IBANEZ nebo nejaka jina lopata

Ostatní audio hardware, obecná diskuse
Merlin

Příspěvek od Merlin » 29 srp 2006 21:49

Chlapi, jasne, mate vsichni pravdu, ale proboha nezapominejte, ze nunu v tuto chvili na kytaru zrejme umi sotva ovcaky ctveraky a potrebuje se na to prkno hlavne NAUCIT ! :-D
...so many knobs, so little time... (autor neznamy)

nunu

Příspěvek od nunu » 29 srp 2006 23:36

No,ovcaci ctveraci muzou byt i docela problem ...Abych rekl pravdu,mam to jenom na delani hovadin s kurzweilem,hodlam to prohnat pres jeho efektovy procesor a nedejboze si tim treba trochu pomoct - treba nahrat akord a jen nechat proznit a zahybat pakou -))No,paku jste mi vymluvili -))) Nicmene uz mam asi vybrano,FOKUSku FRS model 11...Splnuje asi tak to co jste mi poradili,bez paky,dva humbuckery,pekne vypada...Zbozne prani ze treba kdyby mne to zacalo bavit az moc,tak se vymenou snimacu da zvukove povysit. Dulezite je abych to dokazal umacknout.Pak si budu moct delat KDFX presety a kdyz pujde do tuheho tak to zahraje kytarista,ale nemuzu ho tady mit tyden a hrat si s nastavenim efektaku nez neco kloudneho vyleze.Proto pripojim svoji lopatu a bude vystarano.

Kdyz zjistim ze to je nanic,tak ji jednoduse prodam nebo se z ni stane trvala dekorace...Nejaky nabuseny model je pro mne fakt skoda,i kdyz musim uznat ze jsou opravdu krasne,ale moooc krasne kytary.Radost pohledet na to dokonale zpracovani.

Dik moc ze se to tady takto rozbehlo.

Odpovědět