Ray Subject - Virus of Life

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
ReaktoplazmAR

Re: Ray Subject - Virus of Life

Příspěvek od ReaktoplazmAR » 30 srp 2014 13:04

to je asi v každom žanri (metal, industrial, važna hudba, pop..) kopa hitov ktoré točia jeden patern dokola.. občas doma počúvame toho Ovnimoona odkedy to sem Dendy pastol a povedal by som že v tomto psy je to vyslovene žiadané.. keby tá basa a kopák netočili dokola to isté tak to hadam ani nezabere.. trochu zvláštna vec sa mi zdá aj to že bežné po brejku začne hrat presne to isté čo pred :) to musím niekedy skúsit :)

inak gratulacia Dendy, ja sa v tomto teda moc neorientujem, ale myslím že tieto posledné 3 veci si zaslúžia publicitu

jazzym

Příspěvek od jazzym » 30 srp 2014 17:01

citim v tom trochu old skool .. take zvuky som počul už pred 10 rokmi 8)
ten hlas je tvoj? :wink: chraplák.

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 30 srp 2014 17:39

jazzy to si zabil s tymi 10 rokmi :-)) ako velmi mas napocuvany psytrance ? tipujem ze vobec :-)

lebo to co pises je obvykla reakcia ludi v akomkolvek zanri ktory nepocuvaju len nahodou nico podobne zachytili pred XYZ rokmi a maju pocit ze vsetko je "to iste ako pred XYZ rokmi"

ja to chapem, rovnako ked mne pustis nejaky povedmze jazz (alebo metal, alebo rock, alebo akukolvek inu hudbu ktoru nepocuvam) stary 10 rokov a nieco sucasne, s najvyssou pravdepodobnostou mi to bude zniet uplne rovnako :-))))

hlas samozrejme nieje moj .. v tejto hudbe sa sampluju rozne vedecke aj ne-vedecke dokumenty a prednasky. Ten hlas je z jedneho dokumentu o vesmire, je to pomerne znamy americky herec, ktory, neprezradim :-)

jazzym

Příspěvek od jazzym » 30 srp 2014 19:00

je pravda že tuto elektronicku scenu berem trochu okrajovo .. ale čo sa tyka objemu počuvania tak je to skoro 1/3 ku akusticky robenym skladbam.
pred povedzme 10rokmi (možno menej) som aktivne vyhladaval relacie venujuce sa elektronickej hudbe .. hlavne na rock FM odkial som si aj na pasku :oops: nahraval nejake sety - mixy. ktore sa mi lubili a počuval som to v aute :lol: ..osobne sa mi lubi skor chill s prvkami etno . a taky super chill s francuzkym Rapom sa mi podaril zachytit. :wink: .. ale aj kopec trance music mam natahane 8) Goa a pod
čo sa tyka toho old skool .. myslel som hlavne taky klasicky "techno-trance popevok" hrany takym klasickym zvukom :roll: ..
niektore tvoje veci sa mi pozdavaju viacej .. a ak sa možem priznat , tak som si pred časom stiahol tvoje veci na soundcloude ..a chystam sa ta podrobit testu kvality ak budem mat nejaku micro party :oops: a matroš :lol:
z tohoto dovodu mam rad take mixy .. možno by mohol audiozone vydať nejaky free album od žanrovo podobnych tvorcov. taka vyberovka chapete
audiozone EDM select 2014 :wink:

jazzym

Příspěvek od jazzym » 30 srp 2014 19:43

nechcem sa v tom moc rypať lebo je to nedoležite..ale ten " klasicky popevok " ktory mi skladbu zaradil do old, je až na konci okolo 6minuty začina .. možno prave preto že je to na konci mi to v hlave zaradilo celu skladbu ..predsa len som taky povrchnejši posluchač :oops:

Odpovědět