Otázka

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
don corleone

Re: Otázka

Příspěvek od don corleone » 20 pro 2011 20:30

k volnym beatom na soundcloude - vzdy si pozri popis tracku. je tam dost hudieb, ktore mozes vyuzit na vlastne ucely (u niektorych aj na komercne), zvycajne je to uvedene v description (free to use a podobne). niektore fakt stoja za to, sam som si ich dost vela postahoval a planujem ich vyuzit.

pripadne pozri oficialne stranky nezavislych labelov - řeznik ma na prvom albume 90% vsetkych beatov od heretica, ktory svoj instrumentalny album dal zdarma na net. http://www.groundfloorrecords.com/

Džirka

Příspěvek od Džirka » 21 pro 2011 08:49

Některé komentáře jsou pro mě horší než hudba Beryho.. když mi bylo 16 a já se pokoušel zpívat. Lidi mě odrazovali. Říkali mi, talent na hudbu, ten prý mám, na kytaru hraji vcelku dobře, ale prý ať nezpívám... Nebyl to příjemný pocit to poslouchat. Ale jelikož jsem povahou trochu rebel, povzbuzovalo mě to na druhou stranu zpívat víc a víc. Myslím, že jsem se nakonec trochu zpívat naučil- teda už mi nikdo neříká, ať přestanu zpívat. Nedávno jsem se posmíval jednomu člověku za pravopis a jeho přátelé mi potom řekli, že je těžký dislektik... Někdy jsou věci jinak, než se zdají... Bery mi přijde, že má snahu na sobě pracovat...

Není to hudba mého gusta. I když jsem už několikrát produkoval Hip Hop nebo RnB, nějak mě ta hudba zatím neoslovuje. U Beryho je vidět zkrátka velká snaha a chuť do toho co dělá a to cením.. na výslovnosti se dá pracovat. Takže Berymu vzkazuji, ať nepoliká slova, ať to nahrává třeba stokrát za sebou, ale ať se snaží každé slovo lépe vyslovit. Ve chvílích, kdy máš více slov najednou, tak některý slova dost lajdácky odbydeš.

Bery4B

Příspěvek od Bery4B » 26 pro 2011 17:05

Džirka píše:Některé komentáře jsou pro mě horší než hudba Beryho.. když mi bylo 16 a já se pokoušel zpívat. Lidi mě odrazovali. Říkali mi, talent na hudbu, ten prý mám, na kytaru hraji vcelku dobře, ale prý ať nezpívám... Nebyl to příjemný pocit to poslouchat. Ale jelikož jsem povahou trochu rebel, povzbuzovalo mě to na druhou stranu zpívat víc a víc. Myslím, že jsem se nakonec trochu zpívat naučil- teda už mi nikdo neříká, ať přestanu zpívat. Nedávno jsem se posmíval jednomu člověku za pravopis a jeho přátelé mi potom řekli, že je těžký dislektik... Někdy jsou věci jinak, než se zdají... Bery mi přijde, že má snahu na sobě pracovat...

Není to hudba mého gusta. I když jsem už několikrát produkoval Hip Hop nebo RnB, nějak mě ta hudba zatím neoslovuje. U Beryho je vidět zkrátka velká snaha a chuť do toho co dělá a to cením.. na výslovnosti se dá pracovat. Takže Berymu vzkazuji, ať nepoliká slova, ať to nahrává třeba stokrát za sebou, ale ať se snaží každé slovo lépe vyslovit. Ve chvílích, kdy máš více slov najednou, tak některý slova dost lajdácky odbydeš.
díky, opravdu cenim...schodou nahod mi prave je 16 :D a stim nahravanim, track od tracku si vic a vic davam zalezet, zpev sem zacal nedavno ale bavy me vic nez rap, rap sam osobe mi uz pripada dost suchej, a k produkci, domluvil sem spoluprace s par producenty s jednim nejspise spolupraci dlouhodobjejsi ...

jackies

Příspěvek od jackies » 26 pro 2011 17:39

No sebevědomí ti tedy nechybí :wink:
"Producenti" určitě šáhli po zlaté huse.

Bery4B

Příspěvek od Bery4B » 26 pro 2011 18:03

jackies píše:No sebevědomí ti tedy nechybí :wink:
"Producenti" určitě šáhli po zlaté huse.
http://bandzone.cz/bery4b#!/bery4b?at=postList
se podivej no

pan mozku

Příspěvek od pan mozku » 26 pro 2011 18:23

hele, je to fakt sileny :D ale abych rekl pravdu, tak sem se u toho celkem pobavil...

biscuit

Příspěvek od biscuit » 26 pro 2011 23:58

ja nesnasim na hiphopu a lidech co ho delaj ty strasny gangsta pozy, machrovani, plany sprosty slova.. je to takova hra na vojacky vetsich kluku a je to povetsinou naprosto trapny. o to vic me ale bavi ti, kteri tohle ke svy produkci nepotrebujou.. arrested evelopment, de la soul, a tribe called quest, the roots.. skoda, ze se tohle u nas zas tak moc nenosi. skoda pro hiphop, protoze by spousta lidi prestala rikat, ze je to styl stupidni, pro stupidni lidi :-(
bylo by fajn, kdyby si tohle uvedomovali mlady producenti i u nas.. totiz to, ze pistolky nikoho nezajimaj (nikoho, kdo ma v hlave mozek). peace

303

Příspěvek od 303 » 27 pro 2011 18:40

Hele píšeš , žě ti je 16 ...jasný chapu, žě tě vlna devadesátkovýho hip hopu minula...ale i přesto ti doporučuju : poslechni si nakěj oldschool..v tej době hip hop este něco znamenal...dnešní hip hop a bohužel i ten tvůj to je jen snůška hovadin a řítkejch beatů...sakra dyt i ten starej Chaozz když porovnaš s dnešní newskool produkcí tak to je uplě nekde jinde, čert vem, že mělí slabý texty ..ale oproti dnešnim textum to bylo este zlatý!!!....nový Progo Union už sou treba uplně v poradku ..mě je 28 a jeho dve desky (Katovo) mam fakt rád:-) Kdyby šlo o ten oldschool doporučil bych todle: Cipress Hill -Temples off Boom ,Beastie Boys- všechno ,Fugees - The Score,Dj Shodow- všechno ,Da Bush Babies- Ambushed , Hause Of Pain ,Roots atd ... atd........sory , že sem tak vostrej , ale vy mladý rapaz to potrebujete jako sůl....no to je stejně radno mluvit...jo a většina týdle legendarní produkce ja samozerejmě dělaná na MPC

Bery4B

Příspěvek od Bery4B » 27 pro 2011 21:20

vidim ze se tu uz resi styl, tak abych upresnil...postupem casu se chci odpojit od hip hopu / rapu ubec se neradim mezi cesky mc's nejak one nemam zajem, teda vijimkou sou znamy pratele a takhle...ale nechci se nejak proste zamerovat na urcitej styl...chci jen delat to co me bavy...naopak ja sem toho nazoru ze taky neni dobry soudit podle toho co bylo a je..kazda doba sebou nese neco jinyho...dnesni doba nese spoustu zacatecniku co si to chcou skusit zacinaji na skype mikrofonech beatech z fl studia a vetsina z nich cca po pul roce skonci...ja osobne jsem se s prvu dotoho takrka nutil nebavylo me psat texty ani sem nevedel proc to delam...spousta dnesnich mc's by rekly ale dnes to delam pro ten pocit(neni treba dal rozepisovat)...ne ja rikam ze dnes to delam proto protoze me to bavy a umoznuje my to vipsat vse co me trapi...a ze zivot posledni mesice nemam jednoduchej...

Odpovědět