FUCKING FUCKER

Ostatní audio hardware, obecná diskuse
Amorph
Moderátor

Příspěvek od Amorph » 10 dub 2008 17:54

aum: o to se asi nikdo nepre. Ja jsem mslel, ze diskuse je o tom, ze ten rozjebanej garazovej smejd se prodava za 5000 dolaru. Muzes si koupit naprosto skvele hrajici aparat za polovicni cenu a kdyz ho dost pokurvis, tak bude hrat jako tenhle ff. Opravdu to ma smysl? Kdo zhodnoti ktery zkresleni je to spravny? No kdokoliv podle sveho sluchu. Prilisny relativismus vede do pekel. Ale jinak peace;)

aum generator

Příspěvek od aum generator » 10 dub 2008 18:32

amorph: ved jasne...mne sa kazdopadne zvuk FF paci musim povedat.
5000$$$ by som za neho urcite nedal, ale neznie mi ako garazovy rozj**any aparat (a ze som takych pocul hroamdu). a celkovo som rad ze niektory ludia maju takyto pristup ako vyrobca FF. paci sa mi to rovnako ako aj ta Neuronium sialena vec od chlapika z Jomox. tiez to stoji 2500eur a pre bezneho cloveka to mozno znie ako simpanzom nahodne zapojeny modular. no mne sa to paci.

a taky peace(:
jihad on riaa & soza.

kexik

Příspěvek od kexik » 10 dub 2008 23:19

aum generator píše:kexik: ono nieco nove sa da rovnako spravit na klaviri, alebo fukacej harmonike ako aj na rozjebanom garazovom smejde.. nastroje su len nastroje. rovnako si myslim, ze tym ze clovek pouzije napr theremin alebo iny netradicny nastroj este neznamena ze jeho hudba bude nieco nove. to je o umelcoch a nie o nastrojoch.
presne tak... ale bohuzial sa najdu hovada, ktore zneuzivaju snobov zblbnutych nepochopenym konceptualnym umenim a snazia sa predat ako dobru hudbu skreky, ktore nahrali na gitare, na ktoru napli namiesto strun tenisovy vyplet, poliali ju konakom, zapalili a nechali naladit macke a sucasne s "hudbou" podavaju obsirny a stavnaty vyklad, ako dana "skladba" vznikla

Acid Punk

Příspěvek od Acid Punk » 11 dub 2008 07:31

kexik píše:
aum generator píše:kexik: ono nieco nove sa da rovnako spravit na klaviri, alebo fukacej harmonike ako aj na rozjebanom garazovom smejde.. nastroje su len nastroje. rovnako si myslim, ze tym ze clovek pouzije napr theremin alebo iny netradicny nastroj este neznamena ze jeho hudba bude nieco nove. to je o umelcoch a nie o nastrojoch.
presne tak... ale bohuzial sa najdu hovada, ktore zneuzivaju snobov zblbnutych nepochopenym konceptualnym umenim a snazia sa predat ako dobru hudbu skreky, ktore nahrali na gitare, na ktoru napli namiesto strun tenisovy vyplet, poliali ju konakom, zapalili a nechali naladit macke a sucasne s "hudbou" podavaju obsirny a stavnaty vyklad, ako dana "skladba" vznikla
Kexik kexik, a vis ze to je dobry napad! :)
Peace
'mentalita kulturnich okruhu'
edit: "nekteri slusni moderatori mohou byt slusni tak jako nekteri populisticti slovensti premieri..."
Obrázek

kexik

Příspěvek od kexik » 11 dub 2008 07:48

to nanestastie nie je moj napad ale fungujuci marketingovy model...

celkom k teme, myslim ze v gitarovej technologii je naprosty dostatok vsakovakych blaznivych stompboxov, ktore produkuju dostatocnu skalu neuveritelnych zvukov na to, aby clovek nemusel kupit FF. za 5500 dolarov sa daju kupit snad vsetky custom krabicky na svete dohromady a ziskana variabilita zvukov bude iste pre experimentatora zaujimavejsia. to som sa snazil cely cas povedat, ale asi mi to moc neslo

Acid Punk

Příspěvek od Acid Punk » 11 dub 2008 08:30

kexik píše:to nanestastie nie je moj napad ale fungujuci marketingovy model...

celkom k teme, myslim ze v gitarovej technologii je naprosty dostatok vsakovakych blaznivych stompboxov, ktore produkuju dostatocnu skalu neuveritelnych zvukov na to, aby clovek nemusel kupit FF. za 5500 dolarov sa daju kupit snad vsetky custom krabicky na svete dohromady a ziskana variabilita zvukov bude iste pre experimentatora zaujimavejsia. to som sa snazil cely cas povedat, ale asi mi to moc neslo
Dobry marketingovy napad...
prodavat vsechny krabky dohromady v jednom 5000 USD "Guitarist Fucking" setu :)
S nejakymi blaznivym obrazky a v prijemnem darkovem baleni.
Peace
edit: "nekteri slusni moderatori mohou byt slusni tak jako nekteri populisticti slovensti premieri..."
Obrázek

nooly

Příspěvek od nooly » 11 dub 2008 09:06

kexik píše:celkom k teme, myslim ze v gitarovej technologii je naprosty dostatok vsakovakych blaznivych stompboxov, ktore produkuju dostatocnu skalu neuveritelnych zvukov na to, aby clovek nemusel kupit FF. za 5500 dolarov sa daju kupit snad vsetky custom krabicky na svete dohromady a ziskana variabilita zvukov bude iste pre experimentatora zaujimavejsia. to som sa snazil cely cas povedat, ale asi mi to moc neslo
to mas kazdopadne pravdu! nicmene bohuzel cela (rekneme si to, uplne zbytecna) diskuze byla o tom, zda je ff opravdu takovy zvukovy pruser. kazdy k tomu jiz napsal sve a muzem se rozejit domu... a popr. nechat thread jako misto pro potencionalni kupce, coz...? =)

vasek

Příspěvek od vasek » 11 dub 2008 09:50

rastis, amorph, zdeněk izer & další imitátoři.: "The G-1000 is intended for the intrepid experimenter, not the pathetic imitator. Tone questers are invited to DIE."
Zalezte do hrobu a styďte se :-)

Cyril

Příspěvek od Cyril » 11 dub 2008 10:54

No kexiku ted jsi uhodil hrebicek na hlavicku. Mas pravdu! Nejlepsi by pro me bylo, aby to stalo tak rekneme 600 dolaru a byl to stroj v racku, bez koncaku.

A nebo si clovek muze stahnout nakej free distortion plugin delanej v syntheditu :)))
Grafický design – http://www.cyrilkriz.cz (velmi rád navrhnu tiskoviny pro kapely, producenty a studia)

vasek

Příspěvek od vasek » 11 dub 2008 11:15

Cyril: a hraješ vlastně někdy na kytaru?

Cyril

Příspěvek od Cyril » 11 dub 2008 11:19

vasek: moc ne, ale kazdym dnem (sakra uz je to mesic a pul!!!) mi ma z kanady prijit Sansamp PSA1, pak natahnu novy struny, naladim a zacinam zas cvicit a snad konecne i nahravat. Zatim si na to pripravuju bici podklady :)
Grafický design – http://www.cyrilkriz.cz (velmi rád navrhnu tiskoviny pro kapely, producenty a studia)

Acid Punk

Příspěvek od Acid Punk » 11 dub 2008 11:31

To se pak tesim na vysledek :)
Peace
Obrázek

kexik

Příspěvek od kexik » 11 dub 2008 11:34

keby to stalo 600 dolacov, nepoviem... stale to mne osobne pride ako moc na taky drek, ale uz by sa dalo o tom hovorit ako o priplatku za experimental value a cela debata by bola vyvazenejsia co do vahy argumentov. keby niekto 600 dolarov zaplatil, nemal by som ho za somara, proste.

vasek

Příspěvek od vasek » 11 dub 2008 12:06

Cyril: vím, že to nechceš slyšet, ale cvičit se dá i s Amplitube :twisted: Sorry za OT, ale v tomhle threadu snad můžu :wink:

Acid Punk

Příspěvek od Acid Punk » 11 dub 2008 12:12

Treba mu vadi latence.. me by to taky neinspirovalo...
Peace
Obrázek

Odpovědět