Hlášení chyb, požadavky a přání

Diskuze o serveru, náměty, připomínky a stížnosti
Odpovědět
Sane

Re: Hlášení chyb, požadavky a přání

Příspěvek od Sane » 18 kvě 2014 11:53

redakce píše:Stačí číst pravidla... :-)
Jedno zboží = jeden inzerát
Blbost jak mraky, protože jsem takhle prodával zboží už několikrát a nikdy s tím problém nebyl. Teď si nějakej blbec s funkcí honí svoje ego. Máte pravdu, ono je asi lepší fórum zasírat milióny inzeráty než to vložit do jednoho. Na všech ostatních normálních fórech to funguje přesně naopak, aby se zabránilo spamu - jen čecháčci zas musí mít všecko "hore kopytom". To abych třeba neporušil pravidla tím, že IK Total Workstation budu muset rozepsat po jednotlivých pluginech zvášť do každého inzerátu, i když se jedná o balík, aby to zas nějakej chytrolín s funkcí nepochopil tak, že prodávám 5 samplerů v jednom inzerátu.

Zároveň by mě tedy zajímalo proč jiné inzeráty nabízející více zboží v jednom inzerátu fungujou dál?! Zas pravidlo, který funguje jen pro některý, u jiných problém není. Mrdat tohle! :palec-:

Tím nechci na nikoho bonzovat, ať jim inzeráty fungujou dál a nekurvěte jim kšefty. Občas by bylo lepší použít selský rozum než bezmyšlenkovitě mazat - v tom případě pomaž všechny moje topicy a hlavně "Sytrus - jak na něj". :evil:

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 18 kvě 2014 13:07

ano, super vdaka fakt "genialnemu" napadu "redakcie" je to teraz riadny bordel - 300 inzeratov miesto jedneho (facepalm) ... o boze, myslel som ze aspon tu sme rozumni ludia vsetci ale vyzera ze nie...

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 18 kvě 2014 14:43

ja si myslim ze je to uplne jedno .. jedna vec = jeden inzerat mi nepride nijak obmedzujuce .. aspon sem jardavary zase nenamrda svojich 1000 kokotin ..

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 18 kvě 2014 14:46

pre mna to znamna ze ked budem predavat viac veci jebem na ezone a ani to sem nebudem davat, pouzijem len midi.cz ... tam taketo zbytocne buzeracie nie su

a je uplne naprd ze teraz ked pridem do poslednych prispevkov tak je tam milion zaznamov z bazaru ktore ma vobec nezaujimaju... fakt uzas :palec-: :palec-: :palec-: :evil:

pixel
Administrátor

Příspěvek od pixel » 18 kvě 2014 14:58

Pravidlo jeden inzerat = jedno zbozi (pokud neni nabizeno i vse najednou) byl zaveden po zrizeni Bazaru jako samostatneho oddilu.
Duvody jsou:
- aby se do jednoho inzeratu nedavalo zbozi z ruznych kategorii
- aby slo po prodeji zbozi dat inzerat jednoduse do archivu (jako prodane/koupene)
- aby byla prehleda diskuze ke zbozi a nemichaly se pres sebe prispevky k ruznym vecem

Je jasne, ze pokud se prodava balik plug-inu, je to jedno zbozi. Rikal jsem kolegum, aby tolerovali i inzeraty, kde se bude treba prodavat vice plug-inu...

Nevim, jak uplne znel smazany inzerat, ale kolega rikal, ze tam byly v jednom inzeratu 3 ruzne veci...

Sane

Příspěvek od Sane » 18 kvě 2014 15:20

Inzerát, který byl smazán je veden i na midi. Neliší se nijak od jiných, které nabízí více zboží a smazány nebyly.

Vypadal nějak takhle:

IK Total Workstation (download verze) - 1200Kč / 42€
http://www.ikmultimedia.com/news-archiv ... hp?Id=3555
Obsahuje:
- SampleTank 2.5 XL
- SonikSynth 2
- Miroslav "Philharmonic"
- SampleMoog
- SampleTron
Celkem více než 14 000 zvuků, 28GB samplů.
---
Sugar Bytes Effectrix (download verze) - 1150Kč / 40€
http://www.sugar-bytes.de/content/produ ... hp?lang=en
---
Cakewalk Z3ta+ (download verze) - cenu nabídněte
http://www.store.cakewalk.com/b2cus/pro ... z31.40-20e
Přepošlu originál email od Cakewalk se sériovým číslem, které nebylo nikdy registrované. Jedná se o serial k první verzi, kterou ale lze upgradovat na Z3ta+2 za 49$ (50% sleva).
---
Ceny jsou konečné - žádné skryté poplatky. Pouze férové jednání. V případě rychlého jednání možná sleva.

---------
Pochopil bych smazání z důvodu míchání SW s HW, ale takhle? Inzeráty jsem vložil znovu, včetně několik dalších. Celkem 12 inzerátů. Fakt super! :roll:

@Pytkin: Máš recht, ono je lepší zamrdat bazar tisícem zbytečných inzerátů, které by se vešly vpohodě do dvou (jeden na SW, druhý na HW). :roll:

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 18 kvě 2014 15:59

ja neviem .. jakoze mne cela sekcia bazar pride uplne zbytocna .. na to tu mame midi.cz .. predal/kupil som tam dost veci .. ziadnu som neinzeroval tu , lebo mi to pride uplne zbytocne .. je mi uplne jedno ako tu bazar vyzera .. ale logicke mi pride to co pise pixel .. nemiesat rozne veci dohromady ..

Kermitak
Moderátor

Příspěvek od Kermitak » 18 kvě 2014 17:36

Neprijde mi, ze by michal ruzny veci dohromady, proste prodava ruznej audio sw a to by imho melo zustat v jednom inzeratu, je zbytecny (a pracny) kvuli tomu delat deset temat IMHO. Jinak vec by byla, kdyby prodaval k tomu treba monitory a zvukovku, pak bych tri oddeleny inzeraty chapal, takhle mi to prijde zbytecnej "voser".
Ale jinak souhlasim s Pytkinem v tom, ze zdejsi bazar akorat duplikuje (v tomto ohledu kvalitnejsi) midi.cz.

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 18 kvě 2014 18:22

no zjavne ten co ten inzerat vymazal , asi nevedel , ze to su vsetko pluginy ..

TondaNZ

Příspěvek od TondaNZ » 12 črc 2014 11:31

Ahoj,

nekdo mi smazal vlakno v nakupni poradne (www.audiozone.cz/nakupova-poradna/vybav ... 21290.html).

Zadnou zpravu jsem nedostal. Pravidla jsem cetl. Vysvetli mi to nekdo?

redakce
Moderátor

Příspěvek od redakce » 12 črc 2014 12:48

Toto téma nepatří na náš server, ale na nějaké hi-fi forum...

bassline

Příspěvek od bassline » 21 srp 2014 17:47

Na mobile je toto forum utrpenie pouzivat :-/

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo » 21 srp 2014 17:54

To je pravda - zpoloviny vše pokryje reklama, která polovinu zakryje a nezmizí ... Když chce člověk něco napsat nebo přečíst, nedá se .. (prohlížeč Android)

pixel
Administrátor

Příspěvek od pixel » 21 srp 2014 18:17

Skin pro mobily snad bude brzo take...
Jakou verzi Androidu mas a jaky prohlizec? Ja to mam na Androidu v pohode...

hombrefeo

Příspěvek od hombrefeo » 21 srp 2014 21:02

aneb jak se nekde objevi ID, rovnou mazat!

Odpovědět