best VSTi ever

Ostatní audio software, obecná diskuse
dendy
Příspěvky: 14184
Registrován: 12 črc 2002 11:16

best VSTi ever

Příspěvek od dendy »

mozno to tu bolo uz Xkrat ale teraz mam pocit ze uz nejaku dobu nic fakt vinimocne nevyslo.. takze z odstupom,

vas tip na krala VSTi .. najlepsi.. prosim 1 tip, strucne dovod preco.. a plz ziadne flamewars a hadky - ide mi skorej o to zozbierat tu selekciu the best aj so subjektivnymi dovodmi "preco" :-)

zacnem ja:

LinPlug ALBINO3
dovody: podla mna najuniverzalnejsi synth, nekompromisna kvalita ci uz
v basoch, leadoch, padoch, FM zvukoch ... genialne filtre (myslim ze vobec najlepsie ake som v SW pocul), po tom co sa snim nejaky cas hram som uz vazne zvyklany v mojom presvedceni kupit Virus A/B/C... navyse popri top zvukovej kvalite vyborne ovladatelny a prehladny, napriek tomu kvantum modulacnych moznosti..
Naposledy upravil(a) dendy dne 28 srp 2006 16:45, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
kexik
Příspěvky: 12152
Registrován: 08 bře 2004 13:43

Příspěvek od kexik »

fruity studio 6 ;)
dovod: som kexik

ak mas na mysli nastroj, tak stale imageline sytrus2, z dovodov, ktore si napisal pre albino. ale albino nie je zle, treba uznat...

dendy
Příspěvky: 14184
Registrován: 12 črc 2002 11:16

Příspěvek od dendy »

kexik píše:fruity studio 6 ;)
dovod: som kexik
:)))))))))))))))))))

Uživatelský avatar
bassline
Příspěvky: 2739
Registrován: 22 zář 2005 16:21

best vsti

Příspěvek od bassline »

No, asi mam ine usi, ale mna ten albino nejak zvukom neucaroval...mne sa ten zvuk nezda byt az taky heavy duty :-)...Pre moje usi je jednoznacne spickou Reaktor...a preco? lebo zvuk je krasny, tvrdy, vyrazny, nezanika, filtre su paradne - je medzi nimi mnoho typov, ktore som inde nepocul...potom radim este medzi spicku z vintage synths PRO-53 a Korg Legacy...ten ich zvuk je proste lahoda...mne to znie velmi prijemne, analogovo, nic lepsie som na pc nepocul...

biscuit
Příspěvky: 10636
Registrován: 22 črc 2004 02:58

Příspěvek od biscuit »

dendy: albino je opravdu univerzal, po tyhle strance me taky nenapada lepsi synth, ale za nejprdactejsi VSTi povazuju MELOHMAN MINIMONSTA!

Poshook
Příspěvky: 2480
Registrován: 06 črc 2004 10:47

Příspěvek od Poshook »

Drums: DFH Superior
Bass: Trilogy
Epiano: Longe Lizard EP-3

Uživatelský avatar
Kermitak
Moderátor
Příspěvky: 6609
Registrován: 12 led 2005 22:43

Příspěvek od Kermitak »

NI Absynth, ja ho mam proste rad (i kdyz je to mrcha nenazrana :)

Uživatelský avatar
peteness
Příspěvky: 3669
Registrován: 22 čer 2004 17:31

Příspěvek od peteness »

NI Battery - vsechno me bavi tyden, ale Battery pouzivam porad.....nevim proc, je to tak.

Uživatelský avatar
ADDyS
Příspěvky: 269
Registrován: 21 čer 2002 09:15

Příspěvek od ADDyS »

Kdyz vypustim VST z Powercore... tak je pro me nej a meho kamose ktery na neho neda dopustit je Absynth

Uživatelský avatar
Ondra P.
Příspěvky: 2043
Registrován: 24 črc 2002 21:30

Příspěvek od Ondra P. »

Me se nejvic libi ZETA.. to je snad jedinej SW synth, kterej funguje jak ma a to od cisteho prepinani programu az po LFO a efekty.

dendy
Příspěvky: 14184
Registrován: 12 črc 2002 11:16

Příspěvek od dendy »

ekeaze píše:Me se nejvic libi ZETA.. to je snad jedinej SW synth, kterej funguje jak ma a to od cisteho prepinani programu az po LFO a efekty.
to podpisujem. zeta kope tu istu ligu ako albino :)

hero
Příspěvky: 35
Registrován: 27 led 2006 08:17

Příspěvek od hero »

albino 3,velke prekvapeni opravdu univerzal synth daji z nej tocit pekne tvrde zvuky
zeta tez fajny synth
neskouseli ste nekdo ten virus mode-co to vubec je

biscuit
Příspěvky: 10636
Registrován: 22 črc 2004 02:58

Příspěvek od biscuit »

virus mod je obarven(a)ej z3ta s presetama majicima zrejme dokladat blizkost k virovi. kdyby jen ten syntak nebyl tak rozezranej...

Uživatelský avatar
Ondra P.
Příspěvky: 2043
Registrován: 24 črc 2002 21:30

Příspěvek od Ondra P. »

biscuit píše:virus mod je obarven(a)ej z3ta s presetama majicima zrejme dokladat blizkost k virovi. kdyby jen ten syntak nebyl tak rozezranej...
ZETA zas tak nazrana neni, pokud nepouzivas ty tovarni presety, kdyz si vytvoris svuj, nesmi to bej nejakej mega slozitej zvuk, tak moc nezere..

synth
Příspěvky: 182
Registrován: 18 čer 2005 13:35

Příspěvek od synth »

u z3ty plati cim vic pouzitych oscilatoru/5 a nahoru :lol: / tim vetsi smrt - tak ze souhlas s ekeaze - :lol:

V-Station - tvrdy slusny zvuk
Pro-53 - slusne ale nektere zvuky se %u161um.gen. jsou fuck/dle meho nazoru/
Z3ta - kdyz jsem ho poprve sl. a videl ten pocet oscilatoru tak mi zaplesalo srdce

A dal%u161í slu%u161né Korg Leg.Col., Adventus,Vector,Vanguard¨....
co me trochu zklamalo byl Disco DSP/emulace Norda2 ky/

Odpovědět