Lepší alternativa k winampu ?

Co se nevešlo do definovaných kategorií a souvisí s tvorbou hudby
nooly

Příspěvek od nooly » 11 led 2008 11:38

kdyz uz ne winamp, tak treba xmplay... je free a umi i winampovske pluginy... mimo jinych veci...

biscuit

Příspěvek od biscuit » 11 led 2008 12:17

Ivo píše: Tak fajn

1) jakou speciální kompjutrovou dovednost je třeba k nainstalování ? Dá se to nainstalovat lépe nebo hůře podle individuálních schopností ? Přesto mi občas z ničeho nic při pokusu o přehrání nějakého filu padá "program winamp přestal pracovat" - že by Vista syndrom ?

2) poraď mi kde je nastavení aby
a) se pořád nepokoušel hledat CD v internetové databází (při vložení) - nic nenajde (cd je jen moje vypálené), a přesto hlásí Success !
b) mi pořád nenabíhalo oznámení že je k dispozici update

hledal jsem několikrát, takovou možnost v nastaveních nenašel
ja vedel, ze te to castecne rozohni :-) me by se to taky trosku dotklo, ale ja to fakt nemyslim ve zlym. navic ja taky nejsem zadnej it prebornik
1) zadnou, jen to chce cist a nenechat si defaultni instalaci. padani muze bejt skutecne zapricineny vistou - s tou nemam zadny zkusenosti. na xp je winamp rock solid!
2) nejjednodussi nastaveni v general preferences - internet connection settings - NOT CONNECTED TO THE INTERNET

vasek

Příspěvek od vasek » 11 led 2008 12:24

Q: 1) jakou speciální kompjutrovou dovednost je třeba k nainstalování?
A: zatrhnout při instalaci něco jako "no internet connection avilable" (teď nevím, jak to tam je). A je po problému.

psiibouda

Příspěvek od psiibouda » 11 led 2008 12:25

davam hlas jiz zminovanemu Aimp2.
dost podobny Winampu,ale vse co me stvalo na Winampu, Aimp zvlada a vypada taky moc pekne :).
http://www.aimp.ru/

Odpovědět