PHYTOTOMY - officiálne video

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
kostistlac

PHYTOTOMY - officiálne video

Příspěvek od kostistlac » 20 pro 2009 08:40

... takže po čase je na svete video a originál mix tracku PHYTOTOMY. Upozorňujem že track nebol nahrávaný vrstvením v sequencéri, ale naživo priamo do Wavelabu, kde bolo iba upravené stereo vo WAVES Stereo imageri a dynamika vo WAVES L2 (preset 24 bit hot and crunchy). Samozrejme jednotlivé tracky boli mixované v Yamaha 01V kde bola robená aj equalizácia, dynamika, reverb a delay-e. Budem vďačný za každý komentár
... viac info na mojom blogu MY RHYTHM DIARY:
http://my-rhythm-diary.blogspot.com

... stiahnutie ZDARMA:
http://labelnsr.blogspot.com
Naposledy upravil(a) kostistlac dne 20 led 2010 20:09, celkem upraveno 1 x.

emptysound

Re: PHYTOTOMY - officiálne video

Příspěvek od emptysound » 20 pro 2009 09:50

Dokonale nezajímavé. Jestli to byl záměr, tak je to na jedničku. Zvuk mi nepříjde vůbec jako HW (podle popisu), ale spíš komplet VST míchané v kompu. Ale já tomuhle vůbec nerozumím, takže mě ber s rezervou.

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 20 pro 2009 12:10

hmm .. ked vynecham hudbu , ze nechapem o co tam ide , tak v tom videu ako o co ide ?

kostistlac

Příspěvek od kostistlac » 20 pro 2009 13:28

... život je už taký, ani ja nechápem niektoré kompozície Luigiho Nona, ale počúvam ich len preto, že sú tu na svete. Tým sa samozrejme nechcem prirovnávať k takému veľkému človeku, len ma to tak napadlo. Umenie je predovšetkým o tom či sa ti niečo páči alebo nie a v druhom rade o tom či tomu rozumieš alebo nie (ale rozumie tomu vždy len ten, kto to dielo vytvorí a ešte 1% ľudí ktorí vyštudovali teóriu umenia). Takže tebe sa to asi nepáči ... OK dik za info. Pekná fotka mimochodom ... maturitná?

jackies

Příspěvek od jackies » 20 pro 2009 15:51

Pytkin píše:hmm .. ked vynecham hudbu , ze nechapem o co tam ide , tak v tom videu ako o co ide ?
To Ty nemůžeš nikdy pochopit, pokud ovšem nejsi ten jednoprocentní.

Za mě je to z pohledu na tu "hudbu" opět jen z nouze cnost a proto se mi to nelíbí.
Přirovnal bych to jako když někdo onanuje, pije k tomu matonku a lebedí si se slovy "jóó, ženský a chlast to je moje !"

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 20 pro 2009 17:24

kostistlac píše:OK dik za info. Pekná fotka mimochodom ... maturitná?
Kde tam maturitna .. to uz som bol bez vlasov .. Toto bola moja fotka na prvom obcianskom preukaze :)

vasek

Příspěvek od vasek » 21 pro 2009 12:18

souhlas s emptysoundem, fakt nuda.

upman
Vybavení

Příspěvek od upman » 23 pro 2009 17:02

No me to nepijde tak spatny, ma to zajimavej slapavej sound, teda alespon u me doma ve studiu. Osobne bych doladil nejakym rozhovorem v pozadi, prijde mi to jako podkladovka. Ono byt video treba ala snowbaord freeride, nebo DH na biku, tak by to nemuselo byt spatny, ale ta trava, no nevim, chybi mi tam zamer
Mac mini, Logic 9, MOTU Ultralite, PadKontrol, Novation SL37, IK VSTs
http://bandzone.cz/lifelies

kostistlac

Příspěvek od kostistlac » 23 pro 2009 19:56

emptysound píše:Dokonale nezajímavé. Jestli to byl záměr, tak je to na jedničku. Zvuk mi nepříjde vůbec jako HW (podle popisu), ale spíš komplet VST míchané v kompu. Ale já tomuhle vůbec nerozumím, takže mě ber s rezervou.
... vieš, nikto nerobí hudbu so zámerom, aby bola nezaujímavá, takže si skôr myslím že ťa to asi nezaujalo. Každopádne dík za koment.

kostistlac

Příspěvek od kostistlac » 23 pro 2009 20:00

jackies píše:
Pytkin píše:hmm .. ked vynecham hudbu , ze nechapem o co tam ide , tak v tom videu ako o co ide ?
To Ty nemůžeš nikdy pochopit, pokud ovšem nejsi ten jednoprocentní.

Za mě je to z pohledu na tu "hudbu" opět jen z nouze cnost a proto se mi to nelíbí.
Přirovnal bych to jako když někdo onanuje, pije k tomu matonku a lebedí si se slovy "jóó, ženský a chlast to je moje !"
... dokonalo si to vystihol, ešte nikdy v živote som elektroniku pred ľuďmi nehral. Tak si asi idem dať Matonku a rozmýšľať nad tým ako si na to mohol prísť ... Ďakujem za koment.

kostistlac

Příspěvek od kostistlac » 23 pro 2009 20:02

vasek píše:souhlas s emptysoundem, fakt nuda.
Ďakujem za koment.

kostistlac

Příspěvek od kostistlac » 23 pro 2009 20:30

upman píše:No me to nepijde tak spatny, ma to zajimavej slapavej sound, teda alespon u me doma ve studiu. Osobne bych doladil nejakym rozhovorem v pozadi, prijde mi to jako podkladovka. Ono byt video treba ala snowbaord freeride, nebo DH na biku, tak by to nemuselo byt spatny, ale ta trava, no nevim, chybi mi tam zamer
... no aspon jeden človek čo počúva minimal a deep (tým samozrejme nechcem povedať že PHYTOTOMY patrí k týmto žánrom, ale je dosť ovplyvnená soundom). To video som práve chcel urobiť také kľudné s minimálnym pohybom. Celé to malo mať takú kľudnú chilloutovú atmosféru ... ale asi som prestrelil lebo hudba je dosť rytmicky výrazná a môže väčšinu ľudí rušiť. ... a ak ešte nepočúvajú takúto muziku musia mať z toho parádny guláš. Vďaka za koment.

P.S. Celkom by ma zaujímalo aké máš štúdio a akú hudbu robíš ... tak pastni nejaky link ... môžeme pokecať.

upman
Vybavení

Příspěvek od upman » 23 pro 2009 20:39

No fakt nejsem znalec minimalu a deepu :) Mrkni na http://www.bandzone.cz/lifelies alias muj projekt a zjistis, ze rytmika fakt neni moje hobby. Me ciste zaujal ten totalne easy motiv + na Tapco monitorech ve studiu to fakt pekne slapalo. Jinak jsem totalni hobbik a hlavne - spis composer a muzikant, nez klasicky profik, jako lidi tady na foru. Casto experimentuji, ale ted primarne s akustikou.

kostistlac

Příspěvek od kostistlac » 23 pro 2009 20:53

upman píše:No fakt nejsem znalec minimalu a deepu :) Mrkni na http://www.bandzone.cz/lifelies alias muj projekt a zjistis, ze rytmika fakt neni moje hobby. Me ciste zaujal ten totalne easy motiv + na Tapco monitorech ve studiu to fakt pekne slapalo. Jinak jsem totalni hobbik a hlavne - spis composer a muzikant, nez klasicky profik, jako lidi tady na foru. Casto experimentuji, ale ted primarne s akustikou.
... dobrá mjuzik, máš aj nejakú školičku, že?

upman
Vybavení

Příspěvek od upman » 23 pro 2009 22:04

Myslis jako vystudovanou? Nemam, 13 let akordeon, pak sem se naucil za cca rok a pul na piano, jinak hraju snad na vsechnu nastroje krome kytary, tu jsem jeste nezlomil :) Kazdopadne dikec za pochvalu, je to porad ale amaterismus, neco se libi i po case, na neco bych nejradeji zapomnel.

Jinak co se tyce toho podkladu jak jsem psal, dobra je BBC Sound Library, sekce SFX a ruchy

Odpovědět