Ako vylepsit kvalitu a doveryhodnost ezone

Diskuze o serveru, náměty, připomínky a stížnosti
Zamčeno
ReaktoplazmAR

Re: Ako vylepsit kvalitu a doveryhodnost ezone

Příspěvek od ReaktoplazmAR » 14 úno 2014 20:49

Oxyygen píše:to podle me asi automatizovany nebude, protoze jsou tam i dost individualni statusy jako "Sluchatkovy recenzent" - to mu musel nekdo pridelit
toto by bolo fajn..
myslíte že na GS je to len podla počtu príspevkov ?

boro

Příspěvek od boro » 14 úno 2014 21:51

Síce veľa neprispievam, ale skôr čítam. Preto ma napadlo, že by som mohol tentokrát vyjadrit svoj názor: bolo by super, keby sa ohodnotili a podla toho aj zoradili prispevky - aj keby sa opustil phpBB. Ivove obavy sú prehnane, inak by to nefungovalo napr na yahoo answers

AndreeeCZ

Příspěvek od AndreeeCZ » 14 úno 2014 22:08

a.tom.x píše: Začínám mít pocit, že používat internet 90% lidí vůbec neumí.
Souhlas. A nejen internet, ale i praci s informacema obecne. A tohle resit je podle me vysoko nad ramec moznosti tohohle fora.

m4x

Příspěvek od m4x » 14 úno 2014 22:19

a.tom.x píše:No ono obvykle nepřekonatelné je už si najít v googlu manuál k tomu nástroji na který se prají, to je peklo. Začínám mít pocit, že používat internet 90% lidí vůbec neumí. Značnou roli v tom teda hraje seznam.cz, kde nenajdu vůbec nic, ani instalatéra co má provozovnu za rohem ...
Starý, ale stále platný IT vtip: "Seznam, najdu tam co neznám. Google, najdu tam co hledám". ;)

pixel
Administrátor

Příspěvek od pixel » 15 úno 2014 16:22

Tak jsem se dostal po hektickém týdnu k přečtení tohoto tématu a k reakci na napsané návrhy...

Jak jsem již psal, rozšiřující MOD, který umí palec nahoru a dolů neexistuje... je pouze MOD, který umí dát příspěvku Like. Tím je tedy tato možnost zatím pasé.

Už před vznikem tohoto tématu jsem zavedl skupiny eZone, do které pomalu přidávám matadory tohoto serveru. Členové této skupiny mohou označovat témata jako zajímavá... bude zde pak tlačítko, kterým půjde tyto témata filtrovat... nahoře v liště je již přichystaný odkaz, který umí vypsat tyto témata napříč celým fórem...

Je jasné, že toto neřeší probírané téma... na to opravdu asi zabere pouze striktnější moderování (mazání) OT.
Musí být ale jasně dáno, že se s moderátory nediskutuje, protože jsem tu už několikrát viděl, že diskuze nad tím kdo co smazal a proč zaspamovala dané téma... takže možná paradoxně smazání jednoho příspěvku vygenerovalo jestě více "smetí".

Možná by stálo za to, udělat ve fóru O Serveru téma, které by sloužilo na případné "stížnosti" a diskuzi s moderátorem, pokud bude mít někdo nutkání se na něco zeptat...

Hodnosti podle počtu příspěvku určitě cenu nemají... to nic nevypovídá o zkušenostech uživatele... hodnosti je možné přidělovat individuálně... nevím ale, zda je to to pravé... kolik by bylo hodností, kdo by to posuzoval... atd. Je to tedy asi ještě otázka k diskuzi... tak jistá garance bude už to, když bude uživatel ve skupině eZone.

Co se týká Smetiště... tam bych určitě nechal volnou diskuzi a mazat pouze vulgární příspěvky...
Byla zde též připomínka k prolínání příspěvků ze smetiště s odbornou diskuzí... např. na titulní straně se příspěvky ze smetiště vůbec nezobrazují... mohl bych udělat i nějaký filtr, který by si každý mohl individuálně zapínat/vypínat na stránkách "Vaše příspěvky", "Nové příspěvky" a "Nepřečtené příspěvky"...

Stan

Příspěvek od Stan » 15 úno 2014 16:41

Filtr vnapříklad osobním nastavení by se hodil.

pixel
Administrátor

Příspěvek od pixel » 15 úno 2014 16:43

Filtr by nebyl v osobním nastavení, ale přímo na dané stránce, aby šel rychle zapínat a vypínat...

Fractal

Příspěvek od Fractal » 15 úno 2014 18:56

Poslední dobou na ezone nemám moc čas, takže skoro nevím co se tu posledního půlroku děje. Proč je ale tak těžké ty "zvrácené" příspěvky prostě mazat? Stačilo by jenom pak poslat nějak automaticky autorovi, že jeho příspěvek odporuje pravidlům fora, je význačně mimo téma, nebo je urážející. A více už nediskutovat. Ja to jenom navrhuju, myslím že je tu moderátorů dost, nevím co tomuto stylu čištění fora brání.

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo » 16 úno 2014 17:40

Na základě této diskuse a celkové situace na fóru jsme vytvořili novou verzi Pravidel pro toto fórum

announces/pravidla-diskusniho-fora-audi ... 20642.html

Mělo by to příspět k tomu, co je nadpisem tohoto tématu a co je přáním většiny členů fóra :wink:

rastis

Příspěvek od rastis » 16 úno 2014 17:45

tie pravidla su uplne v poriadku a ich dodrziavanim sa to tu moze ozaj vylepsit - SUPER. ako som tam cital o tom predstaveni sa a 100% anonymite, hned mi napadol Ivo a vidim, ze som nebol mimo :)

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo » 16 úno 2014 17:50

Je to na každém ... ale já si fakt myslím že uvést na sebe nějaký odkaz je moc fajn a užitečné (a i příjemné) abychom věděli s kým si zhruba povídáme a co můžeme očekávat, tušit jestli bobo234 je kytarista lokální metalové skupiny nebo majitel studia SONO apod :)
Nebo někdo kdo se ptá na Behringer uvede v podpisu odkazy na svoji hudbu a my si z toho sedneme na zadek apod. ... (nebo aspoň bude nějaká představa).

Mě by třeba, rastis, docela zajímalo čím se zabýváš :wink: (i u jiných)

jackies

Příspěvek od jackies » 16 úno 2014 17:51

JJ, to já bych bojoval za to, že podpis by měl být ALESPOŇ nižší než avatar, protože tohle také patří ke všeobecné kulturnosti.

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 16 úno 2014 18:40

tesima ze zalozenie tohoto threadu zda sa nakoniec malo predsa len nejake ovocie, tie pravidla su fajn, duvidime ako sa budu dodrziavat...

:palec+:

longsleeper

Příspěvek od longsleeper » 16 úno 2014 18:49

Ivo píše:Je to na každém ... ale já si fakt myslím že uvést na sebe nějaký odkaz je moc fajn a užitečné (a i příjemné) abychom věděli s kým si zhruba povídáme a co můžeme očekávat, tušit jestli bobo234 je kytarista lokální metalové skupiny nebo majitel studia SONO apod :)
Nebo někdo kdo se ptá na Behringer uvede v podpisu odkazy na svoji hudbu a my si z toho sedneme na zadek apod. ... (nebo aspoň bude nějaká představa).

Mě by třeba, rastis, docela zajímalo čím se zabýváš :wink: (i u jiných)
Přesně ! Občas mi docela vadí, když někdo anonymě kritizuje něčí výtvor
Naposledy upravil(a) longsleeper dne 16 úno 2014 18:53, celkem upraveno 1 x.

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 16 úno 2014 18:59

osobne nemam problem s uplatnovanim dvojiteho metra.. ked je niekto produktivny a ma kopu uzitocnych prispevkov je uplne v poriadku hodnotit jeho obcasny ulet (nikto nieje dokonaly) inak a miernejsie nez u notorickych prudicov a trollov ktorych uzitocne prispevky su vyrazne mensie nez spam/flame ktory tu generuju
longsleeper píše: Přesně ! Občas mi docela vadí, když někdo anonymě krizuje něčí výtvor
Třeba Jackies.. rád bych věděl co dělá za muziku
tak specialne v pripade jackiesa jeho podpis ma pre mna vysoko informativnu hodnotu :mrgreen: a podla neho ho aj vnimam...

Zamčeno