Kurz - NAHRÁVACÍ STUDIO :)

Co se nevešlo do definovaných kategorií a souvisí s tvorbou hudby
Wohma

Příspěvek od Wohma » 31 led 2009 15:52

Pokud chces neco o strastech zacinajici rockove (v nasem pripade metalove) kapely, tak jsem ti taky k dispozici :))

Co se tyce toho kurzu - klidne bych se prihlasil, ale muselo by to pochopitelne byt v Brne.

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 » 31 led 2009 16:13

Wohma: Diky za nabidku. Verim ze zacinajici metalova kapela na tom neni lehce ;) Vim, ze se ty kapely dneska zase rozmahaji, spousta kamaradu je ma. Ale konkretne vzit tema "zacinajici rockova kapela" mi neprijde moc zpracovatelne...to spis veci jako nahravani nastroju nebo koncertu zive a spojene problemy, to treba ano. Temata jako nahravani jsou ta prava pro obecne zpracovani, to zajima leckoho.

Konkretne co me napadlo zaradit je treba domaci akustika...fova psal o akustice domaciho studia, tak jsem to chtel nejak predelat, aby to bylo vic laicke a sireji pouzitelne. Nevim, jestli to je vubec mozne, zatim jsem o tom jenom uvazoval a mam hruby edit.
Od Ecsona jsem chtel interview, jen tak pokec, ze zajimavosti. Ale taky to neni uplne domyslene, nema to poradny duvod, ten pokec. I proto je to oboje u ledu. Ale tohle tema mi vnuklo par napadu, jak tyhle nedomyslenosti domyslet.

Tu koncepci promejslim uz skoro rok. Az mi prestanou chodit porad dalsi vyrobky na testovani, zacnu na tom pracovat, je to muj sen, rozjet serial clanku o audiu.

Wohma

Příspěvek od Wohma » 31 led 2009 16:56

Vsak jsem myslel prave ohledne nahravani a zvuceni koncertu. Je to hnus :D

Odpovědět