Prachy Jsou Lepší Než Bůh

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Dreamgate

Příspěvek od Dreamgate » 01 říj 2008 08:50

Mě ta skladba příjde docela v pohodě.Mám rád synthy v pomalejším rytmu.Ale na HH je to opravdu moc elektro.Kdyby to nebylo tak myšlený a byla tam jiná bicí smyčka,tak by to bylo moc fajn.HH moc nemusím právě pro ten styl(hadry,chování se jako těžkej zlej machr)a pro ty texty a nasamplovanou(ne vždy)hudbou.Co se týka budhismu,tak tomu nerozumím.Ale i budhista si musí nějak vydělat na jídlo.Ale v tomhle případě ta vyvářka měla znamenat asi opravdu bohatství a přepych.

jimyjones

Příspěvek od jimyjones » 01 říj 2008 09:02

ma se sice hodnotit hudba, ale ten budhismus me fakt dostal :) v kombinaci s hlaskama o "cigosich" a nenavisti je to nater... mozna je lepsi si koupit cepici, katata a bejt v pohode nez se schovavat za filosofii o ktery vim totalni hovno... fanousci Hipo Hopu se v hadrech urcite vyznaj vic nez ty v budhismu :)

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 » 01 říj 2008 09:25

f.un: Jj, tu skladbu znám, je to prdel :) fušovat nevim, prostě po mě někdo něco chtěl, tak to dělám, jestli u toho chvilku zůstanu a udělám aspoň singl, nevim...poslední dobou stejně dělám pomalé věci...ty synthy ještě asi povyměňuju, zkusim tam dát portamento, nebo ten hlavní nahradit Lennar Sylenth 1, kterej je lepší...hardware synthy nemám...

Dreamgate: Díky. Ono všechny ty moje kecy jsou spíš provokace a nadsázka, už ten provokativní a divnej název tracku by to měl jasně říkat. Ten název může být i jinak, třeba "Závist je lepší než láska" a takhle, prostě má bejt hnusnej.

jimyjones: Viz. můj příspěvek Dreamgatovi. A ještě dodám, že každý, i buddhista, má v sobě zlo, třebas skryté. I buddhisté (některé jejich odnože více, některé méně) uznávají síly rozkladu a smrti, protože bez nich by to tady nefungovalo, akorát se to moc nahlas neříká. A sorry, ale cigoši mě dvakrát přepadli a jednou mě jeden bodnul do ruky vystřelovákem, takže si odvoď, jakej k nim mám vztah.

all: Dneska asi kouknu na ty synthy, dám tam subbasu a tak dále.

pc.masters

Příspěvek od pc.masters » 01 říj 2008 17:20

Cigani sou kurvy, jeden jako druhej...treba to smazte nebo mi dejte ban nebo me udejte za rasismus, me take okradli o hodne penez a i kdyz sem je chytl a dotahl na policii, policajti je osacovali jak fanouska na Banik ... tzn plac plac plac jesi nemas gun ... Mir vsem krom nacku a ciganu.
... ...Core 2 Quad Q6600 (3,0Ghz), 2x2Gb DDR2 Vitesta 800+, GB-P35-DS3, MSI R2600XT ... ... E-MU 1212M, Alctron HAT800, Samson C-Valve, ESI nEar 06, AKG K66, AKG K240S, M-Audio Axiom 49 ... ...

Odpovědět