,Jirka P,Ivo, aj. tak je to pouze jeho věc a ty nemáš právo nikoho urážet a určovat mu co je špatné a co je dobré – a to že se ti vždy nepostaví je taky pouze tvoje věc/ty chlupy jsem měl na mysl/ Mimochodem názor na ten trak by měl být trochu konstruktivnější - tlachy typu – hrozný ,kolikrát si to za sebou nakopíroval si nech někam do hospody s kamarádama kde brečíte jak je svět plnej brakové muziky - můžeš nám i nadiktovat jaké si máme kupovat auta, mobily ….….. protože trh je plný šmejdů
-omlouvám se, pro tebe ten článek určený není
-nikomu nic neurčuji
-nikoho neurážím
-konstruktivnější to už nemohlo být více
kexik píše:pod spievajucou zabou si mal na mysli Gabrielovu Kiss the frog?
ne, myslel jsem tu žábu, nebo cokoliv jiného přiblblého

Prosím moderátora nebo admina o smazání bylo to určené jen pro ORBISe a mohlo by se to tu zase zvrhnout do nějakého jiného rozměru.

orbis

Příspěvek od orbis » 10 lis 2008 13:29

Kexik, ekeaze: dekuju kluci. rozvijel bych to dal. ale cekam zatim na mikrofon a na zpevacku;)
jackies: ja myslim ze se to k nicemu zvrhnout nemusi. proste jsou lidi, kterym se libi komercni kousky a lidi kteri si poslechnou radeji vaznou hudbu, underground ci cosi, co se proste na evrope 2 nehraje. ale myslim, ze soudit je nema zadny smysl. tady spravna odpoved neexistuje. kazdy at si posloucha co se mu libi, to je asi celkem jasne.

toxin

Příspěvek od toxin » 10 lis 2008 13:51

Já si myslím taky že vzhledem ke stylu je to v pohodě jasně že do hotové věci tomu chybí dost přidat pár nápadů dopilovat a je to regulérní trek na párty i zvuk se mi líbí.

orbis

Příspěvek od orbis » 10 lis 2008 14:12

diky toxine. pilovat budu muset.. to každopádně;)

Odpovědět