jede nekdo k Thomannovi ??

Co se nevešlo do definovaných kategorií a souvisí s tvorbou hudby
Odpovědět
Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo » 30 zář 2008 13:37

fova píše:Pokud nikoho nesezenes, tak tahle firma ti priveze od Thomanna cokoliv s urcitym priplatkem:
A není mnohem levnější a jednodušší si to od Thomanna prostě nechat poslat s 15-20 EUR poštovným ? :roll:

peteness

Příspěvek od peteness » 11 říj 2008 21:06

Nechci kvuli ptakovine zaklad vlakno, zeptam se tady. Nevite nekdo o velkem shopu (spis kytary) v Parizi (nebo okoli) ?

feki

Nákup

Příspěvek od feki » 24 lis 2008 11:54

Jede teď někdo k Thomannovi ?? potřebuji : http://www.thomann.de/de/rockbag_rb_230 ... al_bag.htm

ECSON WALDES
Profesionál

Příspěvek od ECSON WALDES » 24 lis 2008 12:09

Taky bych tam neco potreboval, jestli nekdo pojede dejte mi prosim vedet, diky !

.

Kermitak
Moderátor

Příspěvek od Kermitak » 03 pro 2008 01:29

Taky bych potreboval jeden blbej kablik, dejte pls vedet, jestli nekdo pojedete, diky.

emah

Příspěvek od emah » 17 pro 2008 20:02

zdravim,
stala sa mi pri objednavani cez net jedna dost neprijemna vec.
objednaval som si doepfer mcv4, vsetko som vypisal, cena bola 108euro.
dal som submit, vsetko ok, z kreditky mi strhli, ale len 108euro. postovne sa tam nedalo nikde zadat. tak som im do thomanna pisal, ze mam s tym problem. odpisali, ze ok, ze mam to teda objednane, postovne je 20euro, dokopy 125euro (v to maile bola cena za to 105euro),ze ci to teda chcem.
ja logicky - ked som im uz 108euro poslal, tak uz len 20 stiahnu. tak,ze nech to poslu - len ti mantaci stiahli tych 125euro dalsich...
neviem - mailova komunikacia bola dost ok vcera, dnes uz na maily neodpovedali, telefon nezdvihali...
ake mate skusenosti? je sanca, ze tych 108euro dostanem spat?

vras

Příspěvek od vras » 17 pro 2008 20:53

emah: urcite, meli by byt schopni ti to napriklad prevest na ucet

fova

Příspěvek od fova » 17 pro 2008 21:22

Moje zkusenosti jsou takove, ze tim, jak je to evropsky mega obchod, tak docela delaji chyby a komunikace dost vazne. Maji hrozne moc zakazniku a vyrizuji tisice polozek.

Kdyz ale na ne budes tlacit a neustale je otravovat, tak ti to vyridi k tve spokojenosti. Docela se drzi hesla "Nas zakaznik, nas pan", i kdyby na tom meli tratit.

Povazuji ale za dulezite jim do mailu dukladne popsat v cem je problem, protoze uz po par dnech si v tom obrovskem houfu zakazniku nebudou pamatovat, co jste vlastne spolu resili.
Nasledne urgence pak uz mohou byt jen stylem "prosim odpovezte na muj mail nize", "stale jsem nedostal odpoved na muj mail", "jak je mozne, ze mi stale neodpovidate, toto je jiz treti urgence" atd.

Nekolikrat jsem si s nimi uzil sve, ale nakonec vzdy vse vyridili.

emah

Příspěvek od emah » 17 pro 2008 21:36

dik za odpovede, trocha ste ma upokojili... budem priebezne pisat,
ak nic, v piatok volam... bude srandy kopec:)

kexik

Příspěvek od kexik » 17 pro 2008 23:25

emah: ak ide o thomanna, tak im radsej zavolaj. kludne hovor anglicky a kludne bud sprosty. su to velmi zdvorili ludia a snazia sa co najrychlejsie vyhoviet zakaznikovi, ale parta co odpoveda na emaily asi nestiha, tiez nemam s e-mailami najlepsie skusenosti.

emah

Příspěvek od emah » 18 pro 2008 20:11

takze - zacalo sa to riesit mailom. vraj skusaju cosi nove a ze proste tie prachy preto strhaju 2x, aby sa to rezervovalo ci co... celkom som to nepochopil, ale ze mi to do 7dni vratia. podla mna vyhovorka - asi maju nejaky bug na stranke. neviem - ako to fungovalo vam - ved ak si nieco objednam a zaplatim kreditkou, strhne mi to len raz - na viackrat predsa nemaju dovod.

radek_p

Příspěvek od radek_p » 19 pro 2008 14:04

emah píše:takze - zacalo sa to riesit mailom. vraj skusaju cosi nove a ze proste tie prachy preto strhaju 2x, aby sa to rezervovalo ci co... celkom som to nepochopil, ale ze mi to do 7dni vratia. podla mna vyhovorka - asi maju nejaky bug na stranke. neviem - ako to fungovalo vam - ved ak si nieco objednam a zaplatim kreditkou, strhne mi to len raz - na viackrat predsa nemaju dovod.
V posledni dobe opravdu u Thomana neco zmenili v platebnim systemu. Moje dve objednavky z posledni doby byly uctovany dost prapodivne nadvakrat. Nejdriv mi na karte zablokovali castku odpovidajici cene zbozi (nebylo skladem), asi po tydnu (priblizne v dobe expedice) mi znovu strhli celkovou castku i s postovnym a za par dni teprve po me urgenci odblokovali tu prvni castku. V druhem pripade uz jsem to neurgoval a blokace zmizela sama. Kazdopdne to na nejakou dobu na karte blokuje dvakrat vyssi castku, nez je cena zbozi, coz mi prijde jako velka drzost.
Naposledy upravil(a) radek_p dne 20 pro 2008 00:56, celkem upraveno 1 x.

emah

Příspěvek od emah » 19 pro 2008 16:55

radek_p píše: V posledni dobe opravdu u Thomana neco zmenili v platebnim systemu. Moje dve objednavky z posledni doby byly uctovany dost prapodivne nadvakrat. Nejdriv mi na karte zablokovali castku odpovidajici cene zbozi (nebylo skladem), asi po tydnu (priblizne v dobe expedice) mi znovu strhli celkovou castku i s postovnym a za par dni teprve po me urgenci odblokovali tu prvni castku. V druhem pripade uz jsem to neurgoval a blokace zmizela sama. Kazdopdne to je dost nekorektni system, protoze ti to na nejakou dobu na karte blokuje dvakrat vyssi castku, nez je cena zbozi.
hej,pisali o tomto. ze to maju novy system. lenze - a to im aj napisem, ze to bol moj prvy a posledny nakup tam. mam kreditku na 20litrov. a akoze to, ked chcem nieco za 20litrov, tak strhnu 40? nech idu do prdele, to si fakt nemozu dovolit a druha vec je to, ze tym padom by som platil kvoli nim pokutu za precerpanie atd... ako - nakupujem uz dost dlho, ale toto je extrem. mal som trocha inu mienku o tom obchode.

kexik

Příspěvek od kexik » 19 pro 2008 18:06

ja u nich kupujem na dobierku alebo prevodom. prevod musi fungovat aj zo sk a nemozes tam spravit pruser

jardatop

Příspěvek od jardatop » 20 pro 2008 00:00

Problem je, ze mezinarodni prevod z uctu je asi dost drahej na poplatky. A na dobirku to do CR (predpokladam, ze ani do SR) neposilaji.

Odpovědět