virus users

Ostatní audio hardware, obecná diskuse
synth_synth_synth_synth

Příspěvek od synth_synth_synth_synth » 03 kvě 2007 12:39

TOM-Thak píše:synth_synth_synth_synth: ty si tady psal tusim nekdy ze ho snad mas doma ne-e ? Me by zajimalo jestli to ma klapky jako JP8000 - takove hluboke skoro jak Yamaha DX7 II narozdil treba od NORDLEADu 2 / YAMAHA CSxx / Kurzweil
Cht%u11bl jsem ho kupovat - Doma byl jen chvilku ,ne%u159íkal mi pane :o)P%u16fj%u10dil mi ho kamarád na test - Jeho klapky jsou bezne rolandacke - mohu porovnat jen s tim co jsem mel doma a to

je to dost subjektivni - a osobne moc nevnimam ty odchylky pokud to teda nejsou klapky na pru%u17eince jako XIO od Novationu :o)))

Roland:
JX-305/XP-50/ - - podobne s SH / ale jx umelo pritlak i odtlak/- ale to je zase o necem jinem - jinak na tenhle typ klapek se mi hralo asi nejlepe

Yamaha
CS6ka i CS2ka byla hlucnejsi /me moc nesedla-ale spatna neni/ano - je hlubsi - pri hrani arp. se mi stavalo ze chod. ty klapky hodne k sobe

Ostani synth/rack/

Master Edirol /no com./

Jinak s SH-201 mam zvlastni pocit ....... supersaw je fakt super - / / u tech ostatnich /vlno.prubehu/jsem mel trochu pocit ze nejsem moc daleko od nekterych VST/ - super je i step seq. ktery clovek vyuzije na okamzite napady ale ...... - urcite jako doplnek - cast setupu .... clovek asi nemuze cekat nejake mega algor. za ty prachy .... - mel jsem ho zavesenej jako VSTi a vse fungovalo v pohod%u11b ---

TOM-Thak

Příspěvek od TOM-Thak » 03 kvě 2007 13:11

synth_synth_synth_synth: OK to zni slusne.. tak rozhodne lepsi investice nez XIO / Xstation to neni totaly integrated a nema supersaw a o tech klapkach bych si taky myslel svoje.

Odpovědět