Peeter Angelo - osobitá elektronická hudba

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Odpovědět
peeterangelo

Peeter Angelo - osobitá elektronická hudba

Příspěvek od peeterangelo » 12 čer 2018 11:32

Ahoj :)

už to bude nějakých pár let co jsem se začal zajímat o hudbu a dělat vlastní pokusy. Minulý rok jsem se do toho pustil s větší vervou a v prosinci jsem dal ven svoje první EP Dancing with Dee, které si můžete poslechnout níže na soundcloudu nebo spotify (mělo by to ale být na většině streamovacích platforem). Označil bych to multižánrovou psychedelickou experimentální elektroniku.

Sice již uplynul půlrok od vydání ale rád bych si poslechl/přečetl co si o tom myslíte. Teď dělám na LP které by mělo být více kohezivní a propracovanější, ikdyž s rozdílným soundem (jelikož rád dělám nové věci).

(je potřeba rozkliknout abyste se dostali jednoduše na další tracky, jinak hrajou v sekvenci... trochu nešťastný widget) https://open.spotify.com/artist/1YnzGor ... 1huS0edIgg

gambler

Re: Peeter Angelo - osobitá elektronická hudba

Příspěvek od gambler » 12 čer 2018 19:01

Mne sa to paci,hlavne ta melodia basy je super..Obcas by som ju vypustil nech nehra cely cas aby sa clovek na nu zaroven mohol tesit a tym padom by v tom tracku nastala aj nejaka zmena..Zmena mi v tom tracku chyba asi najviac,stacilo by mi ako vravim obcas vypustit nejake nastroje + zmena rytmu pricom harmonicky by to kludne islo stale to iste..Po harmonickej stranke je to paradne,paci sa mi to..
Inak docela hodne mi to pripomina tuto vec..

peeterangelo

Re: Peeter Angelo - osobitá elektronická hudba

Příspěvek od peeterangelo » 12 čer 2018 21:03

Děkuju za poslechnutí a komentář, těší mě že se ti to líbí! Těch tracků mám víc, akorát widget ukazuje jenom první :)

Souhlasím, aranže/kompozice je věc kterou se pořád učím, dříve jsem hodně dělal jenom loopy, myslím že v projektech na kterých teď pracuji už to bude podstatně lepší :)

Odpovědět