Roland SH-5

Ostatní audio hardware, obecná diskuse
biscuit

Příspěvek od biscuit » 05 lis 2006 09:50

bodyia: moc mi toho nejde stahnout.. par kB a prd - download se ukonci... asi hosting, zkusim to pozdeji. stahnul se mi jen ten prvni triangl a zvuk se mi moc libi, sice pomerne tenkej, ale takovej krasne zivej, ani se mi nechtelo verit, ze to je jeden triangl :) . moc se tesim az mi pujdou stahnout dalsi ukazky. diky

bodyia
Vybavení

Příspěvek od bodyia » 05 lis 2006 10:47

biscuit píše:bodyia: moc mi toho nejde stahnout.. par kB a prd - download se ukonci... asi hosting, zkusim to pozdeji. stahnul se mi jen ten prvni triangl a zvuk se mi moc libi, sice pomerne tenkej, ale takovej krasne zivej, ani se mi nechtelo verit, ze to je jeden triangl :) . moc se tesim az mi pujdou stahnout dalsi ukazky. diky
:-) jojo, zrovna ten triangl je slaboučkej, sq je na tom trochu líp, ale ne náhodou má sh-5 oscilátory dva.
ad download, to je možný, ono to někdy a na nějakých připojeních dělá.
Naposledy upravil(a) bodyia dne 06 lis 2006 10:34, celkem upraveno 1 x.

biscuit

Příspěvek od biscuit » 05 lis 2006 16:14

z adresare to slo v pohode. dekuju. ukazky me docela rozsekaly :) ty leady na me fakt zapusobily. fakt bych to od takovydleho stroje necekal, ze bude znit az tak prijemne (mne). arp2600 znam jenom z ukazek, ale dost mi ho to pripominalo.
ale bohuzel pro me je to jen krasna nostalgie a syntak bych asi moc neumel vyuzit, mozna na par leadu, sem tam mozna nejakej efekt... kdyz se rozhodnu pro analog, budu ho chtit rozhodne hlavne kvuli basum.
diky moc bodo :)

Merlin

Příspěvek od Merlin » 19 lis 2006 14:06

Vcera jsem u Bodyi tu bestii slysel nazivo a...byl to totalni masakr. Absence pameti u tohoto nastroje je IMHO pravym pozehnanim, protoze cloveka nuti neustale trapit knoby a slidery a to je neco uzasneho. Hruza. Asi prodam Jupa :-)
...so many knobs, so little time... (autor neznamy)

KAYKO

Příspěvek od KAYKO » 19 lis 2006 14:11

Merlin, kupim :)

Odpovědět