TLAudio - zkušenosti a názory

Ostatní audio hardware, obecná diskuse
matucha

Re: TLAudio - zkušenosti a názory

Příspěvek od matucha » 10 úno 2012 01:14

Sem nedavno vytah fatmana a otocil gain na max... kresli to zajimave, na efekt porad dobry. Akorat se mi nejak tezko zapomina, ze sem za to dal 16tis ;).

Milan

Příspěvek od Milan » 10 úno 2012 13:00

Teda takhle se k sobě chovat nad pomyslným hrobem TLAudio? Hanba! :!: Zapomeňte na hádky a sváry a truchlete.
Mimochodem, máme na skladě pár posledních TLAudio kousků za likvidační ceny :D :D

syncro

Příspěvek od syncro » 10 úno 2012 13:13

blueevil: Příspěvky jsem si dovolil smazat, ať to tu nezaneřáďují off topicem a důrazně apeluji na úroveň projevu. Na tomhle fóru si vulgárně nenadáváme. Díky moc za pochopení, Saša

matucha

Příspěvek od matucha » 10 úno 2012 17:50

Milan píše:Teda takhle se k sobě chovat nad pomyslným hrobem TLAudio? Hanba! :!: Zapomeňte na hádky a sváry a truchlete.
Mimochodem, máme na skladě pár posledních TLAudio kousků za likvidační ceny :D :D
Oni konci? Jsem nevedel...

Kazdopadne uz nekolik let nejsou lampovy veci zdaleka tak v mode jako byly na prelomu stoleti. Ted vsichni delaj Neve. Schvalne kde to bude za 10 let ;).

Brooklyn / juanita juarez
Profesionál

Příspěvek od Brooklyn / juanita juarez » 10 úno 2012 17:57

myslim, ze je TLa mezi ''serioznakama'' podcenovany a hlavne v UK mozna zase lehce precenovany. (v d&b studiu je to povinna vybava, bez 5051 proste neni studio komplet!) mne na konkretni aplikace 5051 sedi; prijde mi, ze lidi casto papouskujou nazory bez primy intenzivnejsi zkusenosti. jestli konci, tak je to urcite skoda. jen to potvrzuje to, co rika matucha o vrtkavosti modnich trendu v gearu.

matucha

Příspěvek od matucha » 10 úno 2012 23:17

Toho fatmana jsem pouzil na konci tyhle veci (asi tak od 2:50 to prichazi)... na hlas, nejakej syntak a bici (paralel). Poor mans culture vulture ;). Mam tu pucenej nejakej rodec filtr - pekne udelanej remeslne a ten ma drive. Dost osklivej. Fatman zkresluje hodne zahy na input gainu, ale i kdyz de uplne doprava, tak to nezacne byt vylozene osklivy. Na praseni vlastne fakt fajn.
Mimochodem pozoruju jak soundcloud ma tendenci hodne zehlit veci, ktery maj trochu subtilnejc delany detaily a vsechno nejde jenom brutus do ksichtu. Treba u hodne nakomprimovanejch elektronickejch veci to facha pekne, ale jakmile je neco trochu zivejsiho a akustickyho, tak se to hodne slejva oproti wavu. Tohle je dost ten pripad, ale zkresleni to este prenese...

syncro

Příspěvek od syncro » 11 úno 2012 12:00

matucha: Ty jo, to mě ale hodně baví... Moc pěkná pecka.
brooklyn: Já myslím, že si TLa za hodně toho hate mohou sami tou svou nabubřelou "tube" rétorikou. Jejich kampaně mě vždycky spíš iritovaly.

Saša

W.Cable

Příspěvek od W.Cable » 11 úno 2012 12:18

5051 jsem mival, pozdeji jsem to prodal a koupil jsem C-1 a 5013, coz mi delalo a dela o kus lepsi vysledek. Pouzivam to jako Matucha, cili jako efekt nez nastroj.

matucha

Příspěvek od matucha » 11 úno 2012 13:36

syncro > hodne space echa, to jsem vedel, ze te nenecha uplne vklidu ;), dik

Jinak C1, co mi obcas neco posilal etien, tak to rozhodne dela neco fajn. I kdyz to neni nic radikalniho a zase tam byla spatne puvodni cena... myslim, ze to tenkrat stalo 60 nebo dokonce 80tis? Hodne, ale i libra a dolar byly nekde uplne jinde nez dneska.

Odpovědět