Ako vylepsit kvalitu a doveryhodnost ezone

Diskuze o serveru, náměty, připomínky a stížnosti
Zamčeno
hubert
Příspěvky: 1308
Registrován: 13 lis 2002 13:12

Re: Ako vylepsit kvalitu a doveryhodnost ezone

Příspěvek od hubert »

Jazzym: V tvojej poslednej vete je jedno klucove slovo a sice "Môže"......ano môže mať takú infomáciu ktorá môže niekomu pomôcť...to je fakt.....ale ani zďaleka nie pravidlo. A to by v prvom rade mali mať na zreteli všetci tí samozvaní odborníci na všetko. Bolo by fajn, keby každý odpovedal len na to v čom je doma a je si v tom istý....a keď v niečom nie je celkom doma tak nech chvíľu mlčí a číta než sa ozve. Je to taká nazvime to samoregulácia ktorú by mal každý normálny jedinec zvládnuť. A nie strielať od pása vždy keď vidí príležitosť....

Uživatelský avatar
Oxyygen
Profesionál
Příspěvky: 3294
Registrován: 06 čer 2002 19:22

Re: Ako vylepsit kvalitu a doveryhodnost ezone

Příspěvek od Oxyygen »

Samozrejme podle poctu prispevku je to zkreslujici. At status udeluji admini dle sveho uvazeni
Výroba reklam, jingles a prom pro síť rádií Media Club.
http://www.semamastering.cz | http://www.kiss.cz | http://www.bandzone.cz/mellowpower

Uživatelský avatar
dendy
Příspěvky: 14150
Registrován: 12 črc 2002 11:16

Re: Ako vylepsit kvalitu a doveryhodnost ezone

Příspěvek od dendy »

len prosim mne ziadny extra status nedavajte az budete rozdelovat :-)) .. ja rozmyslam ze napisem pixelovi nech ma vyhodi aj z tej modrej boldovej 'ezone' groupy ..

biscuit
Příspěvky: 10633
Registrován: 22 črc 2004 02:58

Re: Ako vylepsit kvalitu a doveryhodnost ezone

Příspěvek od biscuit »

bold jsou vsichni, barvoslepce :-)

jazzym
Příspěvky: 922
Registrován: 15 črc 2013 23:34

Re: Ako vylepsit kvalitu a doveryhodnost ezone

Příspěvek od jazzym »

ja niekedy reagujem na prispevok humorne alebo blbostou ..len aby sa to rozbehlo..alebo aby nováčik nemal pocit že nanho všetci kašlu ked má 0 odpovedí .
V tomto význame som za hodnosti ..ja si prosím .. " blb ale nekdy se strefí" :lol: ..

Uživatelský avatar
dendy
Příspěvky: 14150
Registrován: 12 črc 2002 11:16

Re: Ako vylepsit kvalitu a doveryhodnost ezone

Příspěvek od dendy »

biscuit píše:bold jsou vsichni, barvoslepce :-)
!! HA !!! NIE SU !!!

Obrázek

prvotsky, nooly, xsi69,..
Naposledy upravil(a) dendy dne 13 úno 2014 16:08, celkem upraveno 2 x.

matucha
Příspěvky: 5778
Registrován: 24 kvě 2002 19:30

Re: Ako vylepsit kvalitu a doveryhodnost ezone

Příspěvek od matucha »

Oxyygen píše:Jinak fnukani jak tady byli jen fundovani znalci s perfektnim pristupem a věcností - tak to je hodně nostalgicky zkreslený vidění. Ve foru bylo vzdy honeni ega ( pametnici pamatuji na "mnohasetstrankove" debaty plne urazek Carloffa , Ecsona a Iva. Exoti typu Cyril, Jindy nebo ruzny chytrolini byli take po celou dobu.
Rozhodne si nemyslim, ze se uroven zhorsovala (ona se taky meni doba a mektat porad o VST vs HW nebo analog vs digital nebo ze je mastering dulezitej jako mix uz je docela out a nova doba si zada nova temata), ale to neznamena, ze neni co zlepsovat.
+1

Uživatelský avatar
Stan
Příspěvky: 2523
Registrován: 27 dub 2013 15:26

Re: Ako vylepsit kvalitu a doveryhodnost ezone

Příspěvek od Stan »

Já stojím 100% za tím co napsal Ivo. Nekompromisní přístup lidí dohlžející na toto fórum pro udržení pravidel v relativních mantinelech. Vždy se najde někdo kdo bude parazitovat, trollovat atd., to je jako se vším ostatním. 1 varování - 2 varování - Ban forever a za pár měsíců to bude znát. Pokud nebude dotaz zodpovězen (kvůli vágnímu popsání problému) pak je jen na moderátorech napsat. Přečti si pravidla. Moje zkušenost :) (na jednom fóru jsem zapoměl uvést v profilu odkud jsem a na dotaz ¨proč nikdo nereaguje¨, jsem byl moderátorem nasměrován kde je zakopaný pes a pak byly moje dotazy zodpovězeny) a vše bude fungovat tak jak má. To je hodně idealistiké ale určiě to připěje k zlepšení. Další věc jsou témata nesouvisející se zaměřením tohoto fóra. Nemám nic proti ostatním debatám, ale občas když otevřu fórum tak si připadám že jsem na fóru psychiatrické kliniky, dětské léčebny či politické strany a příspěvky vztahující se ke zvuku a hudbě nikde nebo jen tu a tam. Na druhou stranu se ve smetišti se občes objeví i dotazy které patří do Ostatní, ale to je na uživatelích. Jsem rád že se konečně něco začalo dít ohledně pravidel na AUDIOZONE.


EDIT: Jé, ze mě je taky šmoula :) Můžu být Trumpetka mě takhle občas říkávala má bábi

Uživatelský avatar
Pytkin
Moderátor
Příspěvky: 22406
Registrován: 23 kvě 2002 16:23

Re: Ako vylepsit kvalitu a doveryhodnost ezone

Příspěvek od Pytkin »

hubert píše:Bolo by fajn, keby každý odpovedal len na to v čom je doma a je si v tom istý....a keď v niečom nie je celkom doma tak nech chvíľu mlčí a číta než sa ozve. Je to taká nazvime to samoregulácia ktorú by mal každý normálny jedinec zvládnuť. A nie strielať od pása vždy keď vidí príležitosť....
ano toto je jedina vec , ktora by pomohla .. ale je to o tom ako pises .. mal by to kazdy zvladnut sam .. cim je to odsudene na zanik ..

dendy : ale uz ked otvoris temu , tak vsetky mena su boldom ..

Uživatelský avatar
dedko
Příspěvky: 976
Registrován: 14 říj 2009 18:55
Vybavení

Re: Ako vylepsit kvalitu a doveryhodnost ezone

Příspěvek od dedko »

Mrzí ma, že sa tu vôbec takáto téma musí riešiť, lebo sem chodím rád... a zas asi na každom fóre musia byť exoti patriaci k miestnemu folklóru, keď si to človek neberie osobne tak je s nimi občas aj zábava. Na druhej strane prudko súhlasím s názorom, že v odbornej téme takýto folklór nemá čo robiť a moderátor by ho mal odtiaľ vymoderovať do úplného zmiznutia... ale na smetisku by som tomu dal voľný priebeh, samozrejme len do momentu urážok a nadávok...

Uživatelský avatar
Pytkin
Moderátor
Příspěvky: 22406
Registrován: 23 kvě 2002 16:23

Re: Ako vylepsit kvalitu a doveryhodnost ezone

Příspěvek od Pytkin »

potom by ale smetisko malo byt nejak zvyraznene od ostanych .. lebo takto vobec neni vidiet , ci je clovek na smetisku , alebo vo vaznych temach ..

hubert
Příspěvky: 1308
Registrován: 13 lis 2002 13:12

Re: Ako vylepsit kvalitu a doveryhodnost ezone

Příspěvek od hubert »

Suhlasim s dedkom....smetisko je tu na to aby sa riesili aj nemuzikantske temy a popripade aj total ulety....len by to ako pise pytkin malo byt aj striktne oddelene nech to je hned kazdemu jasne......To udrzanie akejsi cistoty a urcitej dobornej urovne v temach muzikantskych alebo ako ich nazvat, je nanajvys potrebne....v opacnom pripade to za chvilu bude uz LEN smetisko. Takze co? Nespustime nejake hlasovanie o moznostiach riesenia?

Uživatelský avatar
ReaktoplazmAR
Příspěvky: 2413
Registrován: 04 srp 2008 14:25

Re: Ako vylepsit kvalitu a doveryhodnost ezone

Příspěvek od ReaktoplazmAR »

./o-serveru/navrh-pravidel-a-provoznich-podminek-fora-t5534.html

./post256080.html?hilit=smetiste#p256080

Uživatelský avatar
Kermitak
Moderátor
Příspěvky: 6609
Registrován: 12 led 2005 22:43

Re: Ako vylepsit kvalitu a doveryhodnost ezone

Příspěvek od Kermitak »

Muj nazor byl vzdycky takovy, ze poradek bude, kdyz budou moderatori nekompromisni. Bohuzel, kdyz jsem se o neco takovyho v minulosti pokousel, narazel jsem na ublizeny prispevky od zaslouzilejch matadoru, ze si tu moderatori delaji co chteji, ze ze sebe delaji nejakou elitu, ktera si bez rozmyslu edituje a maze co se ji zlibi, atd. A psali to i lidi, co ted broji za pritvrzeni... :roll:
Myslim si, ze je nutny lidem jasne rict, jaky jsou pravidla a ze pokud se pravidla porusi, moderatori zasahnou. A hlavne - ze se moderatori nemusi nikomu zpovidat, proc dany zasah udelali! Jednou byl moderator nejak vybran a ocekava se, ze tuto funkci dela podle sveho nejlepsiho vedomi a svedomi. A pro pripad, ze by se nasel prece jen nekdo, kdo zacne sklouzavat nekam kam by nemel, jsou tu prece ostatni moderatori, kteri funguji jako kontrolni mechanismus. Neni mozny, aby kazdy svuj zasah moderator musel ospravedlnovat (pokud je zalozeny na pravidlech a zdravem rozumu), to se pak na to kazdej bud primo vykasle, nebo bude moderovat "umirnene" a nikam se neposunem.
YMMV

Uživatelský avatar
Ivo
Moderátor
Příspěvky: 11515
Registrován: 19 črc 2003 06:02

Re: Ako vylepsit kvalitu a doveryhodnost ezone

Příspěvek od Ivo »

Takhle to funguje všude jinde kromě ezone :wink:

Zamčeno