Jaký video editační software?

Ostatní audio software, obecná diskuse
EM3

Re: Jaký video editační software?

Příspěvek od EM3 » 26 črc 2010 13:26

No jenom hlásim, že jsem různě vyzkoušel ty programy a ještě jsem narazil na jeden zde nezmiňovaný - MAGIX Movie Edit Pro. Je to sice takový pro lamy, ale přijde mi to docela rychlý, přehledný a ty věci, co jsem jednoduše dělal v Movie Makeru, dělám jednoduše i tady, akorát je to samozřejmě mnohem lepší a je tam víc možností.
Tak zatim váhám, jestli Vegas nebo tenhle Magix. Každé má svoje a Vegas mi přijde víc profi, což se mi líbí. Na druhou stranu v něm asi spoustu věcí nevyužiju. A Vegas mi občas padá, ale to je spíš nějakej můj problém, kterej musim řešit jinak.

Zatim jsem pro mé účely víc nakloněn asi tomu Magixu, nevim.

kexik

Příspěvek od kexik » 26 črc 2010 14:32

to nie je len tvoj problem, vega obcas pada kazdemu. to je to o tej stabilite. suvisi to s kvalitou videomaterialu, pokial v tom strihas nejaky divx alebop nieco z internetu/DVB, tak v tom videostreame byvaju chyby a tie niektory strihaci soft proste nezvladne a spadne. ked strihas len DV/mpeg4 natvrdo z kamery, tak je vacsina strizni stabilna

EM3

Příspěvek od EM3 » 26 črc 2010 15:27

aha, to je dobrý vědět...ale já mám nějaký problém s jádrem Exploreru, takže se mi různý aplikace chovaj docela nestabilně, musim udělat reinstall...Vegas mi padlo několikrát, aniž bych v něm cokoliv dělal, prostě jen tak...ale jak říkám, není to jediná aplikace, co mi to dělá, takže tohle mohlo být i mými Windows...

ale řekl bych, že co popisuješ je třeba právě specialita toho dementního Movie Makeru...ten mi padá jako hrušky i když všechno ostatní šlape v pohodě...no ale i kdyby mi nepadal, tak ho nechci používat, nemám ho rád, to je až příliš amatérský...

Odpovědět