MAX/MAX for live + Korg padKontrol

Ostatní audio software, obecná diskuse
upman
Vybavení

Re: MAX/MAX for live + Korg padKontrol

Příspěvek od upman » 28 kvě 2012 19:26

Teda good :) jen co se k tomu dostanu, hned testnu na OSXku; takhle mi padKontrol lezi doma na stole nezapojeny, konecne bude fachat v Live na pousteni samplu :)
Mac mini, Logic 9, MOTU Ultralite, PadKontrol, Novation SL37, IK VSTs
http://bandzone.cz/lifelies

MonkeyFighter

Příspěvek od MonkeyFighter » 01 čer 2012 14:35

fajn, sem rad ze se to nekomu hodi.) kdyztak potom podej report jestli to svisti.)

Kreczek

Příspěvek od Kreczek » 02 čer 2013 15:50

Zdravim ve spolek,
vidím sice,že poslední příspěvek k tématu je rok starý ale je to furt lepší než ty ostatní co jsem našel v zahraničním internetu (2007-2009) Tolik na úvod a teď k mému problému :)
Zakoupil jsem padKontrol, inspirovaný z youtube, že je to přesně ten typ kontroleru co potřebuju,respektive ta nejlevnější možná varianta, která by splnila moje potřeby. A to potřebu sequenceru pro alespoň jeden z těchto tří DAW: FL Studio, Reaper, Ableton.
Nainstaloval jsem tedy ovladače,virtuální midi porty, stáhl padKontrol "PK[squared] RC3" by Covert Ops, vše propojil a nastavil dle dostupných návodů a dokumentací. Podařilo se mi dostat padKontrol pomocí PK squared do native modu, dokonce v abletonu reaguje na jakože šipky/navigační klávesy, ableton indikuje příjem MIDI a stejně tak na opačnou stranu padKontrol rozsvěcuje své pady podle přijímaných MIDI not. ale u toho to končí,žadný sequencer se nekoná. Mám tušení,že mi chybí nějaká část, modul, plug-in, "device" co zastrčím přímo ještě do abletonu aby to fungovalo ale nic takového nebylo k "padKontrol PK[squared] RC3" přibalené. Našel jsem ještě nějaké zmínky o template projektech.als ale vzhledem ke zmiňovanému stáří přispěvků jsou všechny linky mrtvé.
Dokáže mi teda někdo zde pomoci jak udělat z padKontrolu TR/electribestyle sequencer ? jak rozchodit ten PK squared ? nebo máte už nějaký vlastní sequencer udělaný pro padKontrol?
Předem děkuji za jakoliv podněty k tématu.
Jo a s MAXem neumim ani Javu.

Odpovědět