AUDiO HW na baterky

Ostatní audio hardware, obecná diskuse
Jabba

AUDiO HW na baterky

Příspěvek od Jabba » 06 čer 2009 13:15

Cauky,

napadlo me - co takhle udelat seznam HW, ktery jede na baterie? Pokud vas neco napadne, napiste, a ja to doplnim:

---------------------------------------[AKAI]-
Aiai EWI 4000s (pouze kontroler - samo o sobe neprodukuje zadny zvuk - ovsem existuje dodavany zvykovy modul take na baterie primo pro EWI)
Akai MPC 500
Akai Xr20 (nove)
---------------------------------------[CASIO]-
Casio CZ-101
Casio HT-700
Casio sa-20
CASIO VL1
CASIO CZ230S
---------------------------------------[KORG]-
Nintendo DS-10 (opravdu je to od Korgu a je to synth pro DSko - dale v threadu muzete najit videa)
Korg Poly 800 (da se pridelat na popruh jako Keytar)
Korg Poly 800 mkII (da se pridelat na popruh jako Keytar)
microKorg
microKorg XL
Korg 707
KORG KAOSS PAD mini-KP (pouze efekt - samo o sobe neprodukuje zadny zvuk)
Korg Kaossilator
korg pss-50
---------------------------------------[M-AUDIO]-
M-Audio MidAir 25 (pouze kontroler - samo o sobe neprodukuje zadny zvuk)
M-Audio MidAir 37 (pouze kontroler - samo o sobe neprodukuje zadny zvuk)
---------------------------------------[NOVATION]-
Novation X-Station 25
Novation BassStation
Noation Xio (ma jen MIDI OUT !)
---------------------------------------[NINTENDO]-
Nintendo Gameboy
Nintendo DS
---------------------------------------[ROLAND]-
Roland A-7 / AX Synth (da se pridelat na popruh jako Keytar)
Roland TB-303
Roland SH-101 (da se pridelat na popruh jako keytar + modgrip)
Roland MC-202
Roland PMA-5
Roland Micro Cube
Roland A-33
Juno-Di
Edirol M-10MX (ehm... nezvuka ;)
---------------------------------------[SOUNDLAB]-
Soundlab Minisynth
---------------------------------------[YAMAHA]-
Yamaha SHS-10 Keytar
Yamaha QY70
Yamaha QY100
Yamaha W5
Yamaha W7
Yamaha W11
Yamaha CS-01
Yamaha CS-01 mkII
Yamaha DX100
Yamaha CBX-K1XG
Yamaha PSS 470
Yamaha SHS-10
Yamaha SU10

Thanks goes to: ReaktoplazmAR, psk501, Excom (A33 jsem vubec neznal), Pytkin, Cyril, Yradak, Munro
Naposledy upravil(a) Jabba dne 16 čer 2009 23:52, celkem upraveno 12 x.

delay

Re: HW na baterky

Příspěvek od delay » 06 čer 2009 16:09

Dobrej nápad.

ReaktoplazmAR

Příspěvek od ReaktoplazmAR » 06 čer 2009 16:41

- casio sa-20 :)
Obrázek

- väčšina šlapacích gitarových efektov
Obrázek
Naposledy upravil(a) ReaktoplazmAR dne 06 čer 2009 17:24, celkem upraveno 1 x.

psk501

Příspěvek od psk501 » 06 čer 2009 16:58

mpc 500

EXCOM

Příspěvek od EXCOM » 06 čer 2009 17:09

Edirol M-10MX
Obrázek

Roland Micro Cube
Obrázek

Roland A-33
Obrázek

Cyril

Příspěvek od Cyril » 06 čer 2009 22:58

Tak abysme se drzeli muziky...

Obrázek

Ale uprimne receno, tohle tema nechapu... o co jde? Ze se blizi leto, tak co si vzit k taboraku?
Grafický design – http://www.cyrilkriz.cz (velmi rád navrhnu tiskoviny pro kapely, producenty a studia)

EXCOM

Příspěvek od EXCOM » 06 čer 2009 23:04

ak nikto nebude namietat zmazem tieto dva nezmyselne prispevky, myslim ze tema to nie je zla a netreba ju hned na zaciatku kurvit !

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 06 čer 2009 23:12

excom : podla mna tato tema je totalna kokotina .. naco je to dobre ?

Kermitak
Moderátor

Příspěvek od Kermitak » 06 čer 2009 23:24

Pytkin: to ze se to nehodi tobe neznamena, ze se to nehodi nekomu jinymu. Ty tri "vtipny" prispevky jsem smazal, zpet k tematu prosim.

Cyril: jo, rave party u taboraku, treba ;)

EXCOM

Příspěvek od EXCOM » 06 čer 2009 23:28

Pytkin píše:excom : podla mna tato tema je totalna kokotina .. naco je to dobre ?
Pytkin : mas pravdu, je mi to jedno... lupthrackove kokotiny riesis a diskutujes a naplnas kokotske thready spravickami, ale tu vznikne tema ktora podla mna az taka kokotina nie je, patri to na toto forum a nevidim v tejto teme nic co by tu kolidovalo tematicky s tymto forom, natoz aby to bola totalna kokotina ako tvrdis.. ide tu o prehlad a niekto sa ho snazil len spravit..

ak je vsetko kokotina co nie je podla tvojho gusta, tak je to smutne, si tu uz dost dlho na to aby si fakt vedel posudit co kokotina je a co nie je.. to tu potom vobec nemusime nic pisat, lebo vsetko je vlastne podla teba total kokotina..

ide tu len o zoznam, nevidim nic kokotske na zozname...

Jabba

Příspěvek od Jabba » 06 čer 2009 23:33

Pytkin píše:excom : podla mna tato tema je totalna kokotina .. naco je to dobre ?
Je to asi stejna otazka jako se ptat, proc maj lidi radi notebooky kdyz stejne u toho "pocitace" jenom sedis.

Treba na to, ze jsem ted pri uceni stravil tejden na chate, a jeste nikdy jsem se tak nebavil u skladani muziky jako ted na dece. Nebo treba proto, ze (a mozna na to jednou prijdes) je docela dobry mit neco, co si muzes odnest a vedou z toho jen sluchatka.

Muzes namitnout, ze si muzu vzit notebook a nejakej pres USBcko napajenej masterkeyboard.... muzu, daleko vic si dovedu predstavit ze sundam z police microKorg, odnesu si ho do kuchyne, kde je zrovna "volno" a nikdo me tam nebude otravovat a zablbu si - radeji, nez mit neco prisroubovany na stojan s milionem dratu (coz mam taky).

EDIT: Jen pro doplneni - od te doby, co jsem mel Poly800, a nejlepsi okamziky jsem s nim prozil na zachode (chapu ze je to smesny, ale je to pravda pravdouci - sam jsem byl prekvapenej), a to prave proto, ze byl na baterky, a vzdycky, kdyz "jsem musel", jsem si nevzal nejakej casopis ale prave poly800 ;) jsem pochopil o cem to je "nemit kabel". Tohle tema jsem zalozil treba pro sebe, abych zjistil o co prichazim a jaky mam moznosti ;) Vibrator je prima vec, na zachode s nim asi taky zaziju spoustu zajimavejch chvil, ale urcite to pak nikomu nebudu poustet (nebo vlastne... mozna... ;)

Pytkin
Moderátor

Re: AUDiO HW na baterky

Příspěvek od Pytkin » 07 čer 2009 01:07

Jabba : pockaj .. asi si to zle pochopil .. Ja nemam nic proti tomu , ze zariadenia su na baterky .. Naopak mam to rad .. Mne sa zda divne robit tu ich zoznam ..

podme potom trebars robit zoznam , co ja viem , zariadeni , ktore maju 8 audio vystpov .. ktore maju adat .. ktore maju beam .. ktore maju aftertouch .. ktore maju velky displej .. ktore maju maly displej .. atd atd ..

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 07 čer 2009 01:09

jabba : inak ked vidim v zozname daku PSS , tak to tam mozes vymenovat asi skoro vsetky , ne ?

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 07 čer 2009 01:12

napada ma
CASIO VL1
CASIO CZ230S

Jabba

Příspěvek od Jabba » 07 čer 2009 08:43

Pytkin píše:Jabba : pockaj .. asi si to zle pochopil .. Ja nemam nic proti tomu , ze zariadenia su na baterky .. Naopak mam to rad .. Mne sa zda divne robit tu ich zoznam ..
Muzes to brat treba tak, ze je to seznam pro me. Ted sem si treba rikal, ze bych si koupil nejakej groovebox nebo sampler. Kouknu na MPC1000, nebo vidim na midi.cz inzerat na SP808 za relativne dobry penize a musim slozite hledat, jestli treba nahodou nejsou ty veci na baterky. MPC1000 treba ne, ale kupodivu MPC500 na baterie jede (6xAA).

Treba tohle je se snurou jen pulka zabavy. A nahodou ty tvoje navrhy taky nejsou uplne spatny. Napr. to neni tak davno, co jsem hledal nejakej keyboard co ma aftertouch, a nejakej seznam by se hodil (abych nemusel googlit vsechny co vidim). Nebo treba velkej grafickej display JE zrovna vec na seznam. Treba muj kamarad nakonec koupil Juno G JEN PROTO, ze ma velkej display, a tim padem ma prehlednej sequencer kdyz editujes v piano rollu. Treba M50 ma super velkej grafickej display a dokonce toouchscreen, ale zase nema piano roll (a protoze M3 dostala Piano roll az po vyjiti m50 v upgradu firmwaru, predpokladam ze M50 piano roll jeste dlouho mit nebude).

No nevim no. Chodil jsem dlouho okolo a nakonec jsem se zaregistroval, abych se s normalnima lidma bavil o muzice a hudebnich nastrojich. Mozna me mohlo varovat, ze tu je v sekci HW jen PC, Mac, mikrofony a "ostatni hw". Asi se tu resi jine veci a jsem tu spatne ;)

Odpovědět