Pocitac sa trapi s DAW a VST

Vše o programu Digidesign Pro Tools
Liquid Sound
Profesionál

Re: Pocitac sa trapi s DAW a VST

Příspěvek od Liquid Sound » 18 bře 2014 21:42

Hele meritum věci je, že jestliže ti to předtim chodilo (lépe) než teď, pak se XPčka zasekaly tak že neumožňujou PT hladkej chod. Je teda ten systém potřeba přeinstalovat, pokud teda nemáš nějakou zálohu ze který to akorát natáhneš. I tak Windows spatlaný do jednoho systému jsou s daw nespolehlivý. Řešenim je dvojí instalace, kdy PT frčej na jednom a internety, antiviry, hry atp. frčej na druhym systému. Takhle jsem fungoval řadu let, bez jedinýho problému resp. nutnosti reinstalace.

Možností je víc, ale vycházej z toho že 10GB je pro systém a Pro Tools zoufale málo a za chvíli to zase přestane skrze všechny možný TEMP foldry, swapy atp. chodit tj. buď to řízni 30GB a 30GB a nainstaluj nebo se na to vykašli a poříď novej stroj. Anebo pokud nemáš prachy nazbyt, poříď větší disk.

Btw. nezkoumal jsem moc ten procesor, ale zdá se mi to líná stará jebka. Zkus zapřemejšlet o downgradu na PT7. To funguje taky v pohodě. Více kolegů je používá do teď. Originál instalaci bych asi někde vyštrachal, tak mi kdyžtak napiš. Btw. s 2GB/800 ram by to mělo chodit. Pokud neděláš s obrazem anebo s nějakejma velkejma sample bankama.
Sound engineer & producer
Smecky Music Studios | CoPPO | IMDb | ALLMUSIC | ARTIST direct

Odpovědět