Syncro: Ghost Town (No Go Zone)

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
syncro

Re: Syncro: Ghost Town (No Go Zone)

Příspěvek od syncro »

Pytkin: Kromě ceny mi přijde lepší ergonomie / velikost. Líp se mi vejde na stůl. A úplně zásadní vylepšení jsou segmentové metry u kanálů, protože ten metering na MCU, co užíral z displaye, byl naprosto debilní. Jediné, co mi na MCU přišlo lepší, byly ty fadery. Tyhle jsou o trochu hlučnější a vaklavější. Nedokážu posoudit, jak to bude s životností, ale vzhledem k enormnímu rozdílu v ceně mě to tolik netrápí...
GunJah Records
Bandcamp | Spotify | YouTube | Mixcloud | Soundcloud

matucha

Příspěvek od matucha »

syncro píše:
08 srp 2021 12:23
matucha: Rozumím, taky mě baví zkoušet a objevovat "chyby". HW jsem původně preferoval kvůli zvuku. Když se na něj pluginy dotáhly, pořád jsem ho preferoval kvůli ovládání. A teď, když jsem se konečně naužil používat kontrolery a ty jsou konečně taky nějak intuitivní, tak je mi vlastně úplně jedno, jestli HW nebo SW. Cokoli, co dělá to, co chci a já to na tom dokážu udělat. U SW ještě hodně hraje roli to, že si těch instancí naotvíráš, kolik ti komp utáhne...

Ad fadery - mi ten X-Touch a BeatStep vytrhly trn z paty. Už jsme se o tom bavili, nejsem myšovací. Takhle se mix ovládá skoro, ale jenom skoro, jako na reálným HW. To jsem potřeboval... Zkoušel jsem Mackie MCU, ale vrátil jsem ho. Ten X-Touch je sice "jenom" kopie, ale v podstatě mnohem lepší. Uli to zdokonalil 8-)
To dava hodne smysl.

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin »

syncro : jasne .. ja ho mam tiez .. ale pouzivam ho s HW mixpultami Midas/Behringer .. To JOG kolecko je strasne debilne .. Pre mna az nepouzitelne .. Fadre sa mi zdaju v pohode ... Ale MMCU som nemal v rukach , tak to neviem porovnat ..

syncro

Příspěvek od syncro »

Pytkin: Ty fadery na X-Touchi jsou úplně v pohodě, ale na MCU byly tišší a měl jsem z nich trochu solidnější pocit. Na Ulim mám zase lepší pocit z těch tlačítek, jsou příjemnější na omak. A jog je za mě v pohodě.
GunJah Records

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin »

syncro : Ja som zvyknuty na kolecko na Nuage .. pripadne doma mam Avid Transport .. To je uplne iny level JOGu ako na Xtouch .. Ale zase v telke mam Behringer Wing a tam je podobne debilne kolecko ako na xtouchi .. o 10% lepsie ale daleko za tymi spominanymi ..

syncro

Příspěvek od syncro »

Pytkin: Zjevně budu muset vyzkoušet nějaký lepší jog-wheel, když mi tenhle přijde v poho. Anebo radši ne, ještě bych si ho chtěl koupit... 8-)
GunJah Records

Odpovědět