Ray Subject - Sekeletons in Head (breaks/chillout)

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
dendy
Vybavení

Re: Ray Subject - Sekeletons in Head (breaks/chillout)

Příspěvek od dendy » 08 led 2019 10:37

> zmeny kompozície až kým s tým nebudeš spokojný

Ale je SOM s tym maximalne spokojny co sa tyka kompozicie :-D Pre mna uzavreta vec, tesim sa na dalsiu :-D V konecnom dosledku mna viac bavi samotny proces tvorby, ako uz je raz nieco hotove nemam moc chuti sa k tomu uz vracat .. maximalne zvuk doladit (tie podneny ohladom basy boli velmi dobre)

Je to len hobby, v zasade je mi uplne jedno ci sa to bude pacit dvom ludom na soundcloude a inak nikomu .. nemam ambiciu (ani talent) stat sa slovenskym Jonom Hopkinsom :mrgreen:

Samozrejme som rad za kazdy coment (aj za ten negativny lavender !), to je to co ma tiez bavi sledovat tie rozne uhly pohladu. Urcite aj to ma niekam posuva ..

IvanB

Příspěvek od IvanB » 08 led 2019 11:09

"v zasade je mi uplne jedno ci sa to bude pacit dvom ludom na soundcloude a inak nikomu "

Tak to má byť! :palec+: Dobrá hudba sa dá robiť len cez vnútornú motiváciu! Však aj Rytmus kedysi povedal na adresu nejakých slovenských hudobníkov, že "more, začnite hudbu robiť z vnútra, tak jak to cítite a potom to príde samo a dosiahnete možno to čo ja" :mrgreen:

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 08 led 2019 12:29

no to som dopadol, v jednej skatulke s rytmusom.. parada :roll: :mrgreen:

lavender

Příspěvek od lavender » 08 led 2019 15:21

v tom pripade je otazka motivacia. a ci je vobec otazka motivacie pre teba podstatna :D

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 08 led 2019 15:44

to uz je moc filozoficke na mna .. pre mna je muzika jednoducha vec .. relax v ramci volneho casu .. robim to v prvom rade pre ten proces nie pre vysledok.. samozrejme nebudem sa tvarit ze ma nepotesi ked sa ten vysledok potom niekomu paci - ale ked nie nevadi (aj ked to sa mi asi nestalo, kazda hudba, aj ta sebahorsia si vzdy najde niekoho koho zaujme :))

nemam vobec ziadnu potrebu to nikam s musikou "dotiahnut" .. naco .. to necham ludom co maju ozaj talent

tu na ezone ma hlavne tesia komentu skorej k zvuku, lebo tam sa vzdy mam co ucit .. vela krat uz som tu nasiel dobru radu a poucil sa, opravil veci - jak tie basy, teraz uz je mi jasne ze v prvej verzii to bolo fakt nahovno, som teraz ovela viac spokojny s tym ako to je (dakujem este raz vsetkym co do mna za to kopli :))

marion

Příspěvek od marion » 18 led 2019 20:54

Za mna paradna vec. Ma to super atmosferu. Neviem ci si to uz nejak menil ale spodkov to ma akurat, nemenil by som nic. Aj tie stringy su tam ok. Cover obrazok si si vyrobil sam? Vystizny aj s popisom :-)

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 18 led 2019 21:18

diky :-) no toto je druha verzia ta prva mala ozaj len subbas ale strende basy chybali .. obraz som robil sam respektive nasiel som len taky zakaldny s lebkou a zvysik som doevektoval, taka amaterska kolaz :-)

ReaktoplazmAR

Příspěvek od ReaktoplazmAR » 19 led 2019 17:44

dobra vec, taky nostalgicky relaxik.. tvrde bicose a trochu klasickych melodii do toho, to rozprskle arrpeggio jak to vytiahne. mam rad melodie iduce do hlbky ktore su na prvy pohlad jednoduche.
zvuky ma bavia tiez, hodne zrna tam je.. jedine snad ten zvuk klaviru by som ja zmenil, mam pocit ze vyhranenich zvukov je tam dost teda ten klavir by mi tam pasol maksi, ale to je jedno.. lubi sa mi to

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 19 led 2019 19:17

heh sranda ze to hovoris s tym klavirom - povodne som mal celu groupu (tam su 3 layery) vyrazne zafiltrovanu lowpassom ale prislo mi ze je az moc pod dekou a utopene...

Odpovědět