EU nařízení - profi hudebník musí nosit chrániče sluchu

Co se nevešlo do definovaných kategorií a souvisí s tvorbou hudby
kexik

Příspěvek od kexik » 09 bře 2008 10:47

pardon, ale nasral som sa... par uradnickov sa neporovnava s rezimom ktory ma na svedomi 5 milionov mrtvych. tam zacina vsadepritomne relativizovanie a rozmelnovanie velkych priuserov na drobne. stat ako cesko NIKDY nebude politicky samostatny a mozete mi verit ze byrokrat z bruselu je uplne minimalne zlo. treba vzdy vidiet alternativy, ktore sa ponukaju NAMIESTO eu

Merlin

Příspěvek od Merlin » 09 bře 2008 10:48

kexik píše:merlin: vidim ze si fanusik ceskeho insitneho zurnalizmu... este napis ze george bush je novy hitler. normalizacia sa VONKONCOM nezacala nijak. ale ked tvoju matku neposlali do kotolne, tak o tom asi vela vediet nebude
Kexik: Jsi tak nejak mimo misu, jeste jednou si mou odpoved precti a vem v uvahu kontext.

A BTW levicove-anarchistickou picovinu typu, ze Bush je novy Hitler ze me opravdu nedostanes, protoze ja Bushovi fandim a nestydim se za to.

Ze je EU diky sve nikym nevolene, neodvolatelne a nekontrolovatelne Evropske Komisi a jejim vsudypritomnym zavaznym smernicim ke kazdemu uprdnuti se nova totalita, je vice nez jasne a staci mit jen trochu otevrene oci.

Jinak doporucuji neprilis politicky korektni weby jako www.dfens-cz.com , www.euportal.cz , www.eurabia.cz , www.virtually.cz a zejmena www.viditelnymacek.cz
...so many knobs, so little time... (autor neznamy)

Merlin

Příspěvek od Merlin » 09 bře 2008 10:57

Ivo píše:
Merlin píše:EU je nova totalita plne srovnatelna se SSSR
Je nutné klesat až k tak úděsným blábolům ?
To je v poradku Ivo, me zase tvoje nazory pripadaji jako blaboly.
...so many knobs, so little time... (autor neznamy)

kexik

Příspěvek od kexik » 09 bře 2008 11:09

odporucam namiesto citania p#ovin nastudovat ako funguje europska komisia

velvet

Příspěvek od velvet » 09 bře 2008 12:57

Vážení, troufám si tipovat, že povzdechy či přímo nadávky směrem k EU se budou jak v ČR, tak v SR množit. Myslím, že neznalost problematiky EU je v širší veřejnosti tak velká, že v vzhledem k našim zkušenostem s RVHP a ZSSR to je i pocjhopitelné, že ony "direktivní" závazné směrnice "shora", ať už budou jakékoliv, budou budit odpor ;)
Dost na tom, že valná část veřejnosti v obou našich "samostatných" státech nevěděla pro co vlastně hlasuje (a to nemyslím pejorativně), dnes často ani poslanci (nyní mám na mysli situaci v ČR) "neví", či jsou díky svojí nevědomosti o našich vztazích (a povinnostech směrem k EU) manipulováni....
Právě v této chvíli pravděbodobně probíhají na TV kanálech v ČR pravidelné "politické" diskuse. Podle mého názoru mají pro občany (jejich budoucnost) nulovou informační hodnotu, rep. přínos (valná většina z nich).
Pro nás (občany) jsou mnohem důležitější poslanci Evropského Parlamentu. Když to laicky zjednoduším a řeknu s (malou) nadsázkou, tak ti klauni "u nás" (v našich poslaneckých sněmovnách) se můžou akorát tak usnášet nad překladem směrnice ES. Protože valná většina čehokoliv bude zanedlouho upravena směrnicemi, které musí členské státy absorbovat do svého právního řádu.

Tak že, zoufat si nad těmi nařízeními přicházejícími z EU jako nad něčím co je nám implantováno shora je zbytečné, jelikož jsme do toho vlezli dobrovolně, a teď se jen můžeme snažit to nějak ovlivnit...

Mne jen zaráží (alespoň co sleduju situaci v ČR), jak malá je zde informovanost o všem, co se EU (nebo ES) týká. Až mi to připomíná knihu G. Orwella (2001?). A říkám si, že ti panáci v našich vládách a Parlamentech vlastně nemají zájem na lepší informovanosti, jelikož by si veřejnost mohla uvědomit, že důležitá rozhodnutí oni nijak neovlivní, a "pozornost" by se začala přesouvat jinam?
Jinou otázkou zůstává, co za kreatury nás v Evr. Parlamantu zastupuje :evil: :evil: :evil:

No a k těm nařízením o ochraně sluchu:
VŮBEC MI TO NEVADÍ. Jelikož máme takový zdravotní systém jaký máme a systém zdravotních pojišťoven je jaký je - tohle je jedna z činností, kdy si člověk dobrovolně ničí sluch (zdraví) a jeho léčbu potom budou hradit zdravotní pojišťovny... Jasně, muzikantů je asi dost málo na to, aby to nějak zásadně ovlivnilo hospodaření zdravotních pojišťoven s prostředky vybranými z našich daní. Ale např. by se ten princip mohl začít uplatňovat i jinde - nevím, proč bych měl přispívat na léčbu lidí, kteří si své potíže vědomě způsobují. Viz. např. obezita a náklady spojené s léčbou nemocí plynoucí z obezity díky nevhodné stravě, či nemoci způsobené kouřením, alkoholem, drogama.... To mi vadí mnohem víc, že de facto přispívám ze svých daní na léčbu někomu, kdo si vědomně ničí zdraví, než když ES nařídí, že je nutno si zdraví chránit (a tedy se snaží zabránit plýtvání prostředků vybraných i z mých daní).

PS-ne, že bych chtěl nějaký extrém jako ve Švédsku, kde je to pivo tak drahý ;) Ale vím, že v USA začaly zdravotní pojišťovny tvrdě jít proti těm "hrošíkům" stravujícím se denně u McDonnald's apod. a vyhnaly je do posiloven - prostě je pro ty lidi lepší si zaplatit nějakou sportovní aktivitu a zhubnout, než z vlastní kapsy (protože už to přestala pojišťovna hradit) platit náklady na léčbu nemocí , které jsou důsledkem toho co "žerou".
Mám dojem, že takhle nějak bude zamýšlená i směrnice o ochraně sluchu a pokud někoho tato informace ze sdělovacích prostředků naštvala, nedivil bych se, kdyby to bylo ne kvůli obsahu směrnice, nýbrž kvůli zkreslenému / neúplnému podání informace.
howg
-------------------------------------
http://www.markvelvet.com

-------------------------------------

Venti

Příspěvek od Venti » 09 bře 2008 15:26

O com bola tato tema ? Pri citani tejto druhej strany som sa stratil....

Ja mam spunty do usi, kupil som pre seba aj svojich spolupracovnikov s ktorymi zvucim. Ak by som bol zamestnanec a musim si kupovat za svoje peniaze chranice sluchu, aby som si nedodrbal zdravie... ? Nech mi ich kupi zamestnavatel, ked odomna vyzaduje stat 8 hodin v tych 105 db. Tak ako to kexik napisal s tou kyselinou.
Neviem co je na tomto zle a pripadne komunisticke. Nehovoria ze musia mat robene odliatky z usi.. mozu si dat aj traktoristicke sluchatka.. alebo za 80,- Sk 3 balenie z tesca tu zltu hmotu co sa zosula a potom sa v uchu roztiahne. Lepsie ako sa nechat od zamestnanca zazalovat za ujmu na zdravi.

S_Bühler

Příspěvek od S_Bühler » 12 bře 2008 23:08

Jindy2 píše:
už když nám chtěli vzít Olomoucké syrečky/tvarůžky, tak jsem si říkal, že tady je něco špatně...
no, jsem zvědav co bude až budeme předsedat EU, to už je za dveřmi...euroskeptik Klaus by tam mohl udělat trochu dusno...
taky mám na EU svůj názor... a tady tato směrnice jen ukazuje jak je EU.... (každý ať si domyslí raděj) opravdu nařízení EU stojí fakt za to už delší dobu....zdá se mi to a nebo se EU snaží podobat USA?
A co se týče Klause... mě nijak jako osobnost české politické scény nesedí. Ale taky doufám že až budeme předsedat EU že tam udělá pěknej BOR..L aby si ti k.... už uvědomili pár věcí... ale pokud bude něco říkat ohledně globálních problémů planety, nebo tvrdit že člověk nemůže za oteplování planety, tak mě naštve taky!!! (btw: z toho můžete usuzovat koho asi tak budu volit při jakejchkoliv příštích volbách....(strana která není LEVICOVÁ, strana která je uspěšná, na to co zatím dokázala, strana která podle mě IMHO ve vládě něco dělá, a taky strana která opravdu MÁ SVŮJ PROGRAM > ochrana přírody a životního prostředí; IMHO by se na to trošku dbát mělo!)

EXCOM

Příspěvek od EXCOM » 12 bře 2008 23:13

EU = Lokalno-Globalny Komunizmus

elektri

Příspěvek od elektri » 13 bře 2008 06:24

S_Bühler: Strana která není levicová :) Zelení jsou levičáci až to bolí, se trochu prober, to že šli do vlády s ODS byl jen způsob jak se dostat ke korytům.
Program ve stylu ochrana prostředí je v naší zemi absolutně druhořadá věc, v době kdy vůbec není vyřešená důchodová reforma a ještě ani nebyla pořádně dokončena transformace ekonomiky.

"zdá se mi to a nebo se EU snaží podobat USA?"

a proč asi myslíš že EU vznikla ?

dano

Příspěvek od dano » 13 bře 2008 09:54

EU sa nikdy nebude podobat na USA... Vznikla na uplne inych principoch, ale co je hlavne, tak si to fici do pi*i. Bohuzial.

bassline

Příspěvek od bassline » 13 bře 2008 10:12

Venti píše: Neviem co je na tomto zle a pripadne komunisticke. Nehovoria ze musia mat robene odliatky z usi.. mozu si dat aj traktoristicke sluchatka.. alebo za 80,- Sk 3 balenie z tesca tu zltu hmotu co sa zosula a potom sa v uchu roztiahne. Lepsie ako sa nechat od zamestnanca zazalovat za ujmu na zdravi.
Suhlas

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 13 bře 2008 10:41

vsetko je relativne... v porovnani so sucasnou vnutropolitickou situaciou v SK je EU ako celok extremne pravicova antikomunisiticka :-))) pockajte, zachvilu fico obozenie SK ostnatym drotom, necha otvorene len hranice na ukrajinu, a zacne zavadzat take nariadenia ze hentie stople do usi a podobme nepodstatne nariadenia EU vam budu pripadat ako uplne prijemna rozumna vec :D :D :D zas budeme mat povinnu 2rocnu vojensku sluzbu, povinne prvomajove sprievody a vsetky televiziie budu povinne vysielat priamy prenos z zjazdu UV SMER :-) a noviny budu smiet pisat len o tom, ako Len ON je najlepsi najuzasnejsi a jedinecny :)

kru

Příspěvek od kru » 13 bře 2008 10:48

vase realita je dost podivna

Odpovědět