Prvy kontakt zo Syntaktom

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Uživatelský avatar
dendy
Příspěvky: 14125
Registrován: 12 črc 2002 11:16

Re: Prvy kontakt zo Syntaktom

Příspěvek od dendy »

preco by som to robil ? nemam dovod otravovat sa s daw a plugin
i… na muziku vela casu nemam, tka ten cas vyuzivam s niecim co ma bavi.. co daw teda rozhodne nieje 🤣

technostar
Příspěvky: 31
Registrován: 25 led 2023 11:08

Re: Prvy kontakt zo Syntaktom

Příspěvek od technostar »

No ako myslis.Mozno raz ten mur hlavou prerazis.Tvoje jamy s digitone a digitakt sa mi zdaju byt lepsie.

Uživatelský avatar
dendy
Příspěvky: 14125
Registrován: 12 črc 2002 11:16

Re: Prvy kontakt zo Syntaktom

Příspěvek od dendy »

nerozumiem, aky mur ? co mam prerazat ? ja ziadny mur prerazat nechcem 😂

biscuit
Příspěvky: 10601
Registrován: 22 črc 2004 02:58

Re: Prvy kontakt zo Syntaktom

Příspěvek od biscuit »

já nechápu, jak někdo může nechápat, že je někdo úplně v pohodě, žije si dobře a k tomu aby si žil ještě líp, si občas pohraje s nějakou hračkou. a že když je ta hračka třeba malý bagříček a vyhloubí s ním díru, že mu nedělá problém tu díru, když si dohraje, po sobě zase zahrabat, aniž by měl potřebu to vyhrabanou díru ukazovat celému světu a v horším případě ještě přemýšlet, jak na tom celém zbohatnout...

Uživatelský avatar
dendy
Příspěvky: 14125
Registrován: 12 črc 2002 11:16

Re: Prvy kontakt zo Syntaktom

Příspěvek od dendy »

Spusta ludi ma problem s pochopenim ze ich pohlad na svet moze byt diabletralne odlisny od pohladu niekoho ineho a ze kazdeho zenu dopredu (alebo drzia na mieste :)) uplne ine motivacie a ciele. To plati nielen pre muziku ale pre vsetko.

Uživatelský avatar
pavlii
Moderátor
Příspěvky: 3568
Registrován: 05 čer 2002 19:23

Re: Prvy kontakt zo Syntaktom

Příspěvek od pavlii »

Přesně tak!!!

P.

technostar
Příspěvky: 31
Registrován: 25 led 2023 11:08

Re: Prvy kontakt zo Syntaktom

Příspěvek od technostar »

Nemyslel som to zle.Ved nech si kazdy robi co len chce.

Uživatelský avatar
dendy
Příspěvky: 14125
Registrován: 12 črc 2002 11:16

Re: Prvy kontakt zo Syntaktom

Příspěvek od dendy »

Ved ok ja sa na teba nehnevam.


geomystery
Příspěvky: 260
Registrován: 03 kvě 2021 17:38

Re: Prvy kontakt zo Syntaktom

Příspěvek od geomystery »

Je to dobre. Nicmene by me strasne zajimalo, jak by to znelo smichane a vypiplane. Za me je to zvukove trochu dietni i kdyz musim priznat ze misty mi to bylo uplne jedno, protoze muzika byla silnejsi, nez moje esteticke soudy. Jen tak dal, je z toho citit radost a uvolnenost. Ten paty kousek mi prijde i docela originalni a napadity.

Uživatelský avatar
dendy
Příspěvky: 14125
Registrován: 12 črc 2002 11:16

Re: Prvy kontakt zo Syntaktom

Příspěvek od dendy »

uvidime kam ma toto cele zaveje, je to celkom zaujimava cesta pre mna .. je mozne ze ked spravim 8 patternov (== 8 "trackov") tak potom pripojim digitakt, presuniem kopak/basu z synatktu na digitakt (predsa len ten kick a basa nie su uplne take ako by som si predstavoval, synteza v Syntake ma urcite limity a hlavne ten kopak tam natocit ten spravny psytrancovy je skoro nemozne) ... a pripadne este doplnim aj nejake pady z digitonu a/alebo virusu .. uvidime .. berem to ako taku stavbu ktorej zatial staviam zaklady, a casom uvidim co vsetko este pristaviam :) nikto ma nikam netlaci takze sa s tym mozem hrat aj roky a mozno aj na vymiesanie v DAW nakoniec dojde, ktovie :))))

Uživatelský avatar
tomy45
Příspěvky: 2529
Registrován: 15 říj 2008 06:43

Re: Prvy kontakt zo Syntaktom

Příspěvek od tomy45 »

Ukazky su ako vzdy na tvojej urovni, ktoru si drzis. Psy-cko je proste tvoj domov.

Krabicky su fascinujuce pre moje hrube prsty malinke :D aspon 2x take...

Ale nikdy nekonciaca debata DAW vs HW vesmirnych rozmerov nema riesenie.

Odpovědět