AUDIOmetria

Co se nevešlo do definovaných kategorií a souvisí s tvorbou hudby
Settler

Re: AUDIOmetria

Příspěvek od Settler » 30 srp 2011 23:08

Ja nevim jak ostatni, ale jediny problem tohole vysetreni na me strane prijimace je ten, ze ho*no slysim protoze u toho nevydrzim 15min nedychat.. vlastni dech me silene rusi a tim to castecne pekne zmrsim..

hombrefeo

Příspěvek od hombrefeo » 31 srp 2011 00:02

jiste zajimave tema. to vysetreni neni uplne od veci, vetsinou to tedy u nas zajistuji primo firmy v ramci kazdorocnich prohlidek, nebo aspon "mutuas" pojistovny, nevim, jestli neco takoveho mate i tam. kazdopadne je dobre si ten graf vyzadat. ja jsem se take divil, ze i po neklidnych 90-tych letech, kdy jsem v klubu vyrustal a nekdy i spaval, mi namerili celkem slusne parametry citlivosti. posledni dobou se ale velice chranim kvalitnimi sluchatky pred konkretnimi zvuky motoru, zvlaste tech, co pracuji stale ve stejnem spektru otacek, kompresory apod.

jackies

Příspěvek od jackies » 31 srp 2011 00:15

hombrefeo píše:ale velice chranim kvalitnimi sluchatky pred konkretnimi zvuky motoru, zvlaste tech, co pracuji stale ve stejnem spektru otacek, kompresory apod.
Hlavně že takové podobné shluky zvuků sám vyrábíš, a pak tím trápíš uši jiných lidí :)
Co ochrání je ? :wink:

hombrefeo

Příspěvek od hombrefeo » 31 srp 2011 00:29

vira prece!

peteness

Příspěvek od peteness » 31 srp 2011 00:47

Obrázek
Tohle používám v hlučných místech, třeba v autě, ve vlaku, v letadle, v hlučným hotelu v noci. Za stovku jich máš 25, je to tak na jedno použití, pak už to moc netlumí. Dá se to používat i se sluchátkama, akoát si je víc osolíš a ztratíš trochu výšky. Měl jsem je i u státnic z angliny, kvůli lepšímu soustředění.

boro

Příspěvek od boro » 31 srp 2011 01:44

Tieto stuple velmi tlacia usi, ked sa roztiahnu. Existuju aj take viac gentle, mam ich pri posteli. Isty cas som pouzival aj voskove, ktore tlmia najlepsie, ale nedychali. Orem toho mi bolo odporucene pani doktorkou - nepouzivat stuple velmi casto.
OT: Dano, ked uz sme pritom, v baliku vysetreni bolo aj vysetrenie prostaty? :|

peteness

Příspěvek od peteness » 31 srp 2011 01:51

Praveze nejmekci a zaroven nejlip tlumici jsou tady tyhle :wink: ; jeste se delaji takove leskle konusovite a ty tlaci, nebo na vicero pouziti se snurkama- uplne na prd

boro

Příspěvek od boro » 31 srp 2011 22:30

Ano, konusovite ruzove tlacia viac ako valcove na obrazku, ale konusovite zlte tlacia menej ako valcove na obrazku.

peteness

Příspěvek od peteness » 31 srp 2011 22:36

neni to pravda, oba ty typa valcove i konusove uz se pouzivaji beze zmeny minimalne dvacet let. Kdysi davno jsem pracoval ve strojirenstvi a oba ty typy jsem pouzival celou sichtu a vim bezpecne z vlastni nekolikalete zkusenosti v hlucnym provozu, ze ty konusove mez ohledu na barvu jsou potvory. Boli z toho hlava jak prase a taky min tlumi. At to kazdy vyzkousi sam a uvidi. Ty valcove si muzu dat na noc a rano ani nevim ze je mam. S tema konusama od bolesti nespim. To je davno davno mnohokrat overeno. I ti prodavajici ti reknou, ze tech valcu se proda daleko vice.

Odpovědět