Jak vypadá váš pracovní/hudební koutek?

Co se nevešlo do definovaných kategorií a souvisí s tvorbou hudby
Odpovědět
bodyia
Vybavení

Příspěvek od bodyia »

Logic 5 pro PC. Pro mě naprosto vyhovující sequencer.

Upman: Snažím se... ale nemám sílu prozkoumávat a cíleně upravovat 5-tou editační podstránku třetího bloku parametrů u některých nástrojů (to jsem dělával když jsem měl kdysi samotnou K2k - a taky to bylo fajn), nepoužívám multitimbral, prostě chci na první pohled vidět, co se s konkrétním synthem děje a jak je nastavenej.

Pavel Vantuch

Příspěvek od Pavel Vantuch »

Asi měsíc budování, 3 dny stěhování a drátování = nové prostory :wink:

Obrázek
Obrázek

Cyril

Příspěvek od Cyril »

Pavel: hezky...

Wohma

Příspěvek od Wohma »

Mne osobne to prijde dost strohe, studene, ja osobne bych tam rozvesil aspon nejaky obrazy nebo neco :) Primo nad ty LCDcka by to sedlo jak p*del na hrnec ;)

Pavel Vantuch

No, vzhledem k tomu, že mě živí především střižna a tudíž dost často dělám barevné korekce, chci nechat tu stěnu za LCD pokud možno neutrální. Stejně tak vypadá protější stěna :wink:

upman
Vybavení

Příspěvek od upman »

Me se naopak ta 'neosobni' rovina libi - nakonec prazdnota = inspirace, navic uz jsem byl na par mistech, kde si majitel myslel, jak vkusne to ma zarizene, ale me se to vazne moc nelibilo.

Pavel Vantuch

Netvrdím, že se ještě nebude konat nějaká drobnější změna.
Včera jsem dodělal kabeláž, aby dnes mohlo opravdu to nejnutnější fungovat.
Takže nevylučuju nějakou menší nástěnku, plakát (mám jeden s podpisem Jima Marshalla) apod.
Jen najít vhodné místo a čas :wink:

EXCOM

Příspěvek od EXCOM »

Pavel Vantuch : je to ok.. myslim ze je to o osvetleni.. das nejaku prijemnu ambientnu lampu z IKEA do rohu a na stol a bude to vyzerat uplne inak.. v zaujme zakaznika( ak chodia aj zakaznici k tebe priamo do studia ) je to uplne v poriadku...

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin »

PV : Skoda ze si nevymaloval .. dakou teplou farbou .. nebolo by to take sterilne ..

Pavel Vantuch

S lampou bych to viděl nějak takto

Obrázek

Jinak zákazníci samo chodí/jezdí, zrovna minulý čtvrtek jsem tady měl 9ti hodinovou korekturu :wink:

Pytkin: kolega má kancelář žlutou a taky mi dával na výběr barvu. Osobně dávám přednost bílé právě kvůli korekcím. Na vjem mají vliv i např. žaluzie - mám potvrzeno i od jiných střihačů. Ale může to být samo subjektivní dojem. Pro mě je bílá sázka na jistotu a konec konců i auto mám bílé. Asi nějaká úchylka nebo co :lol:

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy »

mne sa ta "sterilnost" paci... take ciste biele... je to ok .. velmi ok...

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin »

PV : mam kamarata doktora .. typni si na aku farbu ma vymalovany cely dom ( z vnutra aj z vonka) .. jasne ze komplet biely .. to je uchylka :)

deep

Příspěvek od deep »

2bodyia: muzu poprosit o kratke info nebo link jak fungujou a k cemu jsou ty midi rukavice? tuhle vymozenost jsem zatim nevidel. Diky
-------------------------------------------------------
Eduard Skýva

bodyia
Vybavení

Příspěvek od bodyia »

deep: rukavice má dotykovej senzor s citlivostí úrovně na konci každýho prstu a na dlani, tj. celkem šest senzorů, připojíš to do censtrálního digitizéru, kde si v PC software nastavíš, co má konkrétní senzor dělat (note on/off, CC...) a je to;) Digitizér má vstupů 32, takže můžeš připojit ještě spoustu dalších senzorů. Výrobce jich mám v nabídce přehršel, díky značný modularitě systému si ale můžeš zapojit prakticky co chceš.
Rukavice je tohle: http://infusionsystems.com/catalog/prod ... ucts_id/99 a digitizér toto: http://infusionsystems.com/catalog/prod ... ucts_id/28

EXCOM

Příspěvek od EXCOM »

bodyia : a k comu to je presne dobre? na co to pouzivas?

Odpovědět