Tommy K. - Sunset

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
TommyK

Příspěvek od TommyK » 15 kvě 2007 17:49

paráda...diky vsem...presto jsem se nejak nedovedel, kudy vede cesta ke kvalitnejsimu soundu??

biscuit

Příspěvek od biscuit » 15 kvě 2007 18:24

tommy, budu se snazit bejt konkretnejsi. treba to vubec nema basy, je to jak kdyz si to pod 70 uriz, pod 50 uz to nema vubec nic. druha vec, zvuk je na stredech divne nabrousenej, az zkreslenej. ten muj predchozi vyraz "z papiru" nebyl uplne spravnej - to mi prisel divnej ten kopak.
ja mam podezreni, ze tam mas nekde nejakej blbe nastavenej kompresor s kratkym attackem, nebo co ja vim..
poslechni treba tady neco od kubatka, jaky to ma koule!:
http://www.myspace.com/kubatko
i z tech zapraskanejch mptrojek to je krasne poznat ;)
mmj. tady na foru bych doporucoval brooklyna :-) lidi kteri dobre delaj styl jako ty, ti o nem reknou nejvic :-)

TommyK

Příspěvek od TommyK » 15 kvě 2007 19:55

biscuit: diky za konkretnejsi nazor....myslim, ze takovyhle nazory popripade i s ukazkou jsou nejlepsi....clovek aspon vi, co si pod tema pojmama ma predstavit..jeste jednou diky

upman

Příspěvek od upman » 16 kvě 2007 16:29

podle me to neni vubec spatny, jenom blbe vyrendrovany, obcas se mi to taky stane (vetsinou). Pro zacatek zkus Yamaha Final Master VST, najdes na netu, davam ho na master, nastav si Club preset a bude to slapat. Basy tomu desne chybeji a syntak kolem 2:30 se mi zda ze hodne trci, jinak ale dobra oddychovka, mit to poradnou basu, tak si poskakuju;)
Mac mini, Logic 9, MOTU Ultralite, PadKontrol, Novation SL37, IK VSTs
http://bandzone.cz/lifelies

80_psu

Příspěvek od 80_psu » 06 srp 2007 12:53

Ju! Vzdycky vitam, kdyz se nekdo pusti do atmosferickyho d&b!

Koncepcne to mas dobre zmakly. System rozvoje bezchybne dodrzen. Korat konec neni zrovna dj friendly, kze to zni jak nakej radio edit. ;-)

S napadem jako takovym je to horsi. Kdyz uz idnb, tak klad duraz na krasu, kus kosmickyho rozmeru a pocitu nesmrtelnosti.

Zvuk je jednim slovem suchej.

Dal je slyset, ze nemas probrouzdanou historii stylu, kerouzto rozhodne doporucuju prostudyrovat!

Pro priste 2x mer a rozhodne se nenech odradit kritikou!

Mas nakroceno spravnym smerem!

TOM-Thak

Příspěvek od TOM-Thak » 06 srp 2007 13:53

Napad slusny. Co se tyce zvuku tak mi prijde, ze nema hloubku, dynamiku.
Zni to hodne softwarově ty synthy. Zkus si vzit každý zvlášť a vyladit ho.
Např. vintage warmmer děla docela dost dobry věci se soft synthama.

Jindrix

Příspěvek od Jindrix » 06 srp 2007 21:21

Myslím si, že jsi to "dobře uvařil" :) Dobře se to poslouchá.
Jen toho "koření" to chtělo více - tedy zvukově.
Sám jsem zatím nic kloudného sice nevytvořil a tak mi promiň tuto kritiku, ale myslím si, že když to zvukově poladíš (vice dynamiky, více basu, možná přidat nějaké efekty, trochu to "roztáhnout" - hlavně ty synthy), bude to OK.
K názvu stylu, který to má představovat se vyjadřovat nebudu; beru to tak, jak mi to zní.
A vážně to hudebně není špatné!

TommyK

Příspěvek od TommyK » 08 srp 2007 09:07

Diky za novy nazory..uz jsem ani nepocital, ze se k tomu nekdo vyjadri...jinak souhlas..ten zvuk opravdu neni moc dobrej..sanzim se tomu vyvarovat...snad sem brzy hodim dalsi ukazku, tak doufam, ze mi k tomu opet nekdo neco napise...diky

Odpovědět