Wideband network - Attention remix contest/Tommy K. dnb rmx

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
c9000

Re: Wideband network - Attention remix contest/Tommy K. dnb

Příspěvek od c9000 » 20 srp 2010 13:40

roocza píše:pěkný, :) pravda je, že je to sice tuctovej dnb track, nicméně odprodukovaný to máš moc pěkně... a co se týče té originality, :) imo v tomhle dnb zvuku už dneska horkotěžko vymyslí někdo něco kulervoucně převratnýho... všechno se už víceméně recykluje... leda že bys chtěl dělat nějaký deepoviny, jak to teď frčí ;) za mě teda ale určitě palec hore! :)
o tomhle jsem měl včera debatu s kamrádem co žije v L.A. a říkal že u nich už DnB vůbec nefrčí, prej je to tam s DnB scénou mrtvý a pomalu se to vytrácí i směrem k evropě. Budete muset zpomalit:)
Cimbál, Harmonium a Vozembouch.

roocza

Příspěvek od roocza » 20 srp 2010 14:11

c9000 píše:
roocza píše:pěkný, :) pravda je, že je to sice tuctovej dnb track, nicméně odprodukovaný to máš moc pěkně... a co se týče té originality, :) imo v tomhle dnb zvuku už dneska horkotěžko vymyslí někdo něco kulervoucně převratnýho... všechno se už víceméně recykluje... leda že bys chtěl dělat nějaký deepoviny, jak to teď frčí ;) za mě teda ale určitě palec hore! :)
o tomhle jsem měl včera debatu s kamrádem co žije v L.A. a říkal že u nich už DnB vůbec nefrčí, prej je to tam s DnB scénou mrtvý a pomalu se to vytrácí i směrem k evropě. Budete muset zpomalit:)
já už sem sice z dnb víceméně vyrostl, ale taky to pozoruju... :) teď přichází vlna deep dnb věcí, který jsou tak nějak míň parketový

Prvotsky

Příspěvek od Prvotsky » 22 srp 2010 18:48

V pohode track, ale chtelo by to vice originality..
Nic mne za celou dobu poslechu nechytlo.
Drzi to ale pohromade a ma to takovou lehkou atmosferu..
P.

TommyK

Příspěvek od TommyK » 23 srp 2010 10:08

Super...všem díky za názor. Jinak k tý originalitě...je fakt, že veškerý postupy, který tam jsou, už jsou všem kdo tenhle druh muziky poslouchaj, dobře známý...Vlastně jsem si to tak trochu zkusil, jak to zafunguje a v podstatě se to ujmulo...pořád se učim, tak třeba v dalším treku tý originality bude víc...
Každopádně originál je poměrně pomalá baladická skladba téměř bez bicích, takže oproti originálu se to zase dost liší, ale výpovědní forma skladby byla zachována. Každopádně díky za komenty...aspoň vím na co se při další tvorbě víc zaměřit i když ja tu bylo řečeno, tak s tou originalitou v tomhle stylu to nebude úplně jednoduchý...

Odpovědět